Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-oj nawet tak nie mów moja droga-powiedziałem i dałem jej buziaka.
-teraz nie będę się tym martwił , na razie będę się cieszył tym , że jesteś przy mnie -powiedziałem i pocałowałem bardzo namiętnie jej usteczka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałam się i spojrzałam na niego..-Nawet nie wiedziałam, że tak sie boisz, że Cię zostawię..-puściłam mu oczko i odwzajemniłam jego pocałunek.
-Ciesz się, ochanie..-powiedziałam i spojrzałam mu w oczka.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-po prostu jest mi dobrze z Tobą i nie chcę tego stracić -powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej.
-a teraz chyba czas spać bo rano masz do pracy Kocico-powiedziałem i musnąłem ustami jej szyjkę, rączką błądziłem po jej tali.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Na pewno nie stracisz tego..-powiedziałam z uśmiechem i spojrzałam w jego oczka, a potem pocałowałam namiętnie jego ustecka..
-Choźmy spać..-powiedziałam i pokiwałąm głową i położyłam się na poduszce obok niego.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Objąłem ja swoim ramieniem i powoli zasypiałem ....-dobrze mieć Cię przy sobie kiedy zasypiam -wyszeptałem i chwilę później już spałem jak zabity. Trochę mnie dzisiaj wymęczyła moja kobietka xD
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

No to pewnie zasnęłiśmy oboje, i jak zwykle rano obudziłam się i wstałam z łóżka, poszłam do łazienki, wzięłam prysznic, wyszykowałam się do wyjścia i pewnie pognałam do szpitala na swoją zmianę.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obudziłem się parę godzin po Rachel. Wstałem z łóżka też poszedłem pod prysznic wróciłem tu w ręczniku ubrałem się i poszedłem do wyjścia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Rachel Zane”