Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ona już mnie nie musiała nakręcać i podniecać , bo dawno byłem gotowy do działa , więc sobie siedziałem na tym łózku coraz bardziej się niecierpliwiąc. Miałem straszną ochotę na nią.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwróciłam się do niego przodem i dotykałam swojego ciała, podchodząc do niego tanecznym krokiem, w pewnym momencie podciągnęłam sukienkę do góry i usiadłam okrakiem na jego kolanach. Położyłam dłonie na jego ramionach i pocałowałam zachłannie jego usta.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek kiedy siedziała na moich kolanach....-ale mnie kręcisz Kochanie-powiedziałem bardzo podnieconym i zachrypniętym głosem. Dłońmi zacząłem błądzić po jej ciałku przez sukienkę.
-pragnę Cię Rachel-powiedziałem patrząc jej głęboko w oczy.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Pocałowałam jego usta, po czym wstałam z jego kolan.. Ściągnęłam swoją sukienkę i stanęłam przed nim nago..-Weź sobie to, czego pragniesz..-powiedziałam i przejechałam dłonią po swoim ciele, a potem obeszłam go dookoła i klęknęłam za nim na łóżku, przylgnęłam do jego pleców piersiami i pocałowałam jego kark..
-Weź mnie jak chcesz..-szepnęłam mu do uszka..-Jestem cała Twoja..-przygryzłam je lekko.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-zdecydowanie wezmę sobie Ciebie całą -powiedziałem bardzo mnie tym co robiła nakręcała. Odwróciłem się w jej stronę. Pochyliłem się nad Rachel kiedy leżała już na łóżku i zacząłem całować jej szyję a , po chwili jej dekolt i pieściłem jej piersi.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jęknęłam cicho, czując jego pocałunki, sprawiały mi wielką przyjemność i nakręcały mnie jeszcze bardziej. Już bardzo go pragnęłam, a to co robił doprowadzało mnie do ekstazy. Przejechałam rączkami po jego torsie i zatrzymałam się na jego sprzęcie, zaczęłam dłonią go pieścić.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Westchnąłem kiedy poczułem jej rączki na moim członku, spojrzałem w jej oczka i uśmiechnąłem się do niej. Pragnąłem jej i wiedziałem , że tylko na niej mi zależy. Pocałowałem jej usta bardzo namiętnie , rączkę wsunąłem między jej nóżki i zacząłem pieścić jej szparkę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jęknęłam czując jego dłoń na mojej szparce i spojrzałam mu w oczy..
Przygryzłam wargę i chwilę się temu oddawałam, wypinając w jego stronę moje piersi i wyginając ciało w łuk, starałam się go również pieścić, ale skutecznie mnie rozpraszał.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Chciałem by było jej dobrze , nie zależało mi tylko na swoim zaspokojeniu. Oblizałem jej sutki i zjeżdżałem językiem coraz niżej , aż znalazłem się między jej nóżkami , spojrzałem w jej stronę i po chwili z cwanym uśmieszkiem zacząłem pieścić jej szparkę językiem dłońmi zacząłem gładzić jej wewnętrzną stronę ud.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wplotłam dłoń w jego włosy i rozchyliłam nóżki szerzej, krzyknęłam głośno, czując jego języczek i zamknęłam usta, żeby nie jęczeć, choć wcale mi się to nie udawało, bo pieścił mnie genialnie i nie mogłam być cicho. Patrzyłam na niego i podniecałam się jeszcze bardziej..
-Ochhh, Willll..-jęczałam co chwilę.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Pieściłem ja jeszcze przez dłuższy czas,a kiedy poczułem jak dochodzi przysunąłem się do jej twarzy i pocałowałem jej usteczka. Wszedłem w nią pewnym ruchem i zacząłem się w niej poruszać stopniowo coraz szybciej.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wszedł we mnie gwałtownie, że aż krzyknęłam, dochodząc przy tym, więc wyłam z rozkoszy.
-Wiiiiiiiiiiiiiiiiillllll!-wydarłam się na cały dom i całowałam go jak szalona, zaczęłam poruszać pod nim bioderkami.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniałem jej pocałunki i sam ją całowałem....-uwielbiam Cie skarbie-powiedziałem i wchodziłem w nią gwałtownie , przy tym sam sobie bardzo dogadzając. Dłońmi błądziłem po jego boskim i rozpalonym ciałku.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jęczałam jak szalona zaciskałam dłonie na jego ciele, podniecał mnie i rozpalał na nowo, chciałam go więcej..
-Tak, kochanie..-powiedziałam..-Och, takkkkk...-jęknęłam..-Proszę.. Och.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Pieściłem jej ciało najlepiej jak potrafiłem , zmieniłem tempo naszego stosunku , żeby nie było za nudno i monotonnie. Zacząłem całować bardzo namiętnie jej szyjkę , zrobiłem jej niewielka malinkę , kiedy przyssałem się do jej szyjki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Rachel Zane”