Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

**
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Główn sala juz była gotowa więc Brooke przyszła na zaplecze i zaczeła tam szykowac kreacje wszystkie itp itd czekając sobie na modelki itp itd
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Dojechałam do galerii , zaparkowałam samochód i weszłam do środka od zaplecza.
-Hej Brooke -powiedziałam i uściskałam ją na powitanie.
-jak tam przygotowania ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Heeej Quinn - usmiechnęła sie do dziewczyny i tez ja uściskała.
-A no..w sumie chyba w porządku.Z mojej strony.Jeszcze kilka dziewczyn ma przyjechac lada moment i bede gotowa.A ty jak tam?
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Byłam tu już od jakiegoś czasu i pomagałam przygotować otwarcie galerii. Przynosiłam napoje dla modelek , a kiedy wszystko było już gotowe. Ubrałam się w coś wyjściowego. Podeszłam do Brooke
-chyba już skończyłam więc mogę trochę zostać , ale raczej do końca nie zostanę....jestem Octavia -powiedziałam do dziewczyny. (Quinn)
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Dzieki za pomoc Octavia - usmiechnęła sie Brooke.
-I fajnie, że zostaniesz..nawet jesli nie do końca.. - dodała.Pewnie am juz wszyskto było gotowe.ostatnie poprawki, intrukcje tlyko ale z grybsza juz kazdy wiedział co i jak.
-A potem masz jakies planyc czy po porstu nie chce ci sie do końca siedziec? - zapytała ciakwa
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-takie imprezy mnie nie kręcą , chyba pójdę do klubu , albo wrócę do domu zobaczę jeszcze -uśmiechnęłam się. Pewnie Brooke zapoznała mnie z Quinn.
-fajne zdjęcia , no i ciekawa kolekcja Brooke -przyznałam.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Aha no rozumiem.To jak wolisz..choc mam nadzieje, że ci ewentualnie nie bedzie przeszkadzala mała imprezka u mnie potem? oczywiscie możesz dołaczyc ne musisz uciekac z domu wtedy - dodała od razu Brooke usmiechajac sie.
-Dzięki..mam nadzieje, ze innym tez sie spodoba - powiedziała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No i pewnie zaraz wparowała tu Jess.
-Cześc..wybaczcie, że tak..póxno.. - powiedziała do dziewczyn i sie przywitała z Brooke i Quinn.
-Cześć..jessica - podała reke Octavii.
-DObra..co mam wkładac? - zapytała i pewnie Brooke jej tam podała sukienke, powiedziała co po kolei itp i Jess sie poszła szykowac z reszta dziewczyn ;p
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Bardzo mi miło -uśmiechnęłam się do dziewczyny.
-ciesze się , że tak uważasz ....pogadajcie sobie a ja zobaczę czy wszystko jest na swoim miejscu i poszukam Lucasa-zasmiałam się i poszłam.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie ma sprawy co do tej imprezy , juz przecież mówiłam , że takie rzeczy mi nie przeszkadzają , dopóki nie każesz mi wstawać rano-zaśmiałam się
-to wspólna wasza galeria ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oczywiście B sie przywitała z Jess i tam jej powiedziała co i jak.A, że nie była nowa to se tam poradzi pewnie sama xD
-jasne Q.jestem jak coś tutaj.. - powiedziała Brooke miło.
-Hmm..nie.to jest galeria Q.Po prostu..pomyslalysmy, że skoro robi otwarcie i w czasie sie to zbiegło w zasadzie z moją kol;ekcja to czmeu by nie zorbić wszystkiego za jednym zamachem.Wies.z.wieksz aimpreza..koszty na pól zawsze - powiedziala Brooke.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-rozumiem , w sumie coś innego nie taki normalny pokaz , tylko kolekcja na zdjęciach , nie słyszałam jeszcze o czymś takim -powiedziałam zgodnie z prawdą.
-mam nadzieje , ze wam to się uda -uśmiechnęłam się miło.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No tak..wiaodmo normlany pokaz tez ale..to zawsze trwa chwile i koniec..a zdjęcia nie dośc, ze pokażą wiecej kreacji tez to wiaodmo..tez na tym Q zyska bo jest swietnym fotografem - powiedziała B
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-możecie razem jakieś plakaty porobić -powiedziałam i uśmiechnęłam się.
-wiesz ja w sumie to się nie znam , ale to taki tylko pomysł ....sama też nie przepadam za takimi strojami-pokazałam na siebie
-wolę trampki i spodnie-zaśmiałam się
ODPOWIEDZ

Wróć do „GALERIA SZTUKI”