Awatar użytkownika
36 lat
190 cm
Posterunek policji
Szef wydziału narkotykowego
singiel
NY

Post

-po pracy miałem ciężka noc dzisiaj - powiedział i zapłacił za swoje zamówienie karta zbliżeniowo. Schował portfel do kieszeni spodni.
- co tam u Ciebie słuchać dawno się nie widzieliśmy - spojrzał na dziewczynę z uśmiechem na twarzy.
mów mi:
Jordan
Awatar użytkownika
36 lat
168 cm
Właścicielka/Manicurzystka
singiel
brak
Kaulapuu, Hawaje

Post

Kiwnęła jedynie głową w odpowiedzi. Nie mogła powiedzieć, że rozumie pracę po nocach, jednak po części mogła zrozumieć, nieprzespaną nockę.
-W porządku. Klientek przybywa, lada moment będę musiała zatrudnić kogoś do pomocy. A poza tym po staremu. A jak u Ciebie?
Była ciekawa jak u niego. Jak już sam wspomniał, dawno się nie widzieli więc na dobrą sprawę mieli trochę do nadrobienia.
mów mi:
JoJo
tree hill
Awatar użytkownika
36 lat
190 cm
Posterunek policji
Szef wydziału narkotykowego
singiel
NY

Post

-to super-powiedział na temat tego , że biznes się kręcił. Dostał swoją espresso na wynos.
-u mnie praca dom , praca i tak w kółko, jak są grubsze sprawy to czasami parę dni pracuję, ale chyba od dzisiaj będzie luźniej bo skończyłem grubszą sprawę i mogę odpocząć -powiedział wesoło
-to może odprowadzę Cię do salonu- zaproponował
mów mi:
Jordan
Awatar użytkownika
36 lat
168 cm
Właścicielka/Manicurzystka
singiel
brak
Kaulapuu, Hawaje

Post

Uśmiechnęła się jedynie w odpowiedzi. Słuchała go uważnie, ciesząc się, że jednak u niego jest stabilnie i bez jakiś większych problemów. Choć z drugiej strony, nie ukrywała ale miała nadzieję, że może kogoś poznał i jednak ta monotonia nie będzie trwała u niego długo.
-A znajdujesz w tym wszystkim czas na znalezienie przyszłej Pani Buchanan?
Spytała z uśmiechem po czym upiła trochę swojej kawy.
-No no no... Uważaj bo poczuję się jakbym miała swojego własnego bodyguarda....
Zażartowała w odpowiedzi na to, że odprowadzi ją do salonu. Niemniej jednak skierowała wraz z Jordanem swoje kroki w kierunku wyjścia z kawiarni.
mów mi:
JoJo
tree hill
Awatar użytkownika
16 lat
174 cm
THHS I klasa
uczennica
singiel
Tree Hill

Post

Kira przyszła do KC pomóc mamie, a kiedy już miała wolne, zrobiła sobie mrożoną kawę i usiadła przy barze. Wzięła do ręki komórkę i zaczęła przeglądać media społecznościowe. Miała w końcu już wakacje.
mów mi:
Dash
Awatar użytkownika
17 lat
185 cm
Tree Hill High
uczeń/youtuber
singiel
-
Alicante

Post

Liam akurat postanowil sie gdzies przejsc..sie nasiedział w domu wiec wyszedł w miasto.Przechodząc kolo KC postanowil wpasc i wziąć kawe na wynos.
Wszedl więc do srodka i podszedl do lady.ZAmowil sobie po chwili dużą kawe i czekal na zamowienie.Rozejrzal się i wtedy zobaczył Kiare. Usmiechnal sie i podszedl do niej.
-Siema Mloda - szturchnal ja lekko ramieniem
-Co tam?
Awatar użytkownika
16 lat
174 cm
THHS I klasa
uczennica
singiel
Tree Hill

Post

Była tak zapatrzona w komórkę , że nie zauważyła jak Liam pojawił się w lokalu. Lekko się wystraszyła kiedy ją tak szturchną. Spojrzała na chłopaka
-o cześć -powiedziała i schowała komórkę
-a odpoczywam po pracy-powiedziała śmiejąc się
-a Ty co tutaj robisz?
mów mi:
Dash
Awatar użytkownika
17 lat
185 cm
Tree Hill High
uczeń/youtuber
singiel
-
Alicante

Post

-Serio?Musisz pracowac?Sa wakacje.... - powiedzial.
-Ja?Przyszedł po kawe..po drodze do...w sumie do nikad.Od tak wyszedłem z chaty sie pobjac po miescie..a nóz kogos spotkac czy cos - powiedzial zgodnie z prawda.
Awatar użytkownika
16 lat
174 cm
THHS I klasa
uczennica
singiel
Tree Hill

Post

-pomagam mamie -powiedział
-no i wpadłeś na mnie -zaśmiała się napiła się mrożonej kawy
-ale już mam wolne
mów mi:
Dash
Awatar użytkownika
17 lat
185 cm
Tree Hill High
uczeń/youtuber
singiel
-
Alicante

Post

-Ok....to mile - pokiwal glowa.CHoc on..nie dąłby sie w wakacje zaciagnac do roboty xD
-A no wpadlem...ale mysle, że chyba to nie taka tragedia - zasmial sie.Dostal swoja kawke.Podziekowal.
-YHm..to co?Moze chcesz sie ze na pobujac po miescie? -zaproponowal.We dwoje raźniej
Awatar użytkownika
16 lat
174 cm
THHS I klasa
uczennica
singiel
Tree Hill

Post

-w sumie czemu nie -powiedziała wzięła swój kubek z mrożoną kawą. Powiedziała , że wychodzi no i poszli z Liamem szwendać się po mieście.
-jedziesz gdzieś na wakacje?
mów mi:
Dash
ODPOWIEDZ

Wróć do „KAREN`S CAFE”