ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaparkowałam przed kawiarnią i spojrzałam z uśmiechem na Jamesa..-Nie możemy pozwolić, żeby Twojemu tyłeczkowi się coś stało..-powiedziałam i nachyliłam się do niego , po czym pocałowałam jego usta bardzo namiętnie.. Gdy się od niego oderwałam, wysiadłam z auta i czekałam na Jamesa, a potem weszliśmy do kawiarni.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-O ile już się nie stało.-zaśmiał się kręcąc głową i odwzajemnił później jej pocałunek, po którym również wysiadł no i poszli do tej być może nieszczęsnej kawiarni :P
Kawiarnia jak kawiarnia, nic bardzo szczególnego.Trochę ludzi, ale nie za wiele.Może jakaś rodzinna kawiarenka?Kto go tam wie.Usiedli sobie przy jednym ze stolików i po chwili podeszła do nich kelnerka, która zostawiła menu na stoliku i oznajmiła, że zaraz wróci by przyjąć zamówienie.
-To co zjemy?-zapytał się Erici patrząc chwilkę na nią i chwilkę na kartę dań.
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Rozejrzałam się po wnętrzu i wzięłam od kelnerki kartę, sprawdziłam co mają dobrego, po czym spojrzałam na Jamesa..-No nie wiem.. Na co masz ochotę?-zapytałam, bo w sumie nie mogłam się zdecydować, co bym zjadła.. -Jakiś stek z sałatką, czy zapiekanka..? -spojrzałam na niego, pytajaco.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Boston”