Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Obudziłam się z samego rana. Wstałam z łóżka wyłączyłam budzik. Podeszłam do szafy wybrałam na dzisiejszy dzień ubranie i je na siebie założyłam. Zrobiłam sobie delikatny makijaż. Gdy byłam gotowa zeszłam na dół , bo mama mnie wołała na śniadanie.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszłam do swojego pokoju po chwili przyniesiono mi obiad. Zaczęłam jeść i włączyłam laptopa. Grzebałam w sieci i jadłam. Gdy zjadłam odstawiłam talerz na bok i zaczęłam odrabiać prace domową.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Gdy odrobiłam zadanie domowe. Przebrałam się i postanowiłam iść się przejść po mieście. Wyszłam z pokoju i poszłam do wyjścia.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszłam do swojego pokoju , zamknęłam za soba drzwi. Usiadłam na brzegu łóżka i zaczęłam się śmiać przypominając sobie minę chłopaka, którego kopnęłam miałam nadzieje , że nigdy na niego nie wpadnę. Po dłuższej chwili włączyłam laptopa i posiedziałam sobie w sieci, gdy zrobiło sie późno. Poszłam do łazienki umyłam się i wróciłam do pokoju już w piżamce. Położyłam się do łóżka i zasnęłam.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Obudził mnie budzik dlatego zwlekłam się z łóżka. Podeszłam do szafy wyciągnęłam z niej coś do ubrania i założyłam na siebie. Uczesałam się pomalowałam i zeszłam na dół bo matka już krzyczała z kuchni , że śniadanie jest gotowe. Tęskniłam za czasami gdy mieszkałyśmy w NY całą rodziną , matka po rozwodzie była nieznośna zawsze się o wszystko czepiała , a gdy ojciec do mnie dzwonił to dostawała białej gorączki.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Obudziłam się następnego dnia. Wstałam z łóżka i poszłam do łazienki. Kiedy sie umyłam wróciłam tu w szlafroku. Podeszłam do szafy i wyciagnęłam ubranie na dzisiaj. Założyłam najpierw bieliznę , a później resztę obrania. Wyszłam z sypialni poszłam do wyjścia.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszłam do pokoju wzięłam koszulkę i poszłam do łazienki się umyć. Po 20 minutach wróciłam do pokoju i położyłam się spać. Obudziłam się w południe wstałam z łóżka ubrałam się i wyszłam z pokoju.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszłam do sypialni , ubrałam koszulkę do spania i położyłam się do łóżka. Bardzo szybko zasnęłam bo była już 7 rana. Obudziłam sie koło 15 wstałem z łóżka byłam bardzo wypoczęta i nawet nie pamiętałam o tym napadzie. Poszłam do kuchni zrobiłam sobie jedzenie i włączyłam laptopa zobaczyłam , że jest dzisiaj bal w escape postnowiłam się na niego wybrać. Po jedzeniu weszłam do sypialni wyszykowałam się zadzwoniłam jeszcze do mamy. Po czym wyszłam z sypialni i poszłam do wyjścia.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszłam do sypialni , pozbyłam się sukni i maski, ubrałam koszulkę do spania i położyłam się do łóżka , po chwili zasnęłam z uśmiechem na twarzy. Byłam bardzo zadowolona z dzisiejszego wieczoru.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Spędzałam ostatnie dnie , na sesji i przymierzając nowe stroje moje matki. Kiedy mama wyjechała znowu do Ny z nowymi projektami ja usiadłam przy komputerze weszłam na fb. Nie wiedziałam , że tak bardzo ożywi się dyskusja na moim profilu. Zamknęłam laptopa , podeszłam do szafy wyszykowałam się w coś ładnego i wyszłam z mojej sypialni.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszłam do sypialni , wzięłam piżamę i poszłam do łazienki , wzięłam szybki prysznic i wróciłam do pokoju już ubrana do spania , ale jeszcze nie zamierzałam się kłaść. Usiadłam przy biurku włączyłam muzykę i zaczęłam kończyć prezent dla Jamesa , był to spory album z naszymi zdjęciami, cały album zrobiłam ręcznie , z różnych rzeczy, kiedy ziewnęłam odłożyłam album i położyłam się do łóżka , po chwili zasnęłam.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszłam do sypialni. Przebrałam się w koszulke i połozyłam się do łóżka , po chwili zasnęłam.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Obudziłam się następnego dnia. Wstałam z łózka ubrałam się i wyszłam z pokoju. Poszłam do kuchni coś zjeść matki jeszcze nie było w domu.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Pokazałam mu pokoje i sypialnie matki weszliśmy do mojego pokoju.
-nie bądź taki uparty , widziałeś już większość mojego domu więc wystarczy tej wycieczki -powiedziałam do Kyle`a
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Madeleine McKlein”