ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Gdybyś nie uwielbiała, to by Cię tu nie było.. -powiedział z rozbawieniem i naparł na nią jak się położyła. Spojrzał w jej oczy i pocałował jej usta, dłonią ścisnął jej pierś.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie moja wina , że jest między nami chemia i nie umiem się powstrzymać -powiedziałam i odwzajemniłam jego pocałunek
-Tobie chyba też się podoba bo by Cię tu nie było -powiedziałam z figlarnym uśmieszkiem.
-to na kiedy mogę szykować nasz wyjazd?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Lubię Cię pieprzyc.. masz obłędne ciało.. I nigdy mi nie odmawiasz..- uśmiechnął się. Czego chcieliśmy więcej. Pocałował ją z językiem, ściskając jej piersi i zjechał na nie pocalunkami. Pieścił jej sutki leżąc sobie na niej.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-no pewnie , że nie odmawiam tak zajebistego sexu -powiedziałam i lekko się wygięłam kiedy dobrał się do moich piersi
-oh tak Clive -wplotłam palce w jego włosy, czułam jak znowu mnie rozpala.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnął się i nie przestawał piescic jej sutków, na przemian, lizać i ssąc. Uwielbiał to robić.
-Ahhh. Boska..- mruknął i pociągnął jej sutek zebkami.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Moje sutki sterczały jak antenki od tych jego pieszczot , czułam jak tam na dole robi się gorąco. Mój oddech przyspieszył.
-wiesz , że właśnie napaliłeś mnie znowu na siebie Teller -spojrzałam na niego z pożądaniem. Moje ciało płonęło , a ja chciałam go więcej i więcej. Błądziłam rękoma po jego nagim ciele , które tak strasznie mnie kręciło.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiał się z niej..
-To musisz poczekać, mała, nie mam motorka w dupie.. -powiedział. Pocałował ją zaborczo.


Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-więc doprowadz mnie do szaleństwa swoim językiem -powiedziałam i pocałowałam łapczywie jego usta. Moje ciało było rozgrzane , serce i oddech przyspieszyło , a mi było go mało i mało. Był jak narkotyk uwielbiałam być w tym stanie kiedy go tak mocno pragnęłam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wykonczysz mnie.. - zaśmiał się i zjechał pocalunkami na jej cycki, chwilę się dobrał do jej sutkow i piersi, ssał je mocno, a dopiero potem zjechał znowu pomiędzy jej uda. Strzelił jej idealna minete a gdy doszła to zerżnął ją jeszcze raz palcami.
-Ahhh bosko jęczysz.. - wydyszał.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-o kurwa jak dobrze -powiedziałam i spojrzałam na niego. Moje ciało błyszczało od potu. Zdecydowanie teraz byłam mega zaspokojona
-jesteś najlepszy Teller -spojrzałam uważnie na niego
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-To prawda.. - zaśmiał się.. walnął się na łóżko obok niej i odpalił fajkę.
-Chwila przerwy.. - powiedział i spalił fajkę sobie spokojnie.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Oj tak przydał się odpoczynek od tak intensywnych doznań.
-spieszysz się dzisiaj do domu?-spytałam z ciekawości. Wzięłam od niego bucha fajki i położyłam się wygodnie na łóżku. Lubiłam spędzać z nim czas i nie chodziło mi tylko o sex
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Powinienem wrócić.. - powiedział śmiejąc się i puścił jej oczko.
-Ale to jeszcze chwila.. -Strzelił jej klapsa w tylek.
-Najpierw się porządnie pożegnam. - zaśmiał się.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-jasne rozumiem -powiedziałam i uśmiechnęłam się na myśl tego pożegnania.
-jakieś specjalne życzenia co do sexu ?-spytałam i spojrzałam na niego z figlarnym uśmieszkiem. Może miał ochotę na jakieś nowe doświadczenia czy eksperymenty ja byłam otwarta na propozycje.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oj, mala.. ja jestem prosty chłopak.. zerżnę Cię szybko i tyle.. - zaśmiał się. Lubił mocny i intensywny seks, mocny.
Strzelił jej klapsa znowu..
-Ubierz się kiedyś w coś ekstra...- powiedział.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Obrzeza miasta”