Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jeszcze chwila - krzyknęłam kiedy szłam do siebie.-TY sie rozgośc -krzyknęłam juz od siebie.Drzwi były uchylone wiec na pewno słyszał.Zaczęłam sie ubierac
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Weszlam do pokoju, yłam w sumie zmęczona.zdjełam ciuchy, przebrałam sie w koszulke do spania i połozyłam.Szybko zasnełam
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

usłyszałam dzwonek do drzi i poszłam otworzyć
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Weszłam do domu.Zdjęłam buty i zostawiłam torebke na plce grzes.Poszłam od razu dosiebie.Stwierdziłam, że prysznic wezme z samego rana bo dzis juz nie mam siły.Rozebrałam się i padłam na łozko.Po kilku minutach juz spałam
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wyszykowąłma sie na randke i czekałam naWrena az przyjedzie po mnie jeszcze robiuąc drobne poprawki w makjarzu itp
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

przyszłam od Dereka do siebie i zbrałam sie za porządki..tzebayło ogarnąćnieco dom
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wróciłam z plaży.Przebrałam sie i spoko dochodziła juz 19 poszłam powoli na spotkanie z Wrenem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Gdy Wren poszdł przyszłam do siebie, wcześniej biorąc z przedpokoju trbe i zcaczełam sie wypakowywać..czesc rzeczy schowałam do szafy a część poszłam zanieśc do kosza na pranie.Potem sie ubrałam i czując lekkie zmęczenie położyłam sie by sie chwilkę zdrzemnąc.Wczesniej napisałam jedoan do Heather.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to jak mnie tu Wren niósł z salonu to się pewnie przebudziłam..nie spałam jakimś mocnym snem.-Wren? Coty robisz?Gdzie idziemy? - zapytałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Jak to gdzie Kochanie - usmiechnałem sie do niej i podszedłem z nia do łozka i ja na nim posadziłem skoro sie przebudziła - myslałem, że jesteś spiąca, skoro przysnęłaś - usmiechnałem sie do niej i usiadłem obok - to źle, że tu Cie przyniosłem Skarbie??
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-nie..spoko - usmiechnęłam się.-Wybacz, że zasnęłam...to to wino..no i jeszcze chyba długo cie nie było.. - stwierdziłam i sie lekko przeciągnęłam. - I co sądzisz o Heather? - zapytałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Nie masz za co przepraszać - powiedziałem i zdjałem nawet swoja koszulę rozbierając góre do powiedzmy spania, czyli całkiem do nagiego torsu :P - Jest w porządku, tzn taka się wydaje, ale nie znam jej tak dobrze jak Ty... Ma chyba jednak odrobinę słabszą głowe niż Ty bo troszke jej sie zataczało i pomogłem jej dotrzeć do sypialni by nie spadła ze schodów. Ma chyba nieźle kasy, bo jej dom... kurcze mój w porównaniu z tym jej to malutki domeczek... - zasmiałem się
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oo..zamierzasz zostac ze mną na noc? - zapytałam z uśmiechem widząc jak się rozbiera.Sama w takim razie wstałam i zdjęłam z siebie ubranie..zostając w samej bieliźnie na razie.-No w sumie nie wiem..pewnie gdybym musiała iśc tak jak ona to kto wie..ja sobie po prostu poleżałam i usnełam - zasmiałam sie.-No tak...mówiła, że miała sporo odłożonej kasy.. - pokiwałam głową.-Ale słyszałeś..tez mieszkała chwile w Chicago..pewnie gdyby nie to, że to takie duże miasto może byście sie nawet znali - dodałam po czym otworzyłam szufladę by wyjąc jakąs koszulke do spania.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Fakt kto to tam wie - zasmiałem się i spojrzałem jak się rozbiera - a co chcesz bym poszedł do siebie?? - spytałem patrząc na nia i to z usmiechem mierząc ją z góry do dołu a gdy wyjeła koszulkę to wstałem, zdjałem spodnie i zostałem w bokserkach po czym podszedłem do niej... Wyjałem z jej rączek koszulkę i odrziłem ją na jakieś tam krzesełko i objałem ją i pocałowałem ją czule w usta i uniosłem jej ciałko w górę łapiąc za tyłeczek i chwile się z nią całowałem stojąc tak na środku pokoju z nią w górze a potem podszedłem z nią do łozka i po prostu nadal się z nia całując wszedłem z nia na nie i sie połozylismy tacy spleceni i usmiechnięci - nie jest Ci potrzeba
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Clarka Kenta”