Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-tylkoncicho..choć.. jak będziesz jechscndo nas wezmą za suchy - zasmial się i całował z nią.
-yhmm.. to powiesz jak wyjdziemy - dodał i bez ceregieli zdjął z niej majtki w dół.jesli mialankiecke A jak spodenki jakieś to że spodniami.reka już rozgrzewka jej cipke
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się..
-Żeby nas tylko nie zamknęli znowu.. - powiedziała i puściła mu oczko.
Całowała jego usta zachlannie i tak, już się pieścili się nawzajem.. Faktycznie szybko ja rozgrzał. Więc oddychała już szybko i była cholernie nakręcona na niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jak ebdziesz cicho i nikt nie wpadnie an to by tu zajerzec to ebdzie dobrze - szepnal bo jasne ze tam ciagle ludzie lazili.Zabral reke i zarzcil sobie jej noge na biodro a potem w nia wszedl.
-Yhm..bosko.. - wpil sie w jej st ai zaczal poruszac biodrami wchodzac w jej cipke energicznie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jeszcze nie wiesz, że ja nie potrafię być cicho?-zapytała z rozbawieniem i puściła mu oczko..
-Yhm..-jęknęła gdy w nią wszedł i się ostro pieprzyli, obcałowując swoje usta i ciała. Cholernie nakręcająca była ta cała sytuacja, więc ciężko jej było być cicho.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- to ci zerkam usta.. czym problem. -powiedzisl.
-pytanie tylko czym.. - zasmial się i ppsuwal ja dość szybko.
-gumka?-zapytał bo no jednskpotem by niby się mogła wytrzeć ale.. będzie miły.
A skoro była niezbyt cicho tohaknsid o jej trzymal reke na sitsch by choc troche srlumic jej jekit
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się i sobie go całowała namiętnie póki co, ale fakt jak zaczęła jęczeć dość głośno to jej zamknął usta dłonią, co ją jeszcze bardziej nakręciło.
-Nieee..-mruknęła tylko, cóż. Najwyżej skończy w jej ustach, jak już.. Ale gumek nie lubiła i w ogóle była w szoku, że je miał.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A no mial..moze ze 2 czy 3 w portfelu to takie na jakas czarn aokazje chyba..kto wie czy ejszcze wazne haha
Pieprzyl ja wiec ostro, dyszac..cicho xD jej cipka byla cholernie mokra i goraca.Sciskal jej piers wolna reka i wbijal sie wnia po same jaja.Trzymaj jej zamkniete ust ai patrzyl w oczy
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Kręciła ją ta sytuacja całkowicie.. Była mokra i napalona.. A to że miał teraz nad nią władze.. Ehh.
Poruszała swoimi biodrami w jego rytmie i dyszała głośno, czy tak jeczala, więc spod jego dłoni tylko jakieś przytlumione jęki się wydobywaly..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Och..jestes boska... - czl z ejest cholerne blisko..ale ne ebdzie cham i nie skonczy zanim ona nie dojdzie..
Wyszeld z niej ejdnak i obrocil ja sobie tylem i znow w nia wszedl.Mogl teraz mocniej ja ieprzyc.nawet klapsa dostala.lapka jednak wjechal a jej lectaczke pieszczac ja
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Mruknęła pod nosem że on też..
-Oo kurwa.. - jęknęła pod nosem i czując jego dłoń już nie mogła się powstrzymać przed głośnymi jękami..
-Charlie.. Przelkne.. - jęknęła jeszcze a potem już doszła i zawyła czując jak jej dobrze.. Uciekła od niego bioderkami i szybko przed nim kucnęła. Wzięła go do ust i szybko obrabiała i ssała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to skoro tak uslyszal ze polknie to nie konczyl..a jak juz wziela jego fiuta w usta to nie musiala dlugo bo po kilk chwilach doszedl w jej ustach
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wylizala go więc do czysta i uśmiechnęła się szeroko, unosząc się do góry.. Pocałowała jego usta zachlannie.
-z tobą to zawsze przyjemność.. - powiedziała.. - a teraz zbieraj siły na potem.. - wyszczerzyla się do niego. Poprawiła kiecke.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No mam nadzieje choc predzej to ja bym to powinien powiedziec - zasmial sie i zapial spodnie.
-Dobra..to co? Wystrasyzmy jakies dzieciaki i spadamy? - wyszczerzyl sie i noo..jak ktos nadchodzil to wyskoczyli z wielkim BU! a potem sobie jzu wyszli z domu.
-To co?Gdzie teraz?Wata cukowa chhcialas tak? - zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przyszli do domu strachów. Trzymała się blisko niego
-świetnie się bawię , jak zawsze z Tobą -powiedziałam i przysunęłam się do niego pocałowałam łapczywie jego usta. Po chwili za mną wyskoczył jakiś strasz aż podskoczyłam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ja z toba tez.. - powiedzial i w sumei zaskoczyla go tym pocalunkiem ale odwzajemni.A za chwle sie rozesmial zjej reakcji.
-Noo..czegos ty sie tu spodziewala.. - poiedzial i złapał ja za reke.
-Chodź.. - i poszli przejsc ten labirynt z co chwle wyskakujacymi potworami
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wesołe miasteczko”