Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Grzecznie dałam mu rozebrać się z koszulki, lecz gdy skrępował moje dłonie, to spojrzałam na niego i odetchnęłam głęboko..
-Yhm.. Mogę być grzeczną dziewczynką...-powiedziałam i puściłam mu oczko.
-Pytanie, czy chcesz bym była grzeczna?-zapytałam szeptem zbliżając się do jego uszka i przygryzając je lekko.
Westchnęłam gdy dobrał się do moich piersi.. Uwielbiałam jak ktoś je pieścił, miałam tam dużo punktów erogennych, więc po chwili już byłam całkowicie rozpalona, oddychałam głośno i szybko i czułam przyjemne mrowienie pomiędzy udami.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- grzeczna czyli podluszna - szepnal i spojrzal na nia
- poki co chce miec Cie grzeczna... tylko ja bede broil - spojrzal na nia a potem wrocil do jej piersi zajmujac sie druga z nich...
- idealnie reagujesz - szepnal i nadal trxymal jedna dlonia za ta jrj koszulke i tam sie troche podpieral... fruga dlonia zjechal w fol i zanurkowal w majtki i teraz piescil ja tam gdzie mrowilo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No to może Ci się udać..-powiedziałam i puściłam mu oczko, w szczególności, że mnie trzymał, więc nie miałam za bardzo jak nie być posłuszną.
Westchnęłam czując znów jego usta na moich piersiach, było to cudowne..
-Yhm. -przygryzłam wargę..
-A ty masz idealny język..-powiedziałam i przymknęłam oczy. Byłam coraz bardziej rozgrzana, a gdy do pieszczot dodał jeszcze dłoń, to już w ogóle.. Jęknęłam, czując jaka się robię coraz bardziej podniecona..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- licze na to - stwierdzil i nie poszczsl jrj dloni z uwięzi. Bosko twardnialy jej sutki a brodawki ciemnialy gdy sie do nich dosysal. Czul tez jak ja nakreca palcami i jak robi sie coraz bardziej wilgotna
- lubisz takie pieszczoty?? - spytal bardzo retorycznie a potem uniodl die fo.kleczek i puscil jej koszulke ale od razu powiedzial
- nie.... nawet nie próbuj- no i ujal w dlonie jrj majtki i je z niej zdjal. Nie szybko sle tez i nie jakos wolno a potem mocno rozlozyl jrj nogi i zanurkowal jezykiem od tazu pomiedzy jrj udami
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęłam się tylko szeroko i przygryzłam wargę, nadal oddając się przyjemności, która mi dawał tymi pieszczotami..
-Yhm, to chyba jasne..-mruknęłam sobie tylko cicho i spojrzałam na niego z uśmiechem..
-Nie mogę się uwolnić?-zapytam i spojrzałam na niego z lekkim rozbawieniem, a potem westchnęłam głośno i przygryzłam wargę, czując jego język tam gdzie być powinien, przez moje ciało przeszedł cudowny dreszcz.
-Oooch..-jęknęłam a na moim ciele pojawiła się gęsia skórka, był idealny w te klocki.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Dzialal jak umial najlepiej bo mial chrapke na te laske
- nie mozesz... grzecznie mnie sluchasz dzis - szepnal a potem pocalowal jej usta zachlannie, z jezykiem itd
Dlon jednak tam dal i sprawdzil wejscie i rozwarcie... spojrzal jrj w oczy i sie uniósł... zsunal bokserki z tylka i sie udmiechnal do niej szeroko...
- teraz bedziesz miala powody do westchnien Mala
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek zachłannie.
-Yhm, męczarnie..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka, a potem uniosłam brew do góry, gdy ściągnął bokserki, prezentował się całkiem dobrze..
-Mam nadzieję..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy, cmoknęłam jego usta jeszcze raz, oj miałam już na niego mega ochotę.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- E tam męczarnie, sama przyjemnośc - puścił jej oczko a potem kleknał blisko niej juz bez bokserek i sobie gladził dłońmi jej nogi aż wreszcie pochylił sie ku niej, rozchylił jej bogi na boki i całym ciężarem będąc na kolanach ujał w dłonie jej piersi a kutasem sie zaczął w nia wsuwać, najpierw wolno i po kawałku ale gdy czuł, że jest juz w połowie w niej to mocno pchnał biodra i wbił sie cały
- Tak sądziłem, że go ładnie przyjmiesz - szepnął ale pochylił sie mocniej, podparł po jej bokach i zaborczo ją pocałował zaczynając poruszać biodrami ostro i mocno
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęłam się do niego szeroko i spojrzałam w jego oczka, gdy się tk pochylał, a potem westchnęłam głośno, czując jak powoli się we mnie zagłebia, po czym jęknęłam głośno, czując jego mocne pchnięcie..
-Ooo tak..-wydyszałam, czując jego pchnięcia..
-Idealnie...-powiedziałam, objęłam go jedną nogą w pasie, przyciskając bardziej do siebie. Odwzajemniłam jego pocałunek zachłannie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Oj był bardzo zadowolony z przebiegu tego wieczoru. Liczył na taki obrót spraw i cieszył sie, że dopiął swego.
Poruszał sie intensywnie czując jak ja wypełnia bardzo głeboko... Zwiekszał tempo stopniowo i wchodził cały aż obijał sie jajkami o jej ciało...
- Zdecydowanie idealnie - puścił jej oczko i siegnął w strone jej dłoni i je oswobodził, ale nie na wiele jej sie to zdało, bo ja przekręcił na bok. okrakiem kleknał nad jedną jej nogą, drugą ubiął w kolanie i lekko uniósł i znowu w nia wszedł mocnym pchnieciem.. Teraz kleczał tam przy niej więc nie było ani macania go ani całowania, więc l;iczył, że sie nasłucha
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Coraz mocniej i intensywniej się we mnie poruszał, co cholernie mnie na niego nakręcało i pojękiwałam coraz głośniej, czując jak moje ciało reaguje na każdy jego ruch..
-Ooo tak, Hunt..-wyjęczałam, gdy w końcu mnie oswobodził.. Nie miałam do niego dostępu, więc dłonie zacisnęłam na poduszce i przygryzłam mocno swoją wargę, czując go teraz jeszcze dokładniej..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

O tak bylo.mu idealnie. Zajebista laska przy nim, ladna do tego a on moze sobie powolic na to czego zapragnie. Ulozyl sie na boku za nia i poruszal biodrami. Lapal ja raz za piers mocno raz za biodro ciahle kontrolujac to by nie uciekala cialem od niego
- lubisz od tylu co?? - no on lubil i choc cheilo byl tylko za nia to zdecydowanie jeszcze ja powali na brzuch
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Podobało mi się to jaki był w łóżku zdecydowany, sprawiał mi tym też wielką przyjemność, bo przy każdej zmianie pozycji było mi coraz lepiej..
-Yhmm.. Lubię od tyłu..-mruknęłam i zacisnęłam dłoń na poduszce mocno, przygryzłam wargę i przymknęłam oczy, pojękując przy jego mocnych pchnięciach..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Przewalil ja wiec na tyn brzuch usiadl nad jej udami okrakiem i wszedl.mocno w nia. Zlapal jrj wlosy i wgarnal niby w kitke i za nia czasem ciagnal odpowiednio... oj bylo mu bosko i czul sie doskonale. Jej cislo go krecilo i mial.ocjote na wiecej. Pochylil sie i zachrypnietym glosem powiedzial do jej ucha... zaleje Cie w srodku potem doprowadzisz mnie do porzadku i stanu uzywalnosci a jak odsapniech zaerzne Cie w dupe
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jęknęłam głośno, gdy wylądowała na brzuchu, ale wypięłam tyłeczek w jego stronę by było mu wygodniej.. Był rewelacyjny w tym wszystkim, więc oddałam się całkowicie temu co robił..
-Yhm..-przymknęłam oczy, gdy tak zaczął mi szeptać, podniecało mnie to jeszcze bardziej, przez moje ciało przeszedł dreszcz..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Anny Mitchell”