Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszliśmy z Rachel do sypialni. Rozebrałem się do bokserek i położyłem się do łóżka. Kiedy i ona do mnie dołączyła objąłem ją ramieniem i dałem jej buziaka na dobranoc. po chwili spałem jak zabity trochę mnie moją kobieta wymęczyła.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Położyłam się razem z nim i tez prawie od razu zasnęłam, byłam zmęczona no i chciało mi się spać. Obudziłam się dopiero rano i spojrzałam na mojego chłopaka, przeciągnęłam się w łóżko i pewnie wstałam, po czym poszłam się umyć, no i zaczęłam się szykować do pracy.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

A ja sobie słodko spałem w końcu miałem dołączyć do niej dopiero podczas przerwy. Pewnie spałem z uśmiechem na twarzy , bo miałem być z czego zadowolony xD
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

A ja wyszykowałam się do pracy, zostawiłam zapasowy klucz od domu na szafce nocnej, po czym wyszłam z mieszkania i pojechałam do szpitala.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Po paru godzinach wstałem poszedłem wziąć prysznic wróciłem ubrałem się wziąłem klucze i poszedłem do wyjścia.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszliśmy do sypialni, już w drzwiach odwróciłam się przodem do Willa i skończyłam rozpinać jego koszulę, a później szybko się jej pozbyłam..-Uwielbiam Cię..-powiedziałam i pocałowałam zachłannie jego usta, po czym zeszłam pocałunkami na jego szyję, a później klatę. Podeszliśmy do łóżka i on na nim usiadł a ja stałam przed nim. Zaczęłam się powolutku przed nim poruszać w seksownym rytmie, chwyciłam pilota i włączyłam nastrojową muzykę, po czym zaczęłam tańczyć przed nim.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-miło mi to słyszeć -powiedziałem i patrzyłem na to co robiła Rachel. Kiedy siedziałem na łóżku podziwiałem jej wdzięki.
-ale Ty jesteś sekswona i do tego cała moja -powiedziałem z dumą w głosie....-bosko się ruszasz Skarbie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęłam się do niego i nie przestawałam tańczyć, coraz seksowniej się poruszając.. -Podoba Ci się?-zapytałam i spojrzałam mu w oczka, po czym przejechałam dłonią po jego kroczu i uniosłam brew do góry, odsunęłam się od niego na krok i poruszałam się w rytm muzyki.. Powolutku zaczęłam ściągać z siebie sukienkę, najpierw jedno ramiączko, potem drugie, pobawiłam się nimi chwilę i z powrotem je założyłam na ramiona.. Roześmiałam się w jego miny, po czym kucnęłam i zsunęłam swoje majteczki, po czym ściągnęłam je całkiem.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-zdecydoweanie tak Kochanie-powiedziałem i patrzyłem na nią nie mogłem oderwać od tego widoku wzroku. Poprawiłem się na łóżku i patrzyłem na Rachel z uśmiechem na twarzy , byłem bardzo zadowolony z tego co widzę. Kiedy ściągnęła swoje majteczki przyciągnąłem ja do siebie i pocałowałem łapczywie jej usteczka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałam na niego z uśmiechem i odwzajemniłam pocałunek, po czym oderwałam się od niego i pokręciłam głową, że to nie koniec.. Rozpięłam jego spodnie i rozporek, wsunęłam dłoń i dotknęłam jego twardego członka, uśmiechnęłam się figlarnie, po czym odsunęłam od niego i zaczęłam znowu tańczyć. Rozpięłam swój stanik i ściągnęłam go, no i zostałam w samej sukience, dość obcisłej, ukazującej moje wdzięki dokładnie. Przejechałam dłonią po swoim ciele...
-Wyskakuj ze spodni..-szepnęłam do niego podnieconym głosem.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-dla Ciebie wszystko -powiedziałem i przez chwilę jeszcze sie na nią gapiłem. Po czym wstałem z łóżka i pozbyłem się swoich spodnie , a po chwili pozbyłem się też swoich bokserek , podszedłem do niej całkowicie nagi i pocałowałem jej usteczka.
-co Ty ze mną wyprawiasz-powiedziałem i zacząłem ją obmacywać.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniłam pocałunek..
-Lubię być przy Tobie niegrzeczna..-powiedziałam i spojrzałam na niego.. -Nie pozwoliłeś mi na to w restauracji, to teraz masz przedstawienie..-powiedziałam i wzięłam jego dłoń, po czym oblizałam dokładnie jego palca, cały czas patrząc mu w oczy..
-Wracaj na łóżko..-powiedziałam i dałam mu klapsa w tyłeczek.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a mi się to bardzo podoba-powiedziałem i pocałowałem namiętnie jej usteczka. Po dłuższej chwili wróciłem na łózko usiadłem sobie na nim wygodnie i obserowałem to co robiła Rachel.
-nie lubię długo na Ciebie czekać -powiedziałem i puściłem jej oczko , miałem straszną ochotę na nią.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Bądź cierpliwy..-powiedziałam figlarnie i tańczyłam seksownie wpatrując się w niego, po czym oparłam się dłońmi o ścianę i stanęłam do niego tyłem i tańczyłam wypinając tyłeczek w jego stronę, odsłaniając czasami materiał sukienki, by mnie widział w całej swej okazałości. Chciałam go nakręcić jak najbardziej, a sama się tym podniecałam niesamowicie, bo widziałam jak na niego działam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Rachel Zane”