Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

-Wiem..- powiedział i uśmiechnął się... strzelił klapsa w jej cycki..
-Ty mnie też, suczko...- mruknął nakręcony, a gdy jego fiut znowu sterczał, więc przesunął się tylko nieco w dół i wszedł w nią..
-Ooo tak, będę Cię rżnął...- uśmiechał się.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-idealnie panie Teller -powiedziałam napalona
-doskonale wiesz jak to robić -powiedziałam i wypychałam bioderka w jego stronę. Głośno jęczałam i poddałam się mu całkowicie. Idealne były te jego ruchy , zaczęłam masować swój guziczek.
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

Posuwał ją mocno więc jej cycki pięknie falowały, wpatrywał się w ni urzeczony, uwielbiał te jej wielkie balony. Złapał jeden, ścisnął sutek i strzelił jej klapsa..
-Moja suczka...- mruknął zadowolony, posuwał ją raz za razem mocno i do samego końca..
-Jecz...- mruknął władczym tonem.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Jęczałam coraz głośniej , uwielbiam kiedy mnie posuwał. Było w nim coś czego nie umiałam rozgryźć. Jęczałam i krzyczałam jego imię oraz to jak zajebiście mnie rżnie. Moje ciało drżało, byłam nakręcona na maksa, zaciskałam się na nim dość mocno.
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

-Oo tak.. - jeknal pod nosem, napierał na nią mocniej i mocniej, wchodząc w nią do samego końca..
Ściskał jej cycki i nie odruwal się od niej.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Było mega intensywnie i cudownie. Moja cipka mocno pulsowała na nim aż szczytowałam
-nie przestawaj Clive chcę jeszcze orgazmu -powiedziałam napalona, polizałam jego usta , przygryzłam delikatnie jego wargę
-uwielbiam nasz sex
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

Zjechał dłonią na jej guziczek i zaczął ostro go jeszcze tarmosić by doszła po raz kolejny..
-Ooo tak suko.. ja też. Uwielbiam Cię rżnąć aż nie możesz ustach na nogach...- mruknął do jej uszka.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Jęknęłam kiedy zaczął pieścić mój guziczek nie wiele mi brakowało , żeby dojść kolejny raz
-och takk !-jęczałam i poddałam mu się całkowicie
-zdecydowanie uwielbiam kiedy tak mnie wyruchasz, że ledwo stoje na nogach
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

Uśmiechał się, strzelił jej klapsa w cipę, a potem znowu ją mocno pieścił palcami, aż się ponownie na nim zacisnęła.. Westchnął sobie pod nosem, a potem z niej wyszedł i ostro ją zapiął od tyłu, po czym ostro ją ruchał, aż nie skończył na jej tyłku i plecach.. Strzelił jej klapsa i wyszedł z niej.
-Boska suka.. - mruknął zadowolony, zaborczo wdarł sie w jej usta językiem i przelizał się z nią.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Moje ciało drżało od cudownych orgazmów. Odwzajemniłam jego pocałunek i spojrzałam w jego oczy
-jesteś najlepszy Teller -powiedziałam i oblizałam swoje usta
-mam nadzieję , że niedługo znowu się zobaczymy -powiedziałam
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

-Jak będziesz grzeczna to mnie zobaczysz...- powiedział, odpalił sobie fajkę i jebnął się na łóżko. Spojrzał na nią..
-Jestes tak kurewsko seksowną, że cały czas mi stoi...- zaśmiał się, strzelił jej klapsa..
-Załóż coś na ten tyłek, bo zaraz znów będę chciał go zerżnąć..
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Oblizałam jego kutasa.
-lubię kiedy Ci stoi na mój widok -powiedziałam z figlarnym uśmieszkiem. Założyłam na siebie bieliznę
-tak lepiej ?-spytałam i napiłam się piwa
-poza tym zawsze mam ochotę na Twojego kutasa
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

-Wcale nie.. - powiedział śmiejąc się i spojrzał na jej tyłek w tej koronce.. Podsunął się do niej i przewrócił ją na plecy, zaraz się znalazł chujem pomiędzy jej balonami..
-Ahh, boskie.. - mruknął, uwielbiał jej cycki, zaczął ją posuwać pomiędzy nimi.. Wsunął jej dwa palce w gardło.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Zaczęłam ssać jego palce, tak jak bym mu obciągała. Między piersiami miałam jego sztywną pałę. Rękę wsunęłam między swoje uda i zaczęłam robić sobie dobrze.
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

-Ooo tak.. ale masz pojemne gardło...- wydyszał nakręcony, jak wsuwał jej palce coraz głębiej.. wyciągnął je z jej ust i roztarł ślinę na jej cyrkach.. strzelił w nie klapsy..
-Boskie balony...- westchnęła..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Obrzeza miasta”