Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Tak, wierze w to - powiedzial do niej z usmiechem - To jest proste. O wiele bardziej niz ci sie wydaje - dodal
- Mam to gdzies - wyjasnil - Chce sie z toba umawiac, a jezeli cie nie zaakceptuja, to juz ich problem. Musza szanowac moja decyzje i to z kim chce sie umawiac. Mam dosc ksiezniczek z bogatych domow, ktorym tylko chodzi o pieniadze - mowil - Jezeli mojej rodzinie na mnie zalezy, to zaakceptuja, ze chce byc z toba - dokonczyl
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a jeśli tego nie zaakceptują , to nie będziesz miał nikogo , tak jak ja -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy. Pogładziłam jego policzek wolną ręką , bo w drugiej trzymałam wielkiego miśka.
-nie wiesz nawet na co się piszesz James powiedziałam i przytuliłam się do niego , właśnie tego teraz potrzebowałam.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Wiesz, mimo wszystko chce zaryzykowac - wyjasnil z usmiechem. - Miedzy nami - powiedzial przyblizajac sie do niej - Jestes tego warta - szepnal
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Pocałowałam jego usta.
-chodźmy stąd -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-mam ochotę się do Ciebie po tulić -powiedziałam i uśmiechnęłam się do Jamesa. Poprawiłam miśka, który trochę ważył.
-chodźmy do mnie -zaproponowałam.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Brzmi bardzo dobrze - powiedzial z usmiechem do niej i zlapal ja za reke. Poszli do samochodu i odjechali
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No mozna tak uznać..więc sa oboje poki co zadowoleni:)
-Hmm..no to juz brzmi jak jakis plan.Ale widze, ze ty strasznie nie wyzyty Jo - zasmiała sie jak ja klepnął w tyłek i rozesmiana taka poszla z nim do tego domu strachów.
pewnie sobie wzieli opcje chodzacą..o ile sa jakies do wyboru xD
-Boisz sie takich rzeczy? - zapytała .W sensie o strachy jej chodizło
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Wiesz w sumie to jak mam taka lasencje u boku to korzystam ile sie da - zasmiał sie i znowu ja klapnał jak tam weszli do tego domu strachów. Skoro opcja chodząca to muszą uważać na wagoniki by ich nie przejechały :P Ale przy okazji mogą sobie robić jaja i czasem ludzi z nienacka straszyć :P Pewnie nawet tak pare razy zrobili bo z wiadomych przyczyn czasem sie skrywali w jakichś zaułkach...
- Szczerze to nie. Jakoś nigdy nie kręciły mnie takie rzeczy, choć czasem gdy wyskoczy coś niespodziewane mam odruch podskakiwania, ale jest raczej zaskoczenie a niżeli strach
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Aha..no w sumie.Takie domy strachów są dla dziecików.Mogli by zorbic jakis na wypasi...taki bym chetne zwiedziła - powiedziała ALice.
Oj tak..pewnie w zaułkach czasem tuż za ukrytumi truposzami is trachami sie całowlai i macali xD
-Ale..po chwolere wiec tu przyszlismy? - zasmiała się Alice
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No przyszlismy tutaj bo w zasadzie to było miejsce docelowe na poczatku - zasmiał sie
- Po drodze jednak troche zmodyfikowalismy plan i przestało ono być tak ekscytujące jak miało być - wzruszył ramionami.
Niem niej poszlismy na spontan w między czasie i chyba nie ma co do tego powodu do narzekań, bo spontan jest zawsze najlepszy
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No tak..chyba nam cos nie wyszło - zasmiała się Alice.
-Ale..mni to nie przeszkadza..ale sadze, ze chyba mozmey sie w takim razie znacznie szybciej sta dulotnic, hm?- pocałowała jego usta łapczywie.Oj tak...tyle jej naobiecywał u siebie na chacie, że sie niecierpiwiła xD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No mysle, że plan sie skurczył ale wcale nie zrobił przez to mniej fajny - zasmiał się i odwzajemnił jej pocałunek łapiąc ją za tyłek przy okazji i to pod spódnica
- Jasne zmywamy sie do finałowego miejsca naszego wieczoru - dodał i ruszając do wyjścia przy okazji przesraszyli ogoś wychodząc z mroku a przy okazji zajęci tez sobą mogli sam też sie zaskoczyć nadjeżdzającym waginikiem bo na niego uwagi nie zwrócili
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

O wszędzie Justi :)
Parsknal smiechem.
-zadaje się z czubkiem... masakra jakaś... -no nie mógł z nią.serio ja uwielbiam że była stała wybudowana itp.cnoknalja.
-dobra.. musisz mnie trzymać za rękę nosie boję-dodał że smoechdm
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Z czubkiem? Gdzie?-zapytała i udawała, że się rozgląda, szukając tego czubka.. Parsknęła śmiechem, widząc jego minę..
-Oj, pewnie, że będę trzymać..-zachichotała, wzięła go za rączkę i poszli wgłąb domu strachów.. Więc sobie szli i coś tam wyskakiwało zza rogu itp.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No i owszsm..generalnie bardzie straszne to było dla dzieciaków ale i on się tam wzdrygnal z raz czy dwa..aczkolwiek to nie za długo spacerek tam był.
- to co? Wuchodizmy czy się gdzieś tu schowany w jakimś zakamarki.. -zatrzymania na chwilę i wpil się w jej ust
a.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się i odwzajemniła jego pocałunek namiętnie..
-Możemy się schować.. - powiedziała i pociągnęła go za rękę faktycznie w jakiś kąt ciemny..
-Powiem Ci.. - zaczęła i pocałowała go.. - albo i nie.. Nie na to pora.. - i już rozpinała jego spodnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wesołe miasteczko”