Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wszedłem do toalety i czekałem aż Quinn tez przyjdzie.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Weszłam do toalety nie byłam pewna czy , akurat tu wszedł Sean
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem jak wchodzi i od razu przyparłem ją do drzwi.. Przybliżyłem twarz do je twarzy i spojrzałem jej w czy, po czym namiętnie ją pocałowałem.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Uśmiechnęłam się do niego i odwzajemniłam pocałunek...-jesteś pewny , że tego chcesz?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jeśli ty tego chcesz, to ja nie widze przeszkód..-powiedziałem i pocałowałem jej usta..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Było to dla mnie coś nowego , ale nie zamierzałam przestać...odwzajemniałam jego pocałunki , a że byliśmy w restauracji to trzeba było szybko działać pozbyłam się jego koszulki i wróciłam do całowania jego ust
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniłem jej pocałunki, po czym zacząłem rozpinać jej spodnie, a gdy to zrobiłem zjechałem dłonią pod jej majteczki i pieściłem ją na dole.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Całowałam jego usta by zagłuszyć swoje jęki mój oddech był coraz szybszy, jego pieszczoty nakręcały mnie coraz bardziej wsunęłam dłonie w jego bokserki i zaczęłam pieścić jego członka najlepiej jak potrafiłam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

PIeściłem ją jedną ręka a drugą ściągałem jej bluzeczkę. Całowałem przy tym jej usta.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Pieściliśmy się nakręcając się na wzajem po chwili zaczęliśmy się kochać , gdy nie całowalam jego ust mocno zaciskałam wagi by zagłuszyć swoje jęki
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wchodziłem w nią mocno i szybko, swoimi pieszczotami doprowadziął mnie do szaleństwa, wiec się nie oszczędzałem, by dac jej to samo.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Przywarłam ustami do jego szyi robiąc mu niewielką malinkę...-jesteś świetny-wyszeptałam cicho pojękując mu do uszka...dłońmi pieściłam jego idealne ciało... słysząc jak ktoś dobija się do toalety to jeszcze bardziej mnie to nakręcało
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałem sie tylko, gdy ktos zapukał i jeszcze mocniej i szybceij wykonywałem swoje ruchy..-Ty też jesteś świetna..-powiedziałem do niej przerywanym głosem..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Całowałam łapczywie jego usta delikatnie przygryzając jego dolną wargę czując , że nie wiele mi brakuje do spełnienia zaczęłam pieścić jego ciało by dać mu taką samą rozkosz jaką on mi dawał
ODPOWIEDZ

Wróć do „KAREN`S CAFE”