Awatar użytkownika
34 lat
182 cm
ring
bokser
żonaty
Babi Johnson
Bostonu

Post

-zawsze jestem zadowolony -powiedział
-jesteś najlepsza we wszystkim -powiedział pocałował ją nad stołem
-do tego cholernie na mnie działasz -puścił jej oczko
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
zdalna praca, biuro w domu
manager
mężatka
Adam Johnson
NY

Post

-Bardzo mnie to cieszy, kochanie moje.. - powiedziała i pocałowała jego usta nad stołem..
A jak już oboje zjedli to sprzątnęła po nich wszystko ze stołu..
-Godzinka na ułożenie się jedzenia, więc możesz mi poopowiadać jak było.
Awatar użytkownika
34 lat
182 cm
ring
bokser
żonaty
Babi Johnson
Bostonu

Post

-było fajnie, sporo treningów i sparingów, ale jestem gotowy na walkę -powiedział i poszli do salonu walnąć się na kanapie
-a co u Ciebie się działo ?
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
zdalna praca, biuro w domu
manager
mężatka
Adam Johnson
NY

Post

-W sumie to wiesz.. ogarniałam żeby rwoje kolejne miesiące były równie fascynujące.. - powiedziała wesoło..
-Ogarnelam kilka nowych umow sponsorskich.. spotykałam się z nimi często.. ogólnie dbałam otwór interes.. - uśmiechnęła się.
Awatar użytkownika
34 lat
182 cm
ring
bokser
żonaty
Babi Johnson
Bostonu

Post

-to dobrze Kochanie , i wiem że zawsze o mnie dbasz Kochanie -powiedział i pocałował jej usteczka
-a zaraz ja mogę zadbać o Ciebie Kocico -powiedział i przyciągnął ją do siebie
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
zdalna praca, biuro w domu
manager
mężatka
Adam Johnson
NY

Post

-O mnie i o Ciebie.. -powiedziała i uśmiechnęła się do niego, co jak co, ona też miała w tym interes..
Zaśmiała się i wylądowała zaraz na jego kolanach okrakiem. Otarła się o jego chuja..
-Ależ ja Cię kocham i niesamowicie mnie kręcisz, Johnson.. - powiedziała do niego i pocałowała go.
Awatar użytkownika
34 lat
182 cm
ring
bokser
żonaty
Babi Johnson
Bostonu

Post

-a Ty mnie Kochanie -powiedział pozbył się jej koszulki i dobrał się do jej piersi
-myślę , że małe co nie co nam się przyda -powiedział napalony na swoją żonkę on był strasznie wyposzczony po tym wyjeździe
-nie wiem czy jutro zrobię jakiś trening chyba , że przed wyjście się parę razy przeleć -powiedział i pocałował jej usta.Złapał za jej seksowny tyłeczek, mogła czuć jak jego kutas rośnie w siłę.
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
zdalna praca, biuro w domu
manager
mężatka
Adam Johnson
NY

Post

-Oo nie, nie, nie.. trening rano obowiązkowy, ale jak wrócisz, to możesz się ode mnie nie odrywać do wieczora..- powiedziała śmiejąc się i pocałowała namiętnie jego usta, zaczęła się cipką ocierać o jego chuja, bo oni chyba nago tu przyszli? Spojrzała w jego oczy i znów go pocałowała, czuła jak znowu się na niego nakręca.
Awatar użytkownika
34 lat
182 cm
ring
bokser
żonaty
Babi Johnson
Bostonu

Post

-w takim razie przelecę Cię teraz -powiedział nakręcony na nią. Zaczął masować jej guziczek.
-uwielbiam Cię żonko -pocałował jej usta
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
zdalna praca, biuro w domu
manager
mężatka
Adam Johnson
NY

Post

-Ja Ciebie też kochanie...- powiedziała z uśmiechem I westchnęła czując jego dłoń..
-Ooi rąk, pieść mnie... - Mruknęła nakręcona, przygryzła wargę.
Awatar użytkownika
34 lat
182 cm
ring
bokser
żonaty
Babi Johnson
Bostonu

Post

-zawsze Kochanie -powiedział i posadził ją sobie na stole wsuwał w nią palce, a językiem drażnił jej łechtaczkę. Chciał doprowadzić ją do porządnego orgazmu zanim znowu zacznie ją pieprzyć. Jego kutas powoli budził się do życia. Ssał jej cipkę posuwał ją palcami, czuł jak coraz bardziej ocieka soczkami.
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
zdalna praca, biuro w domu
manager
mężatka
Adam Johnson
NY

Post

Zawsze szybko się na niego napalała..
-Ooo matko, jesteś niesamowity...- Jęknęła nakręcona czując jak już jest blisko kolejnego cudownego orgazmu..
W końcu zacisnęła się na jego palcach..
-Oo tak..
Awatar użytkownika
34 lat
182 cm
ring
bokser
żonaty
Babi Johnson
Bostonu

Post

Przesunął wszystko ze stołu i położył ją na nim.
-jesteś nieziemska Żoneczko -powiedział zlizał jej soczki z cipki, a po chwili wstał i załadował w nią swojego kutasa zaczął ją ostro rżnąć na tym stole robili sporo hałasu , ale miał to gdzieś
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
zdalna praca, biuro w domu
manager
mężatka
Adam Johnson
NY

Post

Jęknęła głośno gdy w nią wszedł, scisnela swoje piersi i wypychała bioderka w jego stronę..
-Ooo tak kochanie, mocno..- zadrżała z przyjemności. Uwielbiała jak ja pieprzyl.
Awatar użytkownika
34 lat
182 cm
ring
bokser
żonaty
Babi Johnson
Bostonu

Post

-lubisz mocno?-spytał z cwanym uśmieszkiem. Przez chwilę masował jeszcze jej łechtaczkę. Po czym złapał ją mocno za bioderka i zaczął ją ostro posuwać. Czuł jaka jest gorąca i jak go chciwie przyjmuje w sobie. Pocałował jej usta, dekolt, i dobrał się do jej boskich piersi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Adama i Babi Johnson”