Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nooo nie było tak najgorzej.jednak umiesz byc kochany w towarzystwie Olivera - powiedziała Jess z uśmiechem i pocałowała go namiętnie w usteczka a potem poslzi sobie oś tam ogladac.
-CHyba sie skusze jednak na jakąs kieckę - powiedziała po chwili
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Kochanie, to nasz wspólny dom..-powiedziałem do Hon, a potem się uśmiechnąłem do nich, pożegnaliśmy się wszyscy i ruszyliśmy dalej..
-Zniesiesz jeszcze trochę tej wystawy?-zapytałem i spojrzałem w jej oczka..-Czy za dużo moich byłych w jednym miejscu?-zapytałem z lekkim rozbawieniem.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Tak my powspieramy naszych lokalnych artystów a oni nam zrobią piekne pamiątki na lata - powiedziałem z usmiechem i stuknałem kieliszkiem lekko w jej kieliszek
- Wypijmy zatem za to - powiedzialem i sie napiłem a potem nawet dałem jej buziaka
- To pora rozejrzec się za znajoymi. Kentów nie ma raczej ale przeciez są inni więc trzeba sorawdzic kto by sie na to pisał.... Mamy przeciez weekend teraz
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Napiłam się szampana i spojrzałam w jego oczka.
-chyba masz rację trzeba iść do ludzi -powiedziałam i zaczęłam rozglądać się po galerii.
-o jest moja siostra -powiedziałam do Mila i pociągnęłam ją w stronę Mike`a i Jess.
-cześć -uściskałam ich

-one mi nie przeszkadzają Oliver dopóki mnie z nimi nie zdradzasz -powiedziałam i napiłam się szampana.
-a co do posiadłości , to ona należy do Ciebie i Twojej rodziny -powiedziałam


Oczywiście i ja się gdzieś tam kręciłem , zagadywałem ładne laseczki. Oglądałem wystawię oraz modelki , które na niej wystąpiły , a było na co popatrzeć xD
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem na nią zdziwiony..-Nie zdradzam Cię kochanie z nimi..-powiedziałem z lekkim rozbawieniem..-Nawet tak nie myśl..-powiedziałem i pocałowałem ją namiętnie.
-A ty jesteś moja rodziną.. I co moje to i twoje, skarbie..-powiedziałem do niej i pogładziłem jej policzek z uśmiechem.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-no ja myślę , że mnie nie zdradzasz-powiedziałam i uśmiechnęłam się do męża.
-ale nie ta posiadłość Oliver , ona należała do Twoich rodziców, jest tylko Twoja -powiedziałam i napiłam się szampana.
-idziemy pooglądać zdjęcia , czy chcesz wracać do domu?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Starałem się jak mogłe,m, kochanie..-powiedziałem do Jess i zaśmiałem się.
-Jednak, chyba za dużo tych uprzejmości..-dodałem.
-Wy macie w ogóle jakiś kontakt-zapytałem, patrząc na jess, oglądaliśmy sobie jakieś zdjęcia.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Cześć - przywitałem Jess i Michaela
- Jak sie bawicie, bo my świetnie, ale mamy propozycje na impreze w wiekszym gronie na weekend. Cokolwiek to jest piszecieś sie prawda?? - od razu wypalił
- No nie przyjmujemy odmowy, dzieciaki chcę wykorzystać Ciotkę do wspólnej zabawy
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to dobrze, że tak myslisz..-powiedziałem i cmoknałem jej usteczka.
-Kochanie, ich już tu nie ma..-powiedziałem o rodzicach..-Ale ty jestes.. I jesteś moją jedyna rodziną..-powiedziałem z uśmiechem..-Więc może ja mam stamtąd korzenia, ale to też twój dom.
-Możemy jeszcze pooglądać, no chyba, że jesteś zmęczona i chcesz isć.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No coz..może troche.To całe zapraszanie do jego posiadłosci itp..no ale..wiesz..moze to sie jakos rozejdzie po kościach i do tgo nie dojrze..wszyscy chyba ogólne byli za mili.tzn wiesz..ja i HOn..coz..dobra..nie wazne.. - machnęła reka.
-W zasadzie tonie.Tzn ostatnio sie Oli odezwał na fb i mielsimy na kawie sie spotkać..ale tak to nie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Hej Lois,..-powiedziałem do mojej byłej i pocałowałem ją w policzek, a potem uśmiechnąłem się do Mila i podałem mu dłoń. -Milo..-powiedziałem uprzejmie..
Zaśmiałem się na słowa Mila..
-Bawimy się świetnie..-pomachałem brwiami..-Cały czas wpadamy na czyiś byłych..-Puściłem oczko do Lo. xD
-Ja chyba pracuję w któryś dzień, ale ciotka..-spojrzałem na Jess pytająco..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Zaśmiałam się kiedy , nas nie słuchali
-halo -powiedziałam , bo nas zignorowali xD
-piszecie się na imprezę z grillem u nas ?-spytałam i uśmiechnęłam sie do tych zakochanych wariatów xD

-możemy jeszcze pooglądać zdjęcia , ale jak wolisz wracać to nie ma problemu -powiedziałam i napiłam się szampana, który już trochę zaczął mi szumieć w głowie.
-musimy częściej wychodzić do ludzi-zaśmiałam się
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Aaa slepa jestem i nie czytam coscie tam pisali haha ale juz wyczaiłam xD
-Aaa..ee no hej - zasmiała sie Jess i wysciskała i Lo i Mila.
-a no jasne, że tak..ja zawsze..poza tym..i tak mam do ciebie sprawe Sis więc... - usmiechnęła się Jess.
-Ej.. ale nie robisz chyba cała noc więc..najwzyej wpadniesz spóźniony, prawda? - usmiechnęła sie do Mikea.
-Ach tak..no na samych exów ale nas szczescie wszystkie takie spotkania sa bardzo kulturalne i miłe - wytknęła im język
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie chcę wracać..-powiedziałem i spojrzałem na nią.-Chętnie jeszcze pospaceruję tutaj..-wyszczerzyłem się do niej i pocałowałem ją.
-No to nie ma problemu, choć wiem o tym, że lubimy dużo czasu spędzać w łóżku...-zaśmiałem się.

Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-to będziemy musieli skrócić te godziny -zaśmiałam się i dałam mu buziaka.
-Kocham Cię Olie -powiedziałam i splotłam nasze palce , napiłam się szampana.
-masz jakieś swoje ulubione zdjęcie ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „GALERIA SZTUKI”