Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Weszliśmy do piwnicy, było dość chłodno, ale włączyłem jacuzzi i podeszliśmy tam z Honey, wziąłem kubełek na szampana i kieliszki, postawiłem je na brzegu po czym podszedłem do mojej dziewczyny i pocałowałem namiętnie jej usta, rozpiąłem jej rozporek od razu, a gdy oderwałem od niej wargi..-Wyskakuj z ubrań, bejbe..-powiedziałem.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek...-aż tak bardzo chcesz zobaczyć mnie nago?-spytałam z figlarnym uśmieszkiem. Bardzo powoli zaczęłam się rozbierać i patrzyłam cały czas na Olivera.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jak dla mnie mogłabyś się w ogóle nie ubierać..-powiedziałem i uśmiechnąłem się..-Ale innym mogłoby to trochę zawadzać.. W końcu zarabiasz noszeniem ubrań, prawda?-zapytałem, patrząc uważnie na jej każdy ruch.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-zdecydowanie nie lubię gdy inni oglądają moje ciało bez ubrań-powiedziałam i zrzucałam z siebie kolejne ciuszki , aż zostałam całkiem naga...-i co teraz kochanie?-spytałam patrząc w jego oczka z figlarnym uśmieszkiem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Dobrze, że ja mogę..-zaśmiałem się, po czym sam zacząłem ściągać z siebie rzeczy, patrząc cały czas na Honey..-Możesz wskakiwać do wody, bo już jest chyba ciepła.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszłam do wody i patrzyłam na Olivera...-Kochanie jest idealna-powiedziałam i czekałam na niego...-ale mam boski widok , częściej musisz robić striptiz-powiedziałam śmiejąc się.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Aż tak Ci się to podoba?-zapytałem z uśmiechem i zacząłem tańczyć do tego jak się rozbieram, niczym prawdziwy striptizer..
W końcu, gdy się pozbyłem wszystkich ubrań wskoczyłem do jacuzzi, ochlapując ja przy tym..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-oj a było tak pięknie-powiedziałam gdy wskoczył do jacuzzi...-musisz częściej robić mi takie show-powiedziałam i pocałowałam łapczywie jego usta....-wiesz , że taki spocony wyglądałeś mega seksy-powiedziałam patrząc w jego oczka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Hmm.. Gdybym wiedział, że lubisz takie numery, to na pewno nie raz zrobiłbym ci takie show..-zaśmiałem się, po czym odwzajemniłem jej pocałunek..-Trzeba było mówić wcześniej, bo mogłem zostać spoconym jeszcze przez jakiś czas.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-wiesz Kochanie myślę , że niedługo bardzo się spocisz-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego...-nie wiedziałam , że każda kobieta lubi chodzić na męskie striptizy -powiedziałam i puściłam mu oczko...-poza tym masz świetne ciało i masz się czym chwalić-powiedziałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Uuuu,brzmi jak groźba i obietnica zarazem..-zaśmiałem się..
-Racja, jestem trochę niedomyślny,po prostu głupieję przy Tobie..-powiedziałem i pocałowałem jej usta.
-Na prawdę mam?-zapytałem..-To może przez kolejny tydzień będziemy chodzić po domu nago, co?-zaśmiałem się lekko i namiętnie ją pocałowałem.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jak dla mnie możesz chodzi nago Kochanie -powiedziałam i spojrzałam w jego boskie oczka.
-nie wiedziałam , że sprawiasz , że głupiejesz Oli -powiedziałam i usiadłam na jego kolanach przysunęłam się do jego twarzy i pocałowałam z języczkiem jego usta.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałem się..-Ok..W takim razie mogę chodzić..-powiedziałem..
-Głupieję z miłości do Ciebie..-powiedziałem i odwzajemniłem jej pocałunek. Objąlem ją ramionami pod wodą.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Spojrzałam w jego oczka po cudowny pocałunku....-aż tak mnie Kochasz Oliver?-spytałam i zaczęłam muskać ustami jego szyję...-wiesz , jesteś dla mnie tym jedynym-wyszeptałam mu do uszka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Olivera Queen”