Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Dojechaliśmy taxi na miejsce.Zapłaciłem za kurs i wysiedlismy.-No cóż...jestesmy - złapełem ją za reke i ruszylismy spacerkiem do przodu.-Choć szczerze myślałem, że bedzie tu coś ciekawszego - dodałem.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Uśmiechnęlam się do Ian`a...-co powiesz na przejażdżkę na tym wielkim diabelskim młynem?-spytałam i spojrzałam na wielkie koło , które bardzo mi się spodobało, w TH było wesołe miasteczko , ale to co innego...-zgadzasz się?-spytałam i słodko się do niego uśmiechnęłam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-O jasne...obejrzymy sobie widoki i może nawet dojrzymy co warto zobaczyć - zgodziłem sie z nia po czym cmoknąłem ja krótko, objąłem w pasie i poszliśmy w stronę koła.Gdy juz bylismy na miejscu kupiłem bilety w kasie po czym poczekaliśmy dosłownie chwilkę i wsiedliśmy do wagonika.-Zaczynamy - wyszczerzyłem sie.-Tylko nie wypadnij..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Usiadłam sobie wygodnie w wagoniku. Spojrzałam na Iana i uśmiechnęłam się do niego.
-Kochanie więc musisz dbać o mnie , żebym nie wypadła z wagonika no i żebyś nie został młodym i seksownym wdowcem -powiedziałam z figlarnym uśmieszkiem.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj no to oczywiste - objąłem ją ramieniem i mocno przytuliłem do siebie.-Rób zdjęcia...super widoki - powiedziałem i rozglądałem sie uwaznie wznosząc sie coraz wyżej w wagoniku.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-będziesz miał się czym chwalić kumplom -powiedziałam i zaczęłam robić zdjęcia. Po dłuższej chwili odłożyłam aparat i pocałowałam namiętnie jego usta.
-widzę , że podoba Ci się nasza wyprawa po Paryżu-powiedziałam i uśmiechnęłam się do Ian`a.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No tak...w sumie racja - kiwnąłem głowa po czym odwzajemniłem jej pocałunek.-Oj i to bardzo...choć jak mam być szczery to chyba najmilej i tak będe wsponiał wczorajsza noc- puściłem jej oczko i znów pocałowałem..długo i namiętnie.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Uśmiechnęłam się do niego.
-Kochanie a skąd wiesz, że kolejne noce nie będą lepsze?-spytałam lekko unosząc jedną brew w górę.
-ja myślę , że spodoba Ci się każda noc spędzona ze mną -powiedziałam. Ujęłam w dłonie jego twarz i pocałowałam namiętnie jego usta.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj...w to to ja nie wątpię, ale...czyżby co noc zamierzała robic dla mnie takkie mini show? - spytałem z nutka nadziei.Wcale bym nie miał nic przeciwko temu oczywiście.--Fakt..niepodważalny.Każda noc, nieważne co i jak, byle z tobą jest cudowna - odwzajemniłem pocałunek.-Chodź - pociągnąłem ja lekko za reke i posadziłem ją sobie na kolankach tuląc do siebie.-Zrób nam fotke - powiedziałem
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Gdy Ian posadził mnie na swoich kolanach objęłam go za szyję jedną ręką a drugą robiłam nam zdjęcia.
-chyba wystarczy Kochanie tej sesji , bo zbankrutujemy na wywoływaniu ich-powiedziałam żartując i zaśmiałam się.
-a tak poza tym , masz bardzo wygodne kolanka i widok stąd jest ciekawszy -powiedziałam. Przytuliłam się do Iana obejmując go jedną ręką za szyję , głowę oparłam o jego głowę i podziwiłam cudowny widok, który był przed nami. Czułam się na prawdę szczęśliwa w końcu po tylu latach uciekania przed ojcem , byłam teraz bezpieczna i cieszyłam się , życiem bez jakiegokolwiek strachu czy obawy.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Dobra, dobra...jak moja cudowna żona powie tak będzie - powiedziałem i cmoknąłem ja w skroń.Robilismy juz kolejne kólko.-Ciesze sie, że ci sie podoba...Wiesz...zgłdnialem.Może jak wysiądzemy to skoczymy cos zjeśc, hm? Może spróbujemy cos typowego dla kuchni francuzkiej? - zaproponowałem.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-a ja proponuję , wrócić do hotelu i zjeść coś tam , w końcu też mają tam francuskie dania, a po obiedzie, możemy zrobić sobie mały odpoczynek , a wieczorem pójdziemy do jakiegoś klubu się zabawić , co Ty na to mój przystojny mężu?-spytałam i zrobiłam słodkie oczka.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jasne...skoro tak wolisz.Mnie to obojętne gdzie będe sumie jadł - powiedziałem zgadzając sie na jej propozycje.-O tak...ciekawe jak ludzie bawią się w klubaczh w Paryzu - dojechalismy na doł i była pora wysiadac z wagonika.-Idziemy moja Piekna - i wyszlismy i poszlismy przed siebie w stronę hotelu, po drodze oczywiście łapiąc taxi bo to za daleko by było na nogach.Pojechalismy do hotelu.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wyszli z hotelu, wystąpili do piekarni po kawę i croisanty i zawedrowali tutaj spacerem.
-Yhmm. Mogłabym się zakochać w tym mieście.. Tu jest tak pięknie.. - powiedziała oczywiście o tym że jej się to miasto podoba i w nim się zakocha..
Siedli sobie na trawce i rozstawili że śniadaniem.
-potrzebowałam takiej beztroski.. - uśmiechnęła się.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Francja”