Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Może być tak.. - powiedziała i uśmiechnęła się..
Stali sobie w kolejce a jak już była ich kolej to weszli do środka.. I potem już chodzili po muzeum..
-Jezu.. Tu by z tydzień można było chodzic.. Jak nie lepiej.. - zaśmiała się. Chodzili sobie za łapki..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Czytalem kiedys z ehcyba 3 dni..ale wies.z.zobayczmy mone lise i spadmay - zasmial sie.Wiaomo ze nie tlyko wiec sobie po prostu chodizli ile im se chcialo i nie znudzilo..ale jakies najbardziej znane dziela oczywiscie ze zobaczyli.Na szczescie nie byl to sezon wiec bylo mniej ldzi
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No to nawet.. Choć trzy dni? Chyba od rana dk wieczora.. - powiedziała śmiejąc się..
No i zobaczyli w końcu Mona Lise..
-Kurde.. Robi wrażenie.. - powiedziała i uśmiechnęła się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tak..całe dni..choc nie wiem czy noce tez w to wliczali - zasmial sie.
-I to pewnie wiesz..takie szybkie pobiezne zwiedzanie - dodal.
-Serio?Eh..brzydka baba jak nic..nie wiem o co tyle zachodu ale niech ebdzie..rob fote.. - zasmial sie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się..
-Sam jesteś brzydki.. - powiedziała i ustawili się do selfie żeby Mona była w tle.
-Dobra.. To co? Co mają jeszcse ciekawego? - zapytała bo pewnie mieli broszurkę..
-Ogólnie to lubisz stuke? Obrazy itp?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..nie wiem..tzn no fajne czasme jakies obrazy ale wiesz..chyba bardizje wole sztuke nowoczesna..zdjecia czy cos i noo..muzea to nie moje hobby czy cos..ale czasme pojde.. - powiedzial.
-Wiec no tak..pol na pol..ale nie jaram sie tmy - dodal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No rozumiem.. - powiedziała i pokiwała głową..
-Ja czasem też wolę sztukę nowoczesna.. Ale czasem to nie wiem kto bardziej pokręcony czy ja xzy artysta.. . - zaśmiała się..
-Możemy więc znaleźć jakieś współczesne muzea.. Albo tu przyjść do tego działu.. - powiedziała. Bo w sumie już trochę chodzili.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No pomyslimy..zobacyzmy co warto itp.. - powiedzial milo.
-CHoc wiesz..ne mysl ze w sztuce nowoczesniej jakies dziwne wygibasy z druutu czy cos co nic nie rpzedstawiaja mnie rkeca - zasmial sie.
-No ale..kto wie..jak jakies fjane wydarzenia beda to nie mowie nie - cmoknal ja sobie i poslzi dalej.Zwiedzlai dosc syzbko..nie sstajac nad kazdy dzielem..ale te najbardziej znane to przystawali na moment by jakis tma opis przeczytac choc itp.I im no zlecialo w sumie do wieczora az oglosili zamkniecie;p
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Ehhh.. Już? Serio tu można chodzić i chodzić... - powiedziała i zaśmiała się..
-Chodźmy coś zjeść.. - powiedziała i pociągnęła go za rękę w stronę metra żeby znaleźli się bliżej domu j tam poszukali jakiegoś przyjemnego miejsca.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jelsi chcesz to jeszcze tu pryjdziemy..ne wiem..w przyslzym meisicacu czy cos.. - dodal milo.a potem pojechali
ODPOWIEDZ

Wróć do „Francja”