Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..jeszce co?Powiedmzy, że...jeszcze bedzie oplata..od nich oczywiscie.. - wybuchnął smiechem i sie osłonił lekko a potem ruszył za nią smiejac sie
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-chcesz mnie sprzedać ?-spytałam i zatrzymałam się byłam gdzie po pas w wodzie i spojrzałam na Matta
-nie wierzę , że właśnie to powiedziałeś -zażartowałam sobie z niego
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Wypozyczyć Kochana - zasmiał sie podchodząc do niej.Objął ja sobie w pasie łapkami jak juz był przy niej.
-Ej ale wesz, ze to żarty, nie? Wiesz..bycie alfonsem mnie nie kreci - wyszczerzył zabki a potem pocałował ja namietnei sobie
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no nie wiem czy Cię to nie kręci -zaśmiałam się i po chwili odwzajemniałam jego pocałunki. Założyłam rączkę na jego kark. Nie odrywałam od niego swoich ust przez dłuższą chwilę.
-bosko -powiedziałam z zadziornym uśmieszkiem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to juz wiesz..wolę te najfajniesze laski miec tlyko dla siebie..a nie...dzielic się - puscił jej oczko.
-Dobra..spadamy sie powygrzewać - jeszcze raz ja cmoknął no i poslzi na reczniki sie polozyc
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Nie mam pewności czy już tu pisać dla no poszli do wody więc weszli.
On szybko się zanurzyć A potem ja chlapnal i złapał w pasie i się rzucił do wody razem z nią...
- nie chciałem bys się bawiła w pływanie bez moczenia włosów- rzekł... on miał dobry humorem Ale co mu się dziwić... wiązał spore plany z rozwojem tego dnia i z nią
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No ona sobie weszła tak póki co do kolan by się przyzwyczaić.
- ty prymitywie jeden... -zawołał jak wynurzyla się i chlspnela do wodą.
Zasmial się.
-jestes beznadziejny osobie grabież.. mas Monika jak stąd do ny - ppwiedziala i już sobie tam pływają normalnirnwiec
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Nie jest mu potrzebna żadna Monika :p
- oj nie dawaj tak wielkich minusów gdy zaczynam od czystej kartki - powiedział i podplynal do niej i ja sobie objal
- bo zaczynamy od czystej kartki prawda?? - spytał dla pewności
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Hahaha i dobrze
Objęła to łapkami za kark.
-No chyba tak... Ale każde przewinienie kosztuje podwójnie.. -powiedziała i pocałowała to sobie.oj nooo... zdecydowanie fajniej było z nim jak nie chwalą urazy...
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No ma Natalie więc Monika musi poczekać... nikt nie wie ile i czy się doczeka:p
Objął ja mocniej i odwzajemnial pocałunek...
- pracujesz jutro?? Na którą masz dyżur?? - no bo jak nie ma na wczesne rano to mogą spędzić u niego cała noc...
- jak w ogóle stoisz tego lata z wolnym?? - był ciekaw czy uda się gdzieś pojechać... owszem kolejnego dnia idzie do klubu do roboty ale co jak co... kilka dni bez klubu za miastem to nie problem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Lol... I całe szczęście inaczej by już musiał zostać z tą Monika bo Nat by to nie przyjęła again xd
-jutro mam nockę...- powiedziała.
-a właściwie to CHYBA 4 -dodala.
-hmm..nie brałam jeszcze wiec wiesz..teoretycznie mam prawie cały urlop..Ale praktycznie.. wszystko zależy od personelu -dodala.
-a co?chcesz mnie gdzieś porwać?-zamachala brwiami i patrzyła mu w oczy.oj no kręcił ja..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- chyba 4?? - spytał... jeśli tam 4 miało nie być to pyta po prostu o wyraz "chyba"...
- niemniej nie masz na rano... to mnie już cieszy bo mamy sporo czasu - machnął lekko brwiami. No nie musi udawać że na nic nie liczy
- myślę że taki mógłby być mój niecny plan... dała byś się gdzieś porwać?? Choćby nawet na weekend??
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No 4 nocki..w grafiku - powiedziala.
-taaa.no teoretycznie mamy duzo czasu..choc nie wiem po co ci az tyle..? planujesz cos? - wyszczerzyla sie.
-Hmm..no mysle ze jak sie uda to czemu nie.. - powiedziala i cmoknela go.
-Wuychodze sie opalac.. - i poszla na kocyk
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- tylko mile chwilę A na nie trzeba czasu - uśmiechnął się do niej A gdy poszła na kocyk to on jeszcze trochę pływał. Wyszedł gdzieś z 20 minut po niej więc pewnie już była rozgrzaną.. kilka kropelek na nią strzepnal A potem siecwalnal na kocyk obok niej
- rewelacyjna woda... odpowiednio ciepła- no bo nie zimna ale też nie jak zupa
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Dzieki za ochlode..co tak malo? - zazartowala po tych kropelkach .
-Noo..fajnie tak sie moc powylegiwac...tym abrdziej z enie mam na to duzo czasu.. - powiedziala milo.Przerwocila sie na brzuch i wziela sobie wode..wiec tak lezala ale uniesniona byla by sie moc naic.
-Co robimy po plazy? - zapytala.
-A swoaj drog.a.gadalam z Erica..chyba u nic tma juz lepiej co? W sensie z Jamesem.. - powiedzialap
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plaża”