ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Informatory Imię i nazwisko: Lois Lane
Data urodzenia (znak zodiaku):13.10.1985, Waga
Obrazek Zawód / Szkoła: dziennikarka
Historia:Po śmierci Matki Lois i jej siostra Georgina zostały rozdzielone przez ojca Lois że była starsza i miała 8 lat poszła do szkoły wojskowej dla dzieci później dla dorosły jej siostra uczyła się w szkoła z internatem.Siostry od śmierci Matki widział się zaledwie pare razy.Lois jest kuzynką Chloe przyleciała do Tree Hill studiować i dotrzymywać towarzystwa Chloe.Ale ma też ochotę na dobrą zabawę. Lubi gdy w okół niej dzieją się różne ciekawe rzeczy takie jak zdrady czy zazdrość. Obecnie Lois jest żoną Mila mają dwójkę dzieci Vicky i Jessego.

Rodzina:Milo Ventimiglia -mąż, Jesse- syn, Vicky - córka, Jessica Lane- siostra, Chloe Kent -kuzynka, Clark Kent- mąż Chloe, Michael Kent- chrześniak
Partner / Partnerka:Milo Ventimiglia
Przyjaciele:Chloe, Clark , Jessica, Oliver
Zna:bardzo dużo osób :P

Zainteresowania:sztuki walki, fotografia, filmy, projektowanie
Lubi:spędzać czas z rodziną
Nie lubi: gdy musi na coś czekać
Nie cierpi:kłamstwa i swojego ojca
Nawyki:lubi się kłócić , zawsze ma ostatnie zdanie
Uzależnienia:sexu i Mila

Gdzie można spotkać:w reakcji, w willi, na plaży i w klubach
Ciekawostki:
*jest wyszkolona na zawodowego żołnierza
*ma czarny pas
*umie posługiwać się każdą bronią
*przerwała studia
* ma jedną córkę i adoptowanego syna jedno dziecko poroniła
*jeździła na wózku inwalidzki przez ponad rok po postrzale
*ma dwie blizny na plecach
Informacje o związku Obrazek W związku z:Milo Ventimiglia
Od kiedy w związku: bardzo długo
Pierwsza randka:Chyba to były te przeprosiny przystankowe
Wasza piosenka:chyba takiej nie mamy
Pierwszy seks: na plaży
Zaręczyny: odbyły się , ale nie pamiętam kiedy
Ślub:od 2 lat jesteśmy małżeństwem
Rozwód:(oczywiście jeśli miał miejsce)
Dzieci:Jesse i Vicky
Ciekawostki Obrazek Ulubiony kolor:czerwony i czarny
Ulubiona piosenka:Cecilia Krull - Something´s triggered
Ulubiony cytat:Nie być kochanym to tylko nieszczęście, nie umieć kochać to tragedia !
Ulubione kwiaty:białe lub czarne róże
Ulubione perfumy:Calvin Klein Euphoria
Słabość do:Mila, Clarka i sexu
Dokończ... Kiedy zasypiam myślę o.... tym co zrobię następnego dnia
Kiedy jestem sam/sama... rozmyślałam o przeszłości
Widzę zakochaną parę to... uśmiecham się do nich
Na imprezie często...świetnie się bawię
Przypadkowy seks... "kiedyś" to uwielbiałam xD
Dla moich przyjaciół... staram się być najlepszą przyjaciółką
Kiedy nie mam nastroju... ćwiczę aż zabraknie mi sił
Często uważam....mam cudowne życie
Gdy widzę znaną gwiazdę.... witam się z nią
Obrazek
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Informatory Imię i nazwisko: Lois Ventimiglia(Lane)
Data urodzenia (znak zodiaku):13.10.1985, Waga
Obrazek Zawód / Szkoła: dziennikarka
Historia:Po śmierci Matki Lois i jej siostra Georgina zostały rozdzielone przez ojca Lois że była starsza i miała 8 lat poszła do szkoły wojskowej dla dzieci później dla dorosły jej siostra uczyła się w szkoła z internatem.Siostry od śmierci Matki widział się zaledwie pare razy.Lois jest kuzynką Chloe przyleciała do Tree Hill studiować i dotrzymywać towarzystwa Chloe.Ale ma też ochotę na dobrą zabawę. Lubi gdy w okół niej dzieją się różne ciekawe rzeczy takie jak zdrady czy zazdrość. Obecnie Lois jest żoną Mila mają dwójkę dzieci Vicky i Jessego.Lois wróciła do zdrowia wszystkie ślady porwania i gwałtu zniknęły(zasługa De i Neila). Nadal jest uzależniona od środków przeciwbólowych Milo o niczym nie wie. Lois- została wrobiona w próbę zabójstwa Mila. Ma problemy z pamięcią dlatego nie może zacząć się bronić i przypomnieć sobie konkretnych faktów tego strasznego wieczora. Została aresztowana. Przez jakiś czas była zamknięta w celi na posterunku. Obecnie została przewieziona do więzienia i tam zostanie do rozprawy. Erica była jej adwokatem , na szczęście nie doszło do procesu , bo Milo się wybudził i powiedział co się wydarzyło tamtego wieczora. Lois została zwolniona z aresztu , musiała zrezygnować ze studiów na jakiś czas.Razem z Kentami wyjechali na wakacje , gdzie była katastrofa samolotowa , na pokładzie był Clark Kent. Lois razem z Michaelem spędzili 3 miesiące na poszukiwania rozbitków z katastrofy. Lois co chwilę dzwoniła do Mila i mówiła co się dzieje, ale niestety nie miałam dla niego dobrych wieści bo nie znalazła jeszcze Clarka i reszty ludzi z katastrofy. Przez cały pobyt na jachcie kłóciła i dogryzała Michaelowi. Lois wróciła do gazety, co ją bardzo ucieszyło. Często też widywała się z Clarkiem chciała coś z niego wyciagnąc , ale nie udało jej się. Milo zaczął porządnie ćwiczyć, przez co nie mieli zbyt wiele czasu dla siebie z Lois. Dzieciaki były zdrowe i nic im się nie działo. Lois miała dość czekania na kolejny atak ze strony Ojca, dlatego wymyśliła plan , w którym brał udział Milo. Oddał generałowi Lo i kiedy sie tego nie spodziewał Lois zaatakowała. Broniąc męża zabiła własnego ojca. Oboje uciekli z bazy niezauważeni, zrobili tam spore zniszczenia. Lois nie potrafiła sobie poradzić z tym , że zabiła własnego ojca , miała poczucie winy. Lois-po tym jak Lo i Milo mieli "wypadek" podczas seksu , ona zaczęła się odsuwać od niego. Unikała go i coraz częściej spędzała czas w pracy, aż po miesiącu wyprowadziła się z willi i zamieszkała w swoim domu. Dzieciaki przyjeżdżały do niej na weekendy , choć Milo starał się z Lo rozmawiać ona mu to zdecydowanie utrudniała. Nie dała mu się zaprosić na jakąkolwiek randkę. Coraz bardziej czuła się winna , że wszystko między nimi się psuło. Choć nie chciała się przyznać przed sobą i przed nim że strasznie za nim tęskniła. Czasami zdarzało jej się myśleć o rozwodzie nie chciała by Milo się męczył przy niej , ale nigdy nie powiedziała tego na głos. Lois- po powrocie z Chorwacji Lois znowu zamieszkała w willi. Jednak nie minęły 3 miesiące , a ich związek znowu zaczął przechodzić kryzys. Lois miała napady lęku i strasznie koszmary , wróciła na terapię, ale nie wiele to zdziałało, bo znowu czuła się winna. Wybuchała złością z byle powodu , postanowiła , że znowu wyprowadzi się z domu , nie chciała żeby dzieciaki się jej bały. Widywała się oczywiście z wszystkim , a święta spędziła razem z rodziną. Zaczęła brać też tabletki , które łagodziły jej napady lęku. Milo i Lois często się widują , Lois stara się pomagać Belli ich stosunki się polepszyły, oczywiście ma oparcie w Kentach i w Jessice. Ale jak to Lois sama chce sobie pomóc z własnym problemami. Nie ma mowy o żadnym rozwodzie , Lois coraz częściej zostaje na noc w willi, ale jeszcze nie wróciła do domu na dobre. W obecnym czasie , Lois wróciła do domu , przestała chodzić na terapię i nie bierze już żadnych leków, razem z Milem planują kolejne dziecko.


Rodzina:Milo Ventimiglia -mąż, Jesse- syn, Vicky - córka, Jessica Lane- siostra, Chloe Kent -kuzynka, Clark Kent- mąż Chloe, Michael Kent- chrześniak
Partner / Partnerka:Milo Ventimiglia
Przyjaciele:Chloe, Clark , Jessica, Oliver
Zna:bardzo dużo osób :P

Zainteresowania:sztuki walki, fotografia, filmy, projektowanie
Lubi:spędzać czas z rodziną
Nie lubi: gdy musi na coś czekać
Nie cierpi:kłamstwa i swojego ojca
Nawyki:lubi się kłócić , zawsze ma ostatnie zdanie
Uzależnienia:sexu i Mila

Gdzie można spotkać:w reakcji, w willi, na plaży i w klubach
Ciekawostki:
*jest wyszkolona na zawodowego żołnierza
*ma czarny pas
*umie posługiwać się każdą bronią
*przerwała studia
* ma jedną córkę i adoptowanego syna jedno dziecko poroniła
*jeździła na wózku inwalidzki przez ponad rok po postrzale
*ma dwie blizny na plecach
Informacje o związku ObrazekObrazek W związku z:Milo Ventimiglia
Od kiedy w związku: 23.05.2007(ale spotykali się wcześniej)
Pierwsza randka:Chyba to były te przeprosiny przystankowe
Wasza piosenka:chyba takiej nie mamy
Pierwszy seks: na plaży po moim występie w NC
Zaręczyny: odbyły się , ale nie pamiętam kiedy
Ślub:10.072010 (w zamku)
Rozwód:(oczywiście jeśli miał miejsce)
Dzieci:Jesse (09.01.2003.11 lat) i Vicky (10.03.2009 5 lat)
Ciekawostki Obrazek Ulubiony kolor:czerwony i czarny
Ulubiona piosenka:Cecilia Krull - Something´s triggered
Ulubiony cytat:Nie być kochanym to tylko nieszczęście, nie umieć kochać to tragedia !
Ulubione kwiaty:białe lub czarne róże
Ulubione perfumy:Calvin Klein Euphoria
Słabość do:Mila, Clarka i sexu
Dokończ... Kiedy zasypiam myślę o.... tym co zrobię następnego dnia
Kiedy jestem sam/sama... rozmyślałam o przeszłości
Widzę zakochaną parę to... uśmiecham się do nich
Na imprezie często...świetnie się bawię
Przypadkowy seks... "kiedyś" to uwielbiałam xD
Dla moich przyjaciół... staram się być najlepszą przyjaciółką
Kiedy nie mam nastroju... ćwiczę aż zabraknie mi sił
Często uważam....mam cudowne życie
Gdy widzę znaną gwiazdę.... witam się z nią
Obrazek EDIT(17.03.2014)
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Informatory Imię i nazwisko: Lois Lane
Data urodzenia (znak zodiaku):13.10.1985, Waga
Obrazek Zawód / Szkoła: dziennikarka
Historia:Po śmierci Matki Lois i jej siostra Georgina zostały rozdzielone przez ojca Lois że była starsza i miała 8 lat poszła do szkoły wojskowej dla dzieci później dla dorosły jej siostra uczyła się w szkoła z internatem.Siostry od śmierci Matki widział się zaledwie pare razy.Lois jest kuzynką Chloe przyleciała do Tree Hill studiować i dotrzymywać towarzystwa Chloe.Ale ma też ochotę na dobrą zabawę. Lubi gdy w okół niej dzieją się różne ciekawe rzeczy takie jak zdrady czy zazdrość. Obecnie Lois jest żoną Mila mają dwójkę dzieci Vicky i Jessego.Lois wróciła do zdrowia wszystkie ślady porwania i gwałtu zniknęły(zasługa De i Neila). Nadal jest uzależniona od środków przeciwbólowych Milo o niczym nie wie. Lois- została wrobiona w próbę zabójstwa Mila. Ma problemy z pamięcią dlatego nie może zacząć się bronić i przypomnieć sobie konkretnych faktów tego strasznego wieczora. Została aresztowana. Przez jakiś czas była zamknięta w celi na posterunku. Obecnie została przewieziona do więzienia i tam zostanie do rozprawy. Erica była jej adwokatem , na szczęście nie doszło do procesu , bo Milo się wybudził i powiedział co się wydarzyło tamtego wieczora. Lois została zwolniona z aresztu , musiała zrezygnować ze studiów na jakiś czas.Razem z Kentami wyjechali na wakacje , gdzie była katastrofa samolotowa , na pokładzie był Clark Kent. Lois razem z Michaelem spędzili 3 miesiące na poszukiwania rozbitków z katastrofy. Lois co chwilę dzwoniła do Mila i mówiła co się dzieje, ale niestety nie miałam dla niego dobrych wieści bo nie znalazła jeszcze Clarka i reszty ludzi z katastrofy. Przez cały pobyt na jachcie kłóciła i dogryzała Michaelowi. Lois wróciła do gazety, co ją bardzo ucieszyło. Często też widywała się z Clarkiem chciała coś z niego wyciagnąc , ale nie udało jej się. Milo zaczął porządnie ćwiczyć, przez co nie mieli zbyt wiele czasu dla siebie z Lois. Dzieciaki były zdrowe i nic im się nie działo. Lois miała dość czekania na kolejny atak ze strony Ojca, dlatego wymyśliła plan , w którym brał udział Milo. Oddał generałowi Lo i kiedy sie tego nie spodziewał Lois zaatakowała. Broniąc męża zabiła własnego ojca. Oboje uciekli z bazy niezauważeni, zrobili tam spore zniszczenia. Lois nie potrafiła sobie poradzić z tym , że zabiła własnego ojca , miała poczucie winy. Lois-po tym jak Lo i Milo mieli "wypadek" podczas seksu , ona zaczęła się odsuwać od niego. Unikała go i coraz częściej spędzała czas w pracy, aż po miesiącu wyprowadziła się z willi i zamieszkała w swoim domu. Dzieciaki przyjeżdżały do niej na weekendy , choć Milo starał się z Lo rozmawiać ona mu to zdecydowanie utrudniała. Nie dała mu się zaprosić na jakąkolwiek randkę. Coraz bardziej czuła się winna , że wszystko między nimi się psuło. Choć nie chciała się przyznać przed sobą i przed nim że strasznie za nim tęskniła. Czasami zdarzało jej się myśleć o rozwodzie nie chciała by Milo się męczył przy niej , ale nigdy nie powiedziała tego na głos. Lois- po powrocie z Chorwacji Lois znowu zamieszkała w willi. Jednak nie minęły 3 miesiące , a ich związek znowu zaczął przechodzić kryzys. Lois miała napady lęku i strasznie koszmary , wróciła na terapię, ale nie wiele to zdziałało, bo znowu czuła się winna. Wybuchała złością z byle powodu , postanowiła , że znowu wyprowadzi się z domu , nie chciała żeby dzieciaki się jej bały. Widywała się oczywiście z wszystkim , a święta spędziła razem z rodziną. Zaczęła brać też tabletki , które łagodziły jej napady lęku. Milo i Lois często się widują , Lois stara się pomagać Belli ich stosunki się polepszyły, oczywiście ma oparcie w Kentach i w Jessice. Ale jak to Lois sama chce sobie pomóc z własnym problemami. Nie ma mowy o żadnym rozwodzie , Lois coraz częściej zostaje na noc w willi, ale jeszcze nie wróciła do domu na dobre. W obecnym czasie , Lois wróciła do domu , przestała chodzić na terapię i nie bierze już żadnych leków, razem z Milem planują kolejne dziecko.Lois po tym jak odczytała list od Milo , pękło jej serce , nie wierzyła z początku w to co się stało. Spędziła długie wieczory na piciu , wtedy pomagała jej Chloe z Clarkiem no i Jessica z Michaelem. Po 2 tygodniach Lo wzięła się w garść nie zamierzała szukać męża. Wzięłam sprawy w swoje ręce skontaktowała się z Ericą i poprosiła ją , żeby pomogła jej z rozwodem. Była na ślubie siostry i chrzcinach siostrzeńca. W kwietniu Lois otrzymała rozwód, z Milo widziała się tylko przez chwilę , ale nie rozmawiali z sobą. Często też widywała się z Oliverem , który pomógł jej ogarnąć sprawy restauracji. Jeśli mogła to pomagała też Kentom. Obecnie cieszy się życiem i nie użala się nad sobą.


Rodzina:Milo Ventimiglia -były mąż, Jesse- syn, Vicky - córka, Jessica Lane- siostra, Chloe Kent -kuzynka, Clark Kent- mąż Chloe, Michael Kent- chrześniak
Partner / Partnerka:brak
Przyjaciele:Chloe, Clark , Jessica, Oliver
Zna:bardzo dużo osób :P

Zainteresowania:sztuki walki, fotografia, filmy, projektowanie
Lubi:spędzać czas z rodziną
Nie lubi: gdy musi na coś czekać
Nie cierpi:kłamstwa i swojego ojca
Nawyki:lubi się kłócić , zawsze ma ostatnie zdanie
Uzależnienia:sexu

Gdzie można spotkać:w reakcji, w willi, na plaży i w klubach
Ciekawostki:
*jest wyszkolona na zawodowego żołnierza
*ma czarny pas
*umie posługiwać się każdą bronią
*przerwała studia
* ma jedną córkę i adoptowanego syna jedno dziecko poroniła
*jeździła na wózku inwalidzki przez ponad rok po postrzale
*ma dwie blizny na plecach
Informacje o związku ObrazekObrazek W związku z:brak
Od kiedy w związku:
Pierwsza randka:
Wasza piosenka:
Pierwszy seks:
Zaręczyny:
Ślub:
Rozwód:19.04.2015 r.
Dzieci:Jesse (09.01.2003.11 lat) i Vicky (10.03.2009 5 lat)
Ciekawostki Obrazek Ulubiony kolor:czerwony i czarny
Ulubiona piosenka:Cecilia Krull - Something´s triggered
Ulubiony cytat:Nie być kochanym to tylko nieszczęście, nie umieć kochać to tragedia !
Ulubione kwiaty:białe lub czarne róże
Ulubione perfumy:Calvin Klein Euphoria
Słabość do:Mila, Clarka i sexu
Dokończ... Kiedy zasypiam myślę o.... tym co zrobię następnego dnia
Kiedy jestem sam/sama... rozmyślałam o przeszłości
Widzę zakochaną parę to... uśmiecham się do nich
Na imprezie często...świetnie się bawię
Przypadkowy seks... "kiedyś" to uwielbiałam xD
Dla moich przyjaciół... staram się być najlepszą przyjaciółką
Kiedy nie mam nastroju... ćwiczę aż zabraknie mi sił
Często uważam....mam cudowne życie
Gdy widzę znaną gwiazdę.... witam się z nią
Obrazek EDIT(1.06.2015)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informatory”