Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wsieldi do samolotu i polecili do Miami.
-I jak..stresujesz sie? -zapytala smiechajac sie do Marka
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Troszeczkę.. - powiedział i ścisnął jej łapkę. Cmoknął jej usta i już sobie lecieli do Miami.
-A ty? W końcu to ty przedstawiasz faceta rodzicom..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No w sumie..chyba ale ale.no jakis tmastresik jest.W koncu..No jestes pierwszymfacetem po rozstnaiu z narzecoznym..i no eh..no nie wazne..cokolwiek by nie bylo i cyz im sie spodobasz czy nie to dla mnie to wies.z.i tka ejstes najlepszy..ale pewnie cie pokochaja tak jak i ja.. - powiedzial.
-No i nie zapomnij ze tma tez od rauz poznas zmoja siosrte z jej mezem i corka - zasmiala sie.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Dobra spoko. Możesz urządzić cały spęd rodzinny to poznam ich tyłu, ilu ich tam mieszka.. - zaśmiał się i pocałował ją namiętnie.
-A tego twojego narzeczonego to lubili? Czy nie bardzo?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Spojrzał w na niego jak zapytał.
-lubili..W końcu wiesz..strażak. porządna rodzina.zawsze umiał z bajerowal moich rodziców.. WGL.no wszystkich.. al W jak wyszło że nie chce zakładać rodziny..W sensie no że dzieci nie chce nigdy.. to nie tylko mnie to zabolało.. wiec..zdecydowanie..wiesz..moja rodzina jest bardzo..rodzinna..rodzice.. pół I co mają jedna wnuczka.. moja mam jest przedszkolaka..uwielbia dzieci wiec noo..-powiedziała.
-ale..minęło sporo czasu... nie ma co o nim wspominać.. było minęło.. każdy ma jaka s przeszłość.. byliśmy nigdzie tam na niego nie wpadli..-dodala.
No i w sumie co? Pogadali jeszcze o czymś tam.. potem jaka s drzemka bo w końcu w nocy lecieli... więc.. głównie spanie..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No tak.. - powiedział tylko na to wszystko. Bo w końcu co tam na to powiedzieć?
A potem to już wylądowali. Więc zebrali się z samolotu i wysiedli w Miami.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Z Owenem przyjechali na lotniko.Przesli odprawe i po jakims czasie wsieldi do smaolotu.
-W koncu! - powiedziala ucieszona Jenn jak smaolot wystartował.
-Jak bedzie mozna odpiac pasy..pójdziemy sie bzyknac w wc - powiedzialamu weoslo do uszka przygryzajac jego płatek hih
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-bardzo chętnie Kochanie -powiedział i spojrzał w jej oczy uwielbiał tą dziewczynę
-mam nadzieję , że nas nie wyrzucą -powiedział , a kiedy wystartowali Owen kupił im szampana
-za wakacje -powiedział , a kiedy mogli się już ruszać poszli do wc
-ale TY mnie kręcisz -powiedział napalonym głosem jego kutas już stał w bokserkach gotowy do akcji
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przejechala reka po jego kroczu.No czuje wlasnie..a nawet nic nie musiałam robic - zaśmiala sie.Pocałowała go i obrocila sie do nego tyłem.Zsunela z siebie spodenki z majtkami wypinajac tylek w jego strone.
-Działaj..nie mamy czasu - bo fakt..ktos ich mogl nakryc i ebdzie niezła z tego haja
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Rozpiął spodnie zsunął bokserki , splunął na swojego kutasa rozsmarował ślinę i wszedł w jej ciasną cipkę. Głośno westchnął była boska, złapał mocniej za jej biodra i zaczął ją ostro posuwać , to miejsce dawało jeszcze większej adrenaliny i nieźle go kręciło że posuwa swoją laskę w kiblu w samolocie
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Achhh - jeknela jak w ia wszedl.Oj tka..byla cholernie ciasna jak zawsze na poczatku stosunku.A do tego ejszcze zacisnela nogi nieco by bylo im lepiej, no i za wiele miejsca tu nie bylo an wygibasy xD
-och tak babe...mocno....i szybko..achh.. - jeczła i dyszała.Byla cholrnie nakrecona miejscem wiec wiedziala, że oboje dadza rade szybko dojsc
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Złapał ją mocno za biodra i wchodził w nią po same jajka mruczał pod nosem z rozkoszy jaką doświadczał.Był nakręcony do tego to miejsce potęgowało jego doznania , nie zwalniał swoich ruchów miał być to szybki numerek więc się nie obijał . Jedną ręką zaczął miętosić jej pierś czuł jak nie wiele mu już brakuje
-dojdź Kochanie -wyszeptał jej do uszka i delikatnie je przygryzł
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wsuneła dłon miedzy swoje i zaczeła ppobudzac dodatkowo swoja łechtaczke by po kilku chwilach dosłownie zacisnac sie mocno na jego chuju.Orgazm był cudowny.zacisnela usta by ne krzyknac
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Poczuł jak zaciska się na nim i sam doszedł w niej zalewając jej cipkę swoim nasieniem
-o tak Kochanie to było boskie -pocałował jej szyjkę. Masował jeszcze przez chwilę jej piersi po czym wyszedł z niej i zaczął się ogarniać.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Owszem.. - wytarła sie i tez sie ogarniała.
-Idziemy..zanim ktos sie zacznie dobijac - pocałowała go raz jeszcze po czym wrocili na swoje miejsca
ODPOWIEDZ

Wróć do „LOTNISKO”