Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Cudowny jesteś..-powiedziałam i pocałowałam ją zachłannie.
-Kocham Cię, Ty..-powiedziałam i przymknęłam oczy, jęknęłam głośno, czując jak mi dobrze.. Nie spodziewałam się, że to wyjdzie z moich ust i to tak szybko.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a ja Ciebie -powiedział i pocałował zaborczo jej usteczka. Trzymał ją w ramionach i zaspokajali swoje żądze na wzajemni. Był przy niej szczęsliwi choć nie spodziewał się , że jest to jeszcze możliwe. Spojrzal w jej oczka
-boska jesteś Kochanie-uśmiechnął się do niej
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ty też jesteś..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego szeroko, całowałam jego usteczka, łapkami bładziłam po jego ciałku i oddychałam głosno, czując jak mi z nim dobrze..
-Uwielbiam to..-powiedziałam, czując jak jestem blisko. Jego słowa sprawiły, że moje ciało drżało całe.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a ja uwielbiam Ciebie-powiedział i pocałował jej usteczka. Po paru mocniejszych pchnięciach poczuł jak zalewa jej szparkę swoimi bojownikami. spojrzał w jej oczka z pożądaniem , cały czas się w niej poruszał czekał na jej orgazm
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ooo tak..-wydyszałam głośno, czując jak mi dobrze, a potem zacisnęlam się na jego członku i jęknęłam głośno..
-tak, Ty..-wydyszałam, czując jak jest mi z nim cudownie..
-Kocham Cię..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Pocałował jej usteczka kiedy usłyszał co mówi. Mocno ją do siebie przytulił , a po chwili wyszedł z niej i opadł na kanapę.
-brakowało mi tego -powiedział z cwanym uśmieszkiem na ustach.
-nie zostawiaj mnie na tak długo -puścił jej oczko
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Pocałował jej usteczka kiedy usłyszał co mówi. Mocno ją do siebie przytulił , a po chwili wyszedł z niej i opadł na kanapę.
-brakowało mi tego -powiedział z cwanym uśmieszkiem na ustach.
-nie zostawiaj mnie na tak długo -puścił jej oczko
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Mi tez..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego, przejechałam dłonią po jego klacie i spojrzałam w jego oczka..
-Teraz będziesz miał mnie już na codzień, wiec prędzej Ci się znudzę, niż Ci mnie braknie..-powiedziałam i pocałowałam go czule..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie ma takiej opcji , że mi się znudzisz Kochanie -powiedział i musnął ustami jej szyjkę.
-będzie idealnie zobaczysz -puścił jej oczko tulił ją w swoich ramionach
-to co jedziesz ze mną na wyścigi ?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Mam nadzieję..-powiedziałam i pocałowałam go namiętnie..
-Tak, pojadę z Tobą..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego..
-Już to mówiłam..-powiedziałam i pomachałam brwiami. -A potem przeprowadzka..-wyszczerzyłam się do niego.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-albo wcześniej ta przeprowadzka -zaśmiał się i mocno ją tulił do siebie
-będzie jak zechcesz Kochanie, masz na coś ochotę ?-spytał i spojrzał w jej śliczną twarzyczkę
-Kocham Cię
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Yhm, zalezy jak się wyrobię z pakowaniem rzeczy..-powiedziałam do niego i pocałowałam czule jeszcze raz..
-Może coś zjemy..-zaproponowałam bo w sumie byłam głodna.
-Ja Ciebie też..-powiedziałam z uśmiechem.

Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jasne chodźmy do kuchni , na co masz ochotę Kochanie ?-spytał i wstał z kanapy założył na siebie bokserki czekał na nią i poszli razem do kuchni
-mam nadzieje , że zostajesz dzisiaj na noc -pomachał brwiami. Objął ją od tyłu kiedy szli do kuchni
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Skoro Taylor wszystkim załatwił choinki to im też. Akurat skończyła ja ubierać. W domu pachnialo pierniczki które upiekla wcześniej. Miała wolne. Więc wzięła się za pakowanie prezentów.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Spędzili razem święta mieli spokój więc było bardzo miło. Po wigilii Ty wstał i zaczął szykować śniadanie w salonie , gdzie już był rozłożony stół. Kiedy wszystko przyszykował poszedł się ubrać i wrócił do salonu czekając na swoją dziewczynę chciał żeby się wyspała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Tylera i Cillii Grey”