Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Swoja droga był tu kiedyś Ben na noc??
- E tam, czcze gadanie Mała - powiedział ale w sumie pozwolił zdjąc sobie koszulke bo i tak potem w łózku będzie bez niej
- Wiesz co Ty tu sobie myśl o tym byciu niedosteną, całowaniu dotykaniu itd a ja skorzystam z prysznica - no i poszedł pod prysznic gdzies tam przy jej pokoju. Nie krępował sie jednak skoro byli sami i nawet nie zamykał drzwi, rozebrał sie i wszedł do kabiny... A co czysty facet to bardziej pociagający facet
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nie pamiętam, ale wydaje mi się, że nie xD
-Żadne czcze gadanie..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego..A potem spojrzałam na niego i uniosłam brew do góry, gdy sobie zawędrował do łazienki i bez skrępowania się rozebrał, po czym poszedł się umyć.. Odetchnęłam trzy razy głęboko, bo jednak mocno to na mnie zadziałało.. A potem rozebrałam się do naga i poszłam za nim, po cichutku otworzyłam kabinę i stanęłam za nim, obejmując go rękoma..
-Nie obracaj się... -powiedziałam cichutko i cmoknęłam jego plecki.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Ha fajnie, że sie nie spodziewała takiego zachowania, ale przecież zostawał na noc, więc wersje higieniczną będzie miał już za sobą a potem mniej do zdejmowania w łozku...
Ona także go zaskoczyła gdy dołaczyła
- ładnie to tak?? Ty mój tyłek widzisz a ja zerknąc nie mogę?? - powiedział ale nad ramieniem sobie zerknał, choć w sumie tam zobaczył jedynie jej twarz, więc nawet jakby miała narzekac że sie obraca to niby czemu skoro nic nie widac
- Przyszłaś pomóc czy mi poprzeszkadzać??
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie za specjalnie jakoś chciałeś go ukryć więc nie marudz...-Powiedziałam i zaśmiałam się. Przejechałam dłońmi po jego brzuchu...
-Daj trochę mydła a Ci pomogę... - Powiedziałam i nastawiłam łapki by nalał mydełka. - choć to nie do końca był mój zamiar... - Powiedziałam z rozbawieniem..
-ej. Nie zerkaj przez ramię.. - Powiedziałam.. W końcu on miał lepiej bo moje piersi masowały jego plecki.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Pytam bo nie sądziłem że dołaczysz, a nagośc... no mnie krępuje ale jak juz chcesz mnie podziwiać z tak bliska to daj cos od siebie - powiedział i sie zasmiał jak zabroniła sie ogladać przez ramie
- przeciez nic nie widze i nawet żałuje, że tam na ścianie nie masz lustra bo przynajmniej w odbiciu zobaczyłbym ten seksi nagi tyłek - powiedział i owszem nalał jej troche żelu pod prysznic na dłonie ale sam zaczał wodzieć jej dłońmi po swoim ciele. W ten sposób trzymał ja odpowiednio blisko i czuł te piersi na plecach...
- to woda czy moja bliskośc?? - spytał i zerknał nad ramieniem
- sutki Ci twardnieją
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Też nie sądziłam że dołączę... - Powiedziałam i uśmiechnęłam się, przygryzając wargę...
-Mnie nagość nie krępuje.. A Twój tyłek jest doskonały... - Powiedziałam z rozbawieniem.
-Zachowujemy nutkę tajemniczości... - Powiedziałam i uśmiechnęłam się..
-Chyba muszę powiesić dodatkowe byś miał jak patrzeć.
-Na pewno woda... - Powiedziałam, przekomarzając się i musnęłam znów jego plecy.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Kochana ja to wiem, mój tyłek wygrywa w tej konkurencji ale nie wiem jak Twój, wolłbym je porównac by miec pewność że nadal wide prym - zasmiał sie a nad ramieniem dodał
- Słusznie dołaczyłac... któż by mi w tym pomógł - posmyrał sie jej rękoma po klacie i brzuchu i choć widziała to już wczesniej to teraz dotykała umieśniona klate i dosyć gładką wygoloną skóre nad kaloryferem bo oczywiście napiał mięśnie jak po nich jeżdziła. Na koniec bez słowa ale i niespodziewanie jedną jej dłoń przesunał w dół na swojego fiuta... A coniech poczuje w dłoni co może dziś w nocy miec...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ja znam te oba tylki i mówię że twój jest lepszy.. Nie starczy taka opinia?
-Hmm. Ty już jesteś czysciuutki.. - Powiedziałam z rozbawieniem. Uniosłam brew czując nagle jego fiuta.
-ej. Nie ma tak.. To pójście na łatwiznę.. - Powiedziałam z rozbawieniem i zabrałam łapki.
-Teraz jest pora na mycie mnie. - zaśmiałam się i wzięłam sobie trochę żelu i zaczęłam się mydlić ładnie a potem się splukałam.
-Ja wychodzę... - Powiedziałam i w sumie chwyciłam ręcznik i owinelam się nim i poszłam do pokoju.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Bardzo nieobiektywna opinia, powinniśmmy to skonsultować a ja jestem odpowiednia osobą do tej konsultacji - powiedział a potem sie zasmiał
- na łatwizne to jest ucieczka przed nieznanym - zasmiał sie i sam sie umył do konca a gdy wychodziła zerknał na jej tyłek bo wychodząc z kabiny recznika jeszcze nie miała... Wymył sie, opłukał a ptem wyszedł i sie wycierał recznikiem wchodzac do pokoju. Zgarnał po drodze bokserki i w pokoju je na siebie ubrał
- Musze stwierdzić, że Twój tyłek tej jest świetny, kształtny, ale wiecej mogę powiedziec gdy go odpowiednio obadam - powiedział a potem sie walnał na łózko...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałam się i spojrzałam na niego jak się ubierał. Wyciągnęłam z szafy koszulkę i majtki i założyłam na siebie, najpierw się dokładnie wycierając.
-Yhm. Nice try.. - zaśmiałam się na tekst o tyłku.
Położyłam się koło niego na łóżku. Przykrylam nas pościelą.
-To był całkiem miły wieczór... - Powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego, pogładziłam dłonią jego policzek.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Kazda próba jest dobra nawet ta nieskuteczna - powiedział a potem sobie na nia patrzył i kilka rzeczy dostrzegł gdy sie ubirała...
W łózku sie do niej usmiechnał seroko i połozyłdłon na jej pasie czując kawałek nagiej skóry wmiejcu gdzie sie podwineła koszulka a majtki zdązyły skonczyc
- Wieczór jeszcze sie nie kończy, choć owszem był póki co bardzo miły... - puścił jej oczko
- prysznic go nie konczu, pomaga jednak przejśc do jego dalszych punktów - dodał a potem ją pocałował zachłannie i jednak dał dłoń na tyłek
- jest idealny... zbadałem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jasne że tak. Każda próba przybliża do celu.. - Powiedziałam i uśmiechnęłam się.
-myślałam że grzecznie pójdziemy spać.. - Powiedziałam i pomachałam brwiami a potem odwzajemniałam jego pocałunek bardzo zachłannie.
-Yhm. Dzięki... - Powiedziałam z rozbawieniem.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Słuszna uwaga - popatrzył na nia uwaznie a potem szepnał
- pójdziemy grzecznie spać ale jeszcze nie teraz - powiedział i sie usmiechnał do niej a potem całując gładził jej tyłek i nawet stopniowo przekręcał na plecy by sie nad nia pochylać... ładnie pachniala od tego prysznica i smakowała super. Całowała też świetnie, wiec od tego nie stronił
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Skoro tak, to przekręciłam się w końcu na plecki i nadal się z nim całując dłońmi błądziłam po jego ramionach karku, plecach, no i skoro on po tyłku to ja też,
lubiłam męskie tyłki xD
Całowałam jego usta zachłannie i dość szybko moje sutki znowu stwardniały, co dało się dostrzec przez dość obcisłą koszulkę do spania.. Oplotłam jego biodro swoim udem.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Zjechal flonia z tylka na yo biodro ktorym go oplotla i przysunal die cialem nlizej niej. Poczul te sutki eiec w kolejne mirjsce podjechal dlonia a ze przez koszulke to nie fsjnie z die uniosl.i bez pustania podjechal jrj koszulka w hore. Zdjal ja tylko przez gliwe a potem mocno zmieyolil material nie dajac jej wyjac z rekawkow dloni. Zlapal mocnobtak jej dlonie nad glowa i sie usmiechnal cwanie...
- bedziesz grzeczna dziewczynka z niegrzecznym chlopcem?? - niby spytal ale na odpowiedz niezbyt liczyl bo juzcsie dobral do jej piersi, nagich i kuszacych
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Anny Mitchell”