ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Obrazek

GRACELAND to miejsce, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje i każdy ma jakąś tajemnicę. Z zewnątrz, ten idylliczny nadmorski hotel jest zamieszkany przez grupę młodych, różnych współlokatorów. Wewnątrz jest znacznie inny świat. Świat, który podtrzymuje złożona sieć kłamstw.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Obejrzałam póki co pilota i jak dla nie całkiem fajnie sie zapowiada serial.Nie taki zwyczajny o glinach.. :)
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obejrzałam 2 odcinki i serial mnie nie zaciekawił. Chyba jeden z najgorszych seriali jakie widziałam o policji.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

A ja wręcz przeciwnie..mnie sie bardzo podoba bo jest inny..nikt nie wie ,że to gliny bo działaja cały czas pod przykrywkami róznymi..a nie jak wszedzie seriale o policji, że jest policja i łapią tych złych normlanie sledztwa... ;p Oni tu nie sa tacy świeci itp..
Awatar użytkownika
30 lat
164 cm
Bake shop/ właścicelka
Cukiernik
singiel
brak
NY

Post

Ja widziałam 1 odcinek , ale też mnie nie zachęcił żeby oglądać go dalej. Może powinnam mu dać jeszcze szanse za jakiś czas jak będzie mi się nudziło.
mów mi:
Kendra
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

No ja jakoś nie mogę się w czuć w ten serial. Nie ma przede wszystkim na kim oka zawiesić , żeby się zmusić do kolejny odcinków :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „SERIALE”