Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Dzioeki..i tka..cos tma juz jest.. - poiwała głową.
-Uu super..choć wiesz..jak ja kupisz..t lepiej spraw by to wygladalo na legalne psiadanie tyle hajsu..bo w pudle cie pote nie chce odwiedzac - powiedziala owczyiscie ciszej.A wiaodmo..wyspa to nie byle kasa..wiec skarbówka czy ktos moglby docekac skad taka mloda laska ma tylke kasy itp.
-Dobra..to co?Idziemy gdzies sie rpzejsc czy cos? - zapytala jak wypily juz i zjadly
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-spokojnie -powiedziałam wesoło bo już miałam plan jak by miał to wyglądać legalnie
-tak możemy się zbierać na jakiś spacer -powiedziałam wesoło zapłaciłyśmy i wyszłyśmy z kawiarni
-to co jakieś zakupy czy spacer na świeżym powietrzu ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Okey okey..tlyk mowie - zasmiala sie.
-Hmm..spacer..to co?Park czy molo?Prowoadz - powiedziala Olivia i poszly.Pisz juz tam
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Jason przyszedl na spotkanie z Sophią.Miał jej plany oczywiście do oddania.Miał tez dokumenty, laptop itp.Zajał wolny stolik, usiadł i czekał na sexy lisiczke;p
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nie James tylko Jason xD
I w końcu lisiczka się pojawiła. Długie rozpuszczone włosy zauważył najpierw, a dopiero później resztę. Wyglądała ładnie, ale nie stroiła się jakoś szczególnie.
Uśmiechnęła się na jego widok..
-Dzien dobry...- powiedziała i podała mu dłoń na powitanie, po czym zajęła miejsce przy stoliku.. ale nie naprzeciwko tylko tak z boku. Będzie km łatwiej omawiać to wszystko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Poprawione xD
-No witam - wstal podajac jej reke.Usiadl gdy ona usiadla.Skinal na kelnerke a jak ta podeszla to zamowili sobie jakies pyszne kawki.
-Zacznijmy od tego ze jestem Jason..nie Pan - dodal.
-Wiem ze stary jestem ale.. - puscil jej oczko łobuzerkso
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się do niego..
-Sophia.. a nie Pani.. ja zdecydowanie za młoda jestem na te wszystkie.. panny, Panie itp...- zaśmiała się słodko..
-Wiec.. co ci się udało ustalić dla mnie Jason? - zapytała miło.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No i świetnie.. - usmiechnął się.
-Dostali swoje kawki.
-Najpierw oddaje plany..zorbilem sobie ich skany. - podał jej papiery w rulonie.
-A co sie udalo..moze nie tak jak chcialas ale.. - no i wzial lapka i wlaczyl i jej pkazal swoja propozycje.MOzna uznac, że to byl jakis spory kompromis..na jej korzysc oczywiscie ale nie idalnie jak ona chcala.Bo sie nie dalo.
-Cała reszta..ne bylo zastrzeżen.Jest wykonalne - powiedzial.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ooo dzięki...- powiedziała z uśmiechem, że jej oddał te plany..
Słaba ta firma jak w domku nie umieli przestawić ścian xD
Na szczęście Soph się się tym w ogóle nie znała więc jak pokazał jej opcje to nawet się trochę ucieszyła bo rozwiązało jej to inny problem...
-Ooo całkiem fajnie to wyszło.. I chyba nawet lepiej niż ja chciałam.. - zaśmiała się.
-No i ok... więc teraz.. zabij mnie kwota...- zaśmiała się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No nie jestem architektem ale cale zycie sysząłam ze jak sciana nosna to nie mozna;p Popraw mnie jak sie mysle..wtedy uznamy ze sie da haha
-No i fajnie z epasuje - napil sie kawki.
Oczywiscie siezili blisko siebie jak jej to pokazywałładne pachniala.Jak ona wgapiala si w te plany on patrzyl i obaczajał ją xd
-OJ mysle ze se dogadamy..normlanie by to wyszlo xxx$ ale moze da sie jakis rabacik zalatwic..wtedy by bylo xxx$ - powiedzial patrzac na nia z usmiechem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Amatorzy! Jasne że można, wszystko można, pytanie jakim kosztem :P
-Yhm.. -pokiwała głową.. Zapisała sobie obie te kwoty w notatniku..
-Czy w takim razie mam przyjąć tą wyższą kwotę czy niższą? -zapytała z lekkim rozbawieniem i spojrzała na niego. Siedział tak blisko, więc świdrowała go wzrokiem.
Nie wiedziała, skad ten rabacik i czy będzie musiała mu dać dupy, czy po prostu to dla niej zrobi :P
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Rozwalenia połowy domu xD ? A przestawić nośna można? by nie zawalić całego domu haha? ALbo dziure/przejscie w takiej scianie zorbic? xD
-No przeciez gdyby była jedna kwota to bym nie podawał drugiej.A rabacik..no po znajomosci..dzieki XXX - dodal.CHoc eh..zdecydowanie nie płakałby jakby sie dała przelecieć. I moze podswiadomie lczył troche na to ze cos tam ten teges bedzie.
-No i d tego mysle, że psotawisz mi...o czasu do czasu...jaka skawke czy drinka.. - dodal nie spuszczajac z niej wzroku i usmiechajac się kącikowo/zalotnie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nie no.. bez przesady.. nic się nie zawali.. trzeba tylko w chuj hajsu wydać żeby to zrobić bezpiecznie..
Uśmiechnęła się ślicznie..
-Wyglada na to że drinka muszę postawić XXX.. - powiedziała z rozbawieniem..
-Ale skoro jesteś tak wspaniałomyślny to myślę że też coś się da zrobić...- puściła mu oczko.
-Wiec mogę powiedzieć że na pewno się zdecyduje.. i co? Podpisujemy umowę? Czy dopiero jak będzie ten projekt wnętrz i jeszcze to wycenisz?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A no właśnie haha
-A no to juz sie dogadajcie ale pewnie bylo by jej milo - usmechnal sie Jason.
-NO to super...ciesze sie na snasz wspolprace - dodal.
-Nie no spokojnie..Umowy nie mam..wiec teraz to juz nie wiem..daj mi z 2-3 dni..to to ogarne.I sie spotkamy na podpisanie umowy.A wprzyslzym tygodniu ruszy robota..zjawi sie ekipa - dodal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Dokładnie.. -powiedziała z uśmiechem..
-Ja również.. -powiedziała miło. Fajny gość, widać, że ogarnięty i zna się na rzeczy no i zdecydowanie jest na co popatrzeć. Gdyby nie Jake, to pewnie już by się z nim pieprzyła w jakiejś toalecie xD
-Jasna sprawa.. -pokiwała głową..
-Jak ją będziesz miał gotową to zadzwoń, spotkamy się i przekażę Ci klucze do domu itp.. -powiedziała miło.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KAREN`S CAFE”