Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-a tylko bys sprobowl to marny twoj los Mike = dodala wesolo.
Jeknela czujac jego reke.
-Moze byc i tak - oparla sie rekami o zlew, przed soba miala lustro wiec go..ich w nim widziala.Idelanie.
-jestes najlepszy wiesz...wariat ale najlepszy - dodala i obocila ku niemu glowe i wpila sie w jego usta
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Wiem o tym, masz pozwolenie na broń..-powiedziałem, śmiejąc się, spojrzałem w jej oczka w lustrze..
-Oj, kochanie, jaka jesteś mokra..-wydyszałem, pocałowałem jej szyjkę, jedną dłonią rozpiąłem jej koszulę i ściskałem jej cycki przez biustonosz.. Czułem jak mój fiut rośnie w siłę, naparłem na nią biodrami, cały czas pieszcząc jej cipkę.
-Wiem..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka.. Pocałowałem jej usta zachłannie, bezceremonialnie wsuwając w nie język.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-otóż to- zasmiala sie lekko a potem jeknela.
- ty tak na mnie dzialasz-odparla i rozstawila szerzej nogi.
-weź mnie. .. czuje ze jesteś gotow-oj mocno na nia Napieral.
Czula jak jej podniecenie rosnie.
-cholernie sie na ciebie napalilam -wydyszala i znow go ostro pocslowala
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałem w jej odbicie w lustrze i pocałowałem ją zachłannie, przejechałem dłonią po jej piersi.
-Ja na Ciebie tez..-wydyszałem i pocałowałem ją zachłannie, napierając na nią językiem i kutasem, a potem klapnąłem jej tyłek i wszedłem w nią z impetem..-powiedziałem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Pisnela a potem krzyknela jak w nia tak ostro wlazl.
-wywala nas z tego samolotu - zaśmiała sie i mocniej chwyciła za umywalke.wypiela do niego tyleczek ile tam się dało.
-o taakkkkk bosko Mike....- przymkenla oczy skupiajac aie na boskich doznaniach.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałem się..
-A niech tylko spróbują..-powiedziałem i mocno w nią wchodziłem, swoimi bioderkami atakując jej tyłeczek, który wypięła. Niestety było tam cholernie mało miejsca, no ale..
Starałem się jak mogłem by dac jej jak najwięcej rozkoszy.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj no ciasno ciasno ale coz... to chyba ja wlasnie jeszcze bardziej nakręcalo.
Jeczala starajac sie nie robic za wiele halasu.-och tam. Jeszcze chwila Mike...-oj czuła jak sie coraz bardziej na nim zaciska
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałem na jej odbicie, przejechałem dłonią po jej piersiach, poruszałem biodrami mocno wchodząc w nią intensywnie..
-Ooo jesteś idealna, Mia. - wydyszałem, czując jak mi dobrze...
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-yhm.. ty tez.nie przestawaj...-przymknela oczy i zacisndla jedna reke na umywalce a druga zlapa go za tylek a kiedy doszla mocno zacisnela na nim palce.jeknela przeciegle staeajac sie by nie wrzasnac.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałem w jej oczka, pocałowałem jej usta zachłannie i przejechałem dłonią po jej talii, ścisnąłem ją mocniej, gdy doszła i sam jeszcze chwilę się w niej poruszałem, aż doszedłem, zalewając jej cipkę obficie..
-Oooo tak..-mruknąłem, tego mi było trzeba.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Poczekala az wyjdzie z niej a potem sie obrocila i wpila w jego usta namietnie.
-jak bede miec plamy na spodniach to jesteś trup-puscila mu oczko a potem no sie tam powycierala i ubrala i poprawila w lustrze itp.
- ide pierwsza - no i wyszla z kabiny inwrocula zadowolona na swoje miejsce
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Na pewno będziesz mieć..-powiedziałem do niej z rozbawieniem, a potem odczekałem chwilę, poubierałem się i poszedłem za nią, jakaś laska się mi przyglądała, bo skumała, że oboje wyszliśmy z WC, ale tylko puściłem jej oczko i wróciłem na swoje miejsce.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-duren jestes- mruknela tylko na odchdne a potem czekala.
-i jak? W porzadku?to co?mamy kulka godzin lotu to chyba sienzdrzemne - powiedziala mia.oparla glowe na jego ramieniu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Wszystko w porządku..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka z uśmiechem..
-To śpij..-powiedziałem i uśmiechnąłem się jeszcze do niej, a potem oboje w sumie zasnęliśmy. Dopiero chwilę przed lądowaniem się obudziłem.. Spojrzałem na Mię. Szturchnąłem ją lekko.
-Wstawaj, zapnij pas.-powiedziałem..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Obudzila sie.
-eh... a tak dobrze mi sie spalo- przeciagnela się.
Zapiela pas i no niedługo wyladowali i pewnie wysuedli z samolotu.bagaze to podeeczne mieli wiec nie musieli czekac
ODPOWIEDZ

Wróć do „LOTNISKO”