Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zastanowiłam się chwilę, patrząc na Lucasa..
-Tak. Czasem wpadam na bardzo głupie pomysły..-powiedziałam na temat tej mojej zdrady i tego odejścia, bo sposób w jaki to zrobiłam z perspektywy czasu wydawał się okrutny.
Zaśmiałam się chwilę..
-Nie radzi sobie ze sobą, ze mną..-powiedziałam szeptem.. Spojrzałam na Kate, która powoli zasypiała położyłam ją w wózku i kiwałam nim lekko by ją uśpić do końca..
-Czasem mam wrażenie, że nie został stworzony do bycia w związku.. I może szuka pretekstu, by mnie zostawić.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Popatrzyłemna nia i na małą - wiesz myślę, że my minęliśmy na długo przed tym gdy mnie zdradziłaś - powiedziałem - próbowaliśy nas ratować ciążą, ale może to był powód, że nie mogłaś zajść ze mną a zaszłaś z nim... Może nasz seks stał się bardziej by coś stworzyć a nie by oddać siebie drugiej osobie - zno na nią popatrzyłem - słuchaj jakikolwiek jest jego petekst by od Ciebie odejść to zadaj mu jedno pytanie, czy jeszcze Ciebie i Katie kocha i uważa, że nie ma powodu by walczyć by jednak się udało
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ta myślisz?-zapytałam, bo w sumie nie rozmawialiśmy o tym wcześniej, tylko się darliśmy..
Nie odbierałam tego w taki sposób. Nigdy, zawsze dawałam mu siebie. Chciałam mieć z nim dziecko, owszem, ale nie tylko..
-Myślisz, że gdyby zaszła z Tobą w ciąże nadal bylibyśmy razem? Czy i tak by się to rozpadło? -zapytałam, patrząc tempo przed siebie..
-Zadam mu to pytanie..-powiedziałam po chwili.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Wiesz nie wiem, nie chcę gdybyć ale myslę, że Enrique dawał Co to czego ja nie umiałam daj, myślę, że dlatego tak to się potoczyło - spojrzałem na nią - ale myślę, że tak, zostawiłabyś mnie i była z nim, nawet gdynyśmy jednak mieli dziecko - powiedziałem i spojrzałem na nią - nie ukrywam kochałem Ciebie i to odeście mnie zapolało, ale obecnie czuję, że tak naprawdę dorosłem do tego wreszcze być ojcem i odpowiednim partnerem... Myślę, że jeśli Wam sie ułozy lub nie to nie powinniśmy chronić się za barierą urazy i rozawiać jak dziś... Łączy nas przeszłość, ale kto jej nie ma... Ty kochasz Gwiazkoda ja naprawdę kocham Quinn i nie ma to wcale nic wspólnego z tym , że Lydia jest moja.... Chciałem ja adoptować nim było wiadomo czy ja jest... - przeczesałem palcami włosy - dla tej dziewczyny, dla nich dóch zrobie wszystko... skoczę w okień... Kiedyś chroniłem Ciebie teraz one tej ochrony potrzebują - powiedziałem i zeskoczyłem z parapetu
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Cieszę sie, że w końcu Ci się wszystko ułożyło..-powiedziałam- I że jesteś szczęśliwy..-uśmiechnęłam się lekko..
-Wiem, że Cię zraniłam, dlatego tym bardziej się cieszę, że powoli ułożyłeś sobie życie..-powiedziałam z lekkim uśmiechem, jeszcze chwilę temu zastanawiałam się, czy powiedzieć mu, że nie wiem, kto jest ojcem Kate, ale stwierdziłam, że nie będę mieszać mu jeszcze bardziej tego wszystkiego... No bo co tekst "hej Luke, może Kate jest Twoją córką" mógłby cokolwiek teraz tu wnieść.
-Chodzisz czasem na cmentarz?-zapytałam, bo tam była pochowana nasza córka i moim zdaniem nasz związek.. -Myślę, że to właśnie wtedy umarł nasz związek. -powiedziałam cicho, wpatrując się w jego oczy.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Chodzę - powiedziałem cicho i podniosłem wzrok ku niej - myślę że tym razem jesteś w błędzie, tamto wydarzenie nas na nowo zbliżyło... traumatyczne, ale zbliżyło nas do siebie i wtedy patrzyliśmy na siebie inaczej... Trochę poważniej, bo jednak to nas jakoś ukształtowało... Byłaś wtedy dla mnie... poza tym wszystkim co sie tyczy tajemnicy to jednak byłas kobietą silną, która naprawdę pokona wszystko. Podziwiałem Cię... Nie żebym obecnie nie podziwiał, ale myślę, że pora by Ciebie podziwiał i doceniał ktoś inny a ja chyba wiem, gdzie ona jest i wybacz musze lecieć... Dałem jej klucze - plisss zamknij drzwi i wrzuć mi klucze na górny taras mojego domu tam je znajdę... - idę powiedzieć Quinn za co ja podziwiam.... - powiedziałem po czym wybiegłem....
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Nie zdążyłam nawet nic powiedzieć, bo już go nie było.. W ręku trzymałam klucze, a Lucas pobiegł powiedzieć Quinn za co ja podziwia.. Ależ jej zazdrościłam w tym momencie.. Tego, że ktoś o nią walczy, spojrzałam na te klucze, a potem na wnętrze. Kate spała, więc wzięłam do ręki pędzel i zaczęłam malować.. Trochę czasu mi to zajęło, ale powstała całkiem ładna aranżacja. Byłam w swoim żywiole i zaciekawiło mnie czy im się spodoba, w końcu zamknęłam galerię i poszłam z Kate do domu.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Szłam spacerkiem do galerii , kiedy z daleka już ją widziałam zaczęłam szukać klucza w kurtce i nie zauważyłam nadjeżdżającego samochodu kiedy weszłam na drogę. Poczułam silne uderzenie , a później juz nic nie pamiętałam. Jacy przechodnie zadzwonili po karetkę . Po jakiś 15 minutach zabrano mnie do szpitala.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Weszłam do galerii z Lydią. Wyciągnęłam ją z wózka i poszłam patrzeć na to jak idą prace.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No to przyniosłem Lydie aż do momentu gdy wyszlismy z galerii, potem znalazła sie w wózku, bo nie paietam czy było tu auto...
No i poszlismy do domu, wcześniej zamykając oczywiście galerie
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Dojechaliśmy taksówką pod galerię. Oliver zapłacił i weszliśmy do środka.
-mam nadzieje , że będziemy się dobrze bawili -powiedziałam do męża i złapałam go za rękę. Weszliśmy do środka , zaczęłam szukać Brooke.


Po jakiś 30 minutach też z Milem dotarliśmy do galerii , weszliśmy do środka.
-zapowiada się ciekawe miejsce Skarbie -powiedziałam do męza i złapałam go za rękę.
-ale z Ciebie przystojniak -lubiłam kiedy Milo chodzi w krawacie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No więc Jess oczywiście przybyła troszke wczesniej niż otwarcie bo musiała sie wyszykowac. Spotkala w progu Honey z mężem.
-Hej Wam..widze, że tez nie przyjeżdzałaś duzo wczesniej - powiedziała smiejąc sie lekko do H.
-DObra..to chyba pora poszukać Brooke .Gdzie tu zaplecze? - no i pewni tam sobie poszła.Michel miał niedługo dojechać


No i Nathen tez przyszedł sobie.Wszedł do środka i poszedł pewnie do głownej sali czekając jak sie to wszystko tam zacznie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyjechaliśmy z Enrique pod galerię, a potem wysiedliśmy z auta i weszliśmy do środka, trzymając się za ręce i uśmiechając do siebie. Poszliśmy do głównej sali, by znaleźć jakiś znajomych.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Po pracy przyszedłem do galerii, wszedłem do środka i wzrokiem szukałem Jessici.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No to po zakonczonej imprezie zaproszeniu Jess i Mike'a na grilla i uzgodnieniu, że sie zgadamy smsami wziałem moja zonkę i poszlismy sobie spacerkiem w strone domu. Objałem ja ramieniem na wysokości jej ramion i szlismy przez park....
- Czyli ogólnie rzecz ujmując było fajnie. Moglismy popatrzeć na laski w ładnych kieckach, na fajne artystyczne fotki tez lasek w kiecach - spojrzałem na Lois
- Jednej laski tylko tam nie było... tej najfajniejszej, która by to wszystko zdecydowanie upiekszyła
ODPOWIEDZ

Wróć do „GALERIA SZTUKI”