Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jeden raz to prawie jakby wcale..-powiedziałem i zaśmiałem się..
-No ale teraz już nie masz wymówek, będziesz musiała się do mnie dobierać..-powiedziałem i uśmiechnąłem się.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-przyznaj ile lasek się do Ciebie dobierało -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-teraz już nie będę miała oporów jesteś mój -uśmiechnęłam się na samą myśl i pocałowałam namiętnie jego usteczka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Prawie wszystkie..-powiedziałem i zaśmiałem się..-Ale to nie znaczy, że ja byłem taki łatwy..-powiedziałem i pocałowałem ją zachłannie, przejechałem dłonią po jej piersi, ścisnąłem ją.
-nie miej oporów..-powiedziałem, przejechałem językiem po jej szyi, a potem po jej dekolcie i brzuchu, wwierciłem się językiem w jej pępek.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-tak myślałam -powiedziałam i przymknęłam oczy kiedy pieścił moje ciało pocałunkami, było mi cholernie dobrze
-a teraz masz zakaz na inne panny -powiedziałam i wplotłam palce w jego włosy i spojrzałam na niego.
-nie lubię być zazdrosna
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Dobrze, mam zakaz..-powiedziałem i zaśmiałem się, spojrzałem na nią z rozbawieniem, zjechałem językiem na jej szparkę i zacząłem ją znów pieścić, lubiłem jak reagowała na to, patrzyłem sobie do góry na jej ciało, które wiło się pod wpływem mojego dotyku i pieszczot.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Jego dotyk i pieszczoty rozpalały moje ciało. Jęczałam coraz głośniej wypychałam biderka w jego stronę. Krew buzowała mi pod skórą , zaciskałam dłonie na pościeli coraz bardziej. Czułam jak robię się mokra ,a on doprowadzał moje zmysły do szaleństwa
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem na nią z uśmiechem, pieściłem jej szparkę dokładnie językiem, ssałem jej łechtaczkę, wsuwałem w nią paluszki..
-Jestes cudowna..-powiedziałem i powróciłem do jej cipki..-I bosko smakujesz..-dodałem.

Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a Ty bosko mi dogadzasz , ale chcę poczuć twojego kutasa -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy. Byłam napalona na niego niesamowicie , moje ciało drżało z rozkoszy jaką mi dawał.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Cieszę się, że się podoba..-powiedziałem i pocałowałem jej udo od wewnętrznej strony.. Podsunąłem się do góry, spojrzałem w jej oczy, rozchyliłem jej uda, a potem wszedłem w nią z impetem..
-Jesteś idealna..-powiedziałem..

Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-to Ty dorpowadzasz mnie do takiego staniu , że nie potrafię myśleć o niczym innym tylko o tym jak mnie posuwasz -powiedzialam i spojrzałam w jego oczy
-mam nadzieje , że masz sporo energii -pocałowałam łapczywie jego usta
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-A ja lubię myśleć o tym, jaka jesteś niegrzeczna..-powiedziałem do niej, wchodziłem w nią mocno i po same jajka, przejechałem dłonią po jej piersi i ścisnąłem ją lekko.
-Mam bardzo dużo..-powiedziałem i pocałowałem ją zachłannie.

Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-to dobrze bo dawno nikogo nie wykorzystywałam -powiedziałam z cwanym uśmieszkiem
-Ty robisz ze mną taką niegrzeczną , zazwyczaj nie dobieram się do facetów -pocałowałam jego usta
-a Tobie nie potrafię się oprzeć
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniałem jej pocałunki i wchodziłem w nią z impetem.. Spojrzałem w jej oczka, przejechałem dłonią po jej udzie i ścisnąłem je mocno..
-Oo tak, kochanie..-wydyszałem i mocno ją pieprzyłem..

Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jesteś jak narkotyk Matt -powiedzialam i pocałowałam łapczywie jego usta. Czułam jak mnie wypełnia i zatracałam się w tym cudownym stosunku , po chwili poddałam sie rozkoszy i doszłam z jękiem. Zacisnęłam się na nim niesamowicie mocno , moim ciałem wstrząsną cudowny orgazm
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oo tak, Mała..-wydyszałem, czując jak mi jest dobrze, jak wchodzę w nią do samego końca..
-Jesteś idealna..-powiedziałem i pocałowałem ją zachłannie, przejechałem dłonią po jej tyłeczku, ściskając go, a czując jej orgazm zalałem jej szparkę swoim nasieniem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Madeleine McKlein”