Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to po jakimś czasie w końcu zjawili sie pod drzwiami Wren z Vanessą.Po drodze kupi wino i zorbili wczesniej jeszcze sałatkę by tak nie z pustymi rękami.Ness sie nieco denerwowała ale..starała sie tego nie okazywać.ZAdzownili do drzwi
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Objalem ja ramieniem
- Spokojnie złosniku - pusciłem jej oczko
- Na pocieszenie wiedz, że mozliwe iż nie będe znał tu też prawie nikogo


No i Laurka do nich dobiegła widząc, że jeszcze nie weszli
- Cześć - rzuciła d razu, pewnie nawet przywitała Wrena uściskie a potem wyciagnała ręke do Ness
- Lauren - przedtsawiła sie
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie ejstem złosnikiem.Nie nazywaj mnie tak - powiedziala.No cóż..w śodku była zdenerwoaana więc..ne miała w tym momencie ochoty na żarty.A tu po chwili jeszcze jakas laska biegnie i go ściska.Zmarszczyła brwi.
-Vanessa - przedstawila sie tez dziewczynie.
-Noo jednak bedziesz znał... - mruknęła.



No to Lexi przyszła do drzwi i otworzyła.
-Ooo ile was sie nazbierało - zaśmiałą się widząc całą trójkę.
-Cześć...wejdźcie do środka bo zimno - odsunęła się w drzwiach by ich wpuścić.Potem se witac bedą ;p

No więc im w ońcu otworzyli soo..ne było czasu pytac i wnikac, czy lauren to tez jego ex czy coś xD.
-Cześć.. - weszli do środka
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No Laurka od razu zaczeła ściskac Lexi i dała jej butelke winka
- Co by ludziom nie zabrakło. - no wiedziała, że Lexi nie będzie pić
- A znalazłam ich jak sie błakali to zgarneła i przypachała tutaj - zażartowała


- No tak, zaciagnała nas siłą pokonując śnieżycę byśmy nie znikneli za drzwiami nim dobiegnie - zasmiałem się i spojrzałem na Lexi
- Cześć - dałem jej buziaka w policzek i spojrzałem na jej brzuch
- Wow - usmiechnałem sie i pokazałem na Ness
- poznajcie sie, to moja dziewczyna Wanessa a to gospodyni... Lexi... Aleksandra - dokonałem prezentacji co i jak
- Mamy sałatke - podałem jej miseczkę z sałatka - i tez winko
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No dzieki Alauren..wino..i jeszcze mi je dajesz bezczelnie - kreciła glowa bo dobijało ja to troche.tyle czasu bez nawet głupiej lapki wina ;(
-Cześc Wren..Vanessaa - podała ręke dziewczynie.
-Miłocie w końcu pzoznać.. - dodała grzecznie i wzięła salatke.
-Noo fajnie dzięki choc nie musieliscie.Rozbierajcie sie i zapraszam do salonu...Kat i Ian juz są... - no i poszła tam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Załozyła więc kurtke opatuliła sie szalikiem i chwile czekała na Lexi czy wyjdzie do niej ale jak widać laska była uż stracona i w chwili obecnej Lauren uznała, że chyba straciła przyjaciółkę. więc poszła....
Nie nie poszła do klubu, poszła do domu
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ubrala kurtke i buty, wzięła torebke po czym wyszła z domu.spacerkiem sobie poszła do Chloe..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wszedłem do domu po pracy , było już widno na dworze. Ściągnąłem buty i kurtkę. Poszedłem na górę do żonki.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Więc...gdzie idziemy?Do parku?Do lasu?A moze na promenade czy na molo?W sumie dawno tam nie byłam.. - powiedziała Lexi kiedy sie ubrali, zamkneli drziw i wyszli z domu.Złapała go za rekę i poszli
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wracalismy z Ty do domku po dośc dlugim chodzeniu dziś.
-Hmm..hawajksa?Ale mozmy wziąc wiesz na pół jak ci nie pasuje - powiedziała Alex.Kidy podeszli do domu wyjęła klucxze z torebki i otworzyła drzwi.Weszli do środka.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszliśmy do domu , poszedłem zanieść mięsko do lodówki.
-wiesz ja chyba też zjem z przyjemnością hawajską -powiedziałem i poszliśmy sobie z Alex do salonu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Dzięki Ty - powiedziala z usmiechem.Założyła buty a potem wyszli zaykając drzwi na klucz.Wsiedli pewnie do auta i pojechali do szpitala.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

No więc pewnie byliśmy w studiach fotograficznych , bylismy też u Quinn skoro ona na forum jest jedyną fotografką i mieliśmy już jakieś rozeznanie , ale nie podejmowaliśmy decyzji od razu. Zaparkowałem pod domem , wysiadłem z samochodu wziąłem zakupy i poszliśmy z Lexi do kuchni.
-które prace Ci się najbardziej podobały?
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wyszedłem z domu po śniadaniu. Wsiadłem do samochodu zapakowałem torbę dla małej i pojechałem do szpitala do moich kobietek.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nic ne skzodzi..wiem jak to w aptekach bywa - pokiwała głowa a potem zapięla pas i pojechali do domu.
-Bede musiala zadzwonic do mamy, że jestesmy juz w domu.Moze wpadnie - powiedziała Alex.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Tylera i Cillii Grey”