Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

***
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Siedziałam na kanapie w salonie i oglądałam jakiś program muzyczny w telewizji. Oczywiście wszystkie głośniki były włączone dość głośno, a ja się delektowałam muzyką.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

O dziwo w tym hałasie usłyszałam dzwonek do drzwi, więc ściszyłam TV i pobiegłam otworzyć.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ojciec i Stacy poszli chyba do kościoła..-powiedziałam..-Albo odwiedzają jej pokręconą rodzinę.. Więc spasowałam..-wyszczerzyłam zęby w uśmiechu, gdy weszliśmy do salonu..
Odpakowałam swój prezent..-Uuuu!!-powiedziałam głośno...-Nowy programik.. I to oryginał..
-Jak Ty to przeżyłeś? Kupno oryginalnej wersji? Co?-zaśmiałam się, patrząc na niego.
-Chcesz coś do picia?-zapytałam po chwili.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wszedłem za Anną do salonu....-wiesz napił bym sie czegoś ciepłego zmarzłem trochę...a co do programu to czego się nie robi dla BFF- powiedziałem i zaśmiałem się...-poza tym musisz mieć coś oryginalnego, żeby Cię nikt nie podkablował-powiedziałem i klapnąłem sobie na kanapie.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Dzięki, na pewno mi się przyda ten programik..-powiedziałam..-To miłe, że się tak o mnie troszczysz..-puściłam mu oczko..
-Hmm? To co? Gorąca czekolada wg. przepisu babci, czy herbata z malinami?-zapytałam patrząc na niego.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-może niech będzie ta gorąca czekolada...mam nadzieje , że Twój ojciec tak szybko nie wróci...w końcu są święta , a ja zwaliłem Ci się na głowę-powiedziałem i puściłem jej oczko...-a co do prezentu to dla mnie przyjemność , mam nadzieje , że będzie Ci służył
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie przesadzaj, są święta, więc trzeba je spędzać z najbliższymi..-powiedziałam i puściłam mu oczko..
-W każdym razie pewnie nie wrócą tak szybko..-powiedziałam..-Dobra. Lecę do kuchni, zaraz wrócę.. Możesz mi zainstalować mój prezent..-dodałam na odchodne, rzucając mu pudełko z płytą, bo oczywiście mój laptop leżał na stoliku, bo mimo tego, że oglądałam TV, musiałam go mieć przy sobie.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Gdy Beca poszła do kuchni usiadłem przy jej laptopie i zacząłem wgrywać jej nowy program , który jej przyniosłem.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wróciłam po jakimś czasie do pokoju..-Proszę..-powiedziałam i podałam mu kubek oraz łyżeczkę... -Mam nadzieję, ze będzie Ci smakować..-dodałam i usiadłam obok niego na kanapie...
Zjadłam od razu trochę bitej śmietany z mojego kubka..-Mniamm..-powiedziałam..
-Jak tam program? Działa już?
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-jeszcze się instaluje , ale za chwilę powinien działać-powiedziałem. Wziąłem swój kubek z gorącą czekoladą...-wygląda bardzo apatycznie, zdolna z Ciebie laska Beca-powiedziałem i napiłem się....-mmm miodzio-wyszczerzyłem się do niej.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Cieszę się, ze Ci smakuje..-powiedziałam z uśmiechem, patrząc na niego..-No zdolna ze mnie bestia bardziej niż laska..-zaśmiałam się..
-Co tam w ogóle u Ciebie, co? Dawno się nie widzieliśmy w sumie.. -spojrzałam na niego.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-tak jakoś wyszło , ale myślę , że nadrobimy ten czas-puściłem jej oczko.
-ostatnio miałem sporo zleceń więc siedziałem całymi dniami w akademiku, ale na szczęście zrobiło się teraz luźniej, bo są święta i oto jestem -wyszczerzyłem się do niej.
-a Ty co porabiałaś?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No i bardzo dobrze, masz teraz czas dla mnie..-powiedziałam z uśmiechem..-Ja dalej tworzę moje elektroniczne portfolio..-powiedziałam z uśmiechem..-A ostatnio zabrało mi to bardzo dużo czasu..-powiedziałam.-A jeszcze dość sporo mi zostało..
-Ale za to!-powiedziałam i podłączyłam kabel od laptopa do głośników -zrobilłam kilka nowych miksów. -dodałam i włączyłam muzykę z laptopa, by posłuchał.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Napiłem się gorącej czekolady i słuchałem miksów Anny...-jak zawsze są świetne-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej...-może być przeszła się po klubach popytała czy możesz puszczać u nich swoją muzykę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Anny Mitchell”