Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
zdalna praca, biuro w domu
manager
mężatka
Adam Johnson
NY

Post

Spojrzała na niego z góry i uśmiechnęła się do niego, pocałowała jego usta..
-Od tyłu, na łyżeczkę.. - powiedziała i zmienili pozycję, by mógł w nią wejść od tyłu.
-Bosko.. -mruknęła zadowolona.
Awatar użytkownika
34 lat
182 cm
ring
bokser
żonaty
Babi Johnson
Bostonu

Post

Wszedł w nią od tyłu jego ruchy nie były jakieś mocne, ale poruszał się w niej szybko.Obijając się swoimi jajkami o jej seksowny tyłeczek. Mocno ściskał jej piersi.
-ale mi Ciebie brakowało Kochanie -powiedział dysząc
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
zdalna praca, biuro w domu
manager
mężatka
Adam Johnson
NY

Post

-Mi Ciebie też kochanie.. -powiedziała, kiedy w nią wszedł. Uwielbiała to uczucie..
-Masz zakaz wyjazdów przez najbliższy rok.. - powiedziała śmiejąc się, bo wiadomo, że żartowała.
Awatar użytkownika
34 lat
182 cm
ring
bokser
żonaty
Babi Johnson
Bostonu

Post

-nie mogę Ci tego obiecać , ale zawsze mogę zabrać Cię ze sobą -powiedział nie nie zwalniał swoich ruchów wchodził w nią po same jajka. Zatracał się w tym , oj był nakręcony i chciał zaspokoić swoją żonkę po tych paru tygodniach bez niego.
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
zdalna praca, biuro w domu
manager
mężatka
Adam Johnson
NY

Post

-Ty razem chyba skorzystam.. - powiedziała i mruknęła pod nosem, czując jak jej dobrze..
-Och, skarbie, jeszcze.. - wydyszała, chciała go poczuć mocniej w sobie.
Awatar użytkownika
34 lat
182 cm
ring
bokser
żonaty
Babi Johnson
Bostonu

Post

-Kochanie będziesz miała tego pod dostatkiem , za bardzo wyposzczony jestem żeby dać Ci teraz spokój -powiedział i pocałował jej szyję. Strzelił jej mocnego klapsa poczuł jak się na nim zaciska
-jęcz -powiedział i poddał się chwili posuwał ją raz po raz , mocno ostro właśnie chciał dać upust wszystkim swoim emocjom.
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
zdalna praca, biuro w domu
manager
mężatka
Adam Johnson
NY

Post

Jęknęła nakręcona jak już tak mocno w nią wchodził..
-Ooo tak, Adam. Właśnie tak...- jęczała przy każdym jego pchnięciu, było jej idealnie.. szybko doszła, zaciskając się na nim mocno.
Awatar użytkownika
34 lat
182 cm
ring
bokser
żonaty
Babi Johnson
Bostonu

Post

Poczuł jak się na nim zaciska.
-jesteś najlepsza Kochanie -powiedział i pocałował jej usta. Był napalony i jeszcze nie skończył. Wyszedł z niej.
-doprowadź mnie do końca swoimi boskimi usteczkami, chcę spuścić się na Twoje piersi Kochanie
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
zdalna praca, biuro w domu
manager
mężatka
Adam Johnson
NY

Post

Uśmiechnęła się do niego szeroko i zrobiła o co poprosił, więc chwilę potem już mu obciągała mocno, pomagając sobie nieco rączką.. Nie była w tym jakąś mistrzynią, ale przez te lata z nim już się poprawiła, więc na pewno sprawiała mu przyjemność.. Mocno wsunęła go sobie w gardło i ssała, dopóki nie był gotowy by dojść, wtedy szybko go wyciągnęła i pozwoliła mu spuścić się na swoje cycki.
Awatar użytkownika
34 lat
182 cm
ring
bokser
żonaty
Babi Johnson
Bostonu

Post

Głośno dochodził na jej piersiach
-wyglądasz obłędnie -powiedział i pocałował jej usta
-pragnę Cię Żono -spojrzał w jej oczy
-może wyjedziemy jeszcze przed moją walką na parę dni by się ogrzać i rozpalić swoje zmysły -powiedział ścisnął jej boskie piersi
-jeszcze mi Ciebie mało Babi -powiedział
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
zdalna praca, biuro w domu
manager
mężatka
Adam Johnson
NY

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa, zlizała jego spermę ze swoich piersi, a potem liznęła jego kutasa..
-Możemy wyjechać.. Ale może lepiej po twojej walce, nie chcę żeby twoja kariera ucierpiała, a powinieneś trenować intensywnie póki co.. - powiedziała..
-Po każdym treningu zaoferuję Ci masaż tym ciałem.. - pomachała brwiami..
-A po walce pojedziemy na prawdziwy urlop.. co ty na to?
Awatar użytkownika
34 lat
182 cm
ring
bokser
żonaty
Babi Johnson
Bostonu

Post

-podoba mi się pomysł -powiedział i spojrzał w jej oczka
-poza tym , wiesz parę bzykań w ciągu dnia i będzie idealnie -powiedział złapał za jej seksowny tyłeczke
-masz jeszcze na coś ochotę?
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
zdalna praca, biuro w domu
manager
mężatka
Adam Johnson
NY

Post

-Teraz chwila oddechu, może coś zjemy.. - zaproponowała.. Pocałowała go namiętnie..
-Będzie tyle bzykania ile zechcesz.. - dodała z uśmiechem.
Awatar użytkownika
34 lat
182 cm
ring
bokser
żonaty
Babi Johnson
Bostonu

Post

-zawsze mi Ciebie mało -powiedział pocałował jej usta no i poszli tacy nadzy coś zjeść
-skoro chcesz spędzić trochę czasu razem mogę odwołać trening jutro i zająć się treningiem z Tobą -powiedział z cwanym uśmieszkiem poszli na dół
Awatar użytkownika
34 lat
182 cm
ring
bokser
żonaty
Babi Johnson
Bostonu

Post

Wniósł ją do sypialni, a po chwili weszli do łazienki
-ale ja Cię Kocham-powiedział postawił ją na podłodze. Odkręcił wodę pod prysznicem stanęli pod strumieniem i nadal się całowali coraz zachłanniej. Złapał mocniej za jej seksowny tyłeczek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Adama i Babi Johnson”