Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Po pracy wróciłam do domu, musiałam się ogarnąć, więc wzięłam szybki prysznic, zapakowałam do torebki jakieś rzeczy na jutro i szczoteczkę do zębów. Ubrałam się w ładną sukienkę i szpilki! po czym wyszłam z domu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszliśmy do mnie do domu, rzuciłam gdzieś torbę na szafkę, po czym weszliśmy od razu do sypialni, bo musiałam wcześnie rano wstać, a było już późno.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wyszedłem z mieszkania Rachel zamknąłem drzwi i poszedłem spacerkiem do szpitala.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Doszliśmy do mojego domu. -Zdecydowaną większość czasu poświęcam na spotkania z Tobą..-powiedziałam z uśmiechem..-Więc nie wiem, czy będę w stanie mieć go jeszcze więcej..-zaśmiałam się i pocałowałam go, po czym otworzyłam drzwi do mieszkania i weszliśmy do środka.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wcześniej więcej czasu spędzałaś w pracy -powiedziałem i spojrzałem w jej oczka.
-teraz masz mnie w swoim życiu -powiedziałem i pocałowałem jej usteczka...-postaram się mieć zmiany w tym samym czasie co Ty -puściłem jej oczko i poszliśmy do salonu.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy byłem już wyszykowany , wyszedłem z mieszkania Rachel. Zamknąłem je na klucz i poszedłem do siebie.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wróciłam z plaży do domu.Zdjęłam buty i poszłam do siebie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Rachel Zane”