Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ooo widzisz...teraz mówisz jak człowiek - zasmiał się.Oczywiscie chodzilo mu o to jedzene xD
-Nie zdąrza to wiecej dla nas..dla mnie - zamachałą brwiami a potem spojrzal na nia.
-Ja zawsze jestem grzeczny... - cmoknął ja czule w usteczka
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Zawsze mówię jak człowiek..-powiedziałam i spojrzałam na niego z rozbawieniem, przejechałam dłonią po jego policzku.
-No dobra, to jeszcze czekamy z 15 minut, a potem jemy..-powiedziałam, no bo wszystko stygło xD
-Hmm, jasne..-wyszczerzyłam się do niego, puściłam mu oczko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Okey..15 inut..a jak nie zdarza to nie moj problem - powiedział Ash i odstawil pusty juz kieliszek.
-No co jasne..pfff...mowie jak jest.Z nas dwojga niegrzczna to jestes zawsze ty - zasmial sie i wil sie mocno w jej usta
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałam się..
-No dobra, to niech tak będzie..-powiedziałam i zaśmiałam się..-A może trzeba do nich zadzwonić.. Może coś się stało, czy coś..-powiedziałam, w końcu ślisko było na drodze..
-Wcale nie..-powiedziałam i uśmiechnęłam się kącikowo, spojrzałam na niego i odwzajemniłam jego pocałunek bardzo zachłannie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..a w sumie wiesz...może masz rację..to napiszę do Emily..i tak pewnie wszyscy razem przyjda jak sądzę - powiedział Ash i wyjął komórkę.Napisał do przyjaciólki.Poza tym no razem mieszkali Babi z Bastianem wiec pewnie tam razem przyjda wszyscy.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No to pisz, pisz i niech się zbierają, a nie..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do mojego mężczyzny, spojrzałam na niego i puściłam mu oczko, cmoknęłam jego usta. Napiłam się winka jeszcze i w sumie czekaliśmy na tą radosną ekipę xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to w sumie pewnie przyszli w końcu wszyscy zaproszeni:babi z Marcosem i Emily z Bastianem.Spóxnieni czego ine omieszkał Ash im wypomnieć no ale w żartobliwy spsoób.Zasiedli wiec do stolu, czywście zyczenia itp tez były a potem sobie zjedli, prezenty porozdawali no i posiedzieli do dosyc póxna rozmawiając, pijac, jedząc i dbrze sie bawić az sie porozstawali wszyscy tak sie nagle pojawił 2 dzien swiat xd
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Sereny i Asha Johnsonów”