ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Hej Wren - usmiechnęłam sie.-No, no, no..mój spich postanowił do nas dołączyć.. - wyszczrzyłam sie do Matta jak przyszedł.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Cześć Wren.-podał mu rękę, bo nie widziałem jego posta xD
-W końcu wstałem, już nie mogłem spać.-uśmiechnął się lekko
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-hej Matt..widze, że to to jak Sky..spiochy dwa - zasmiałam sie wesoło.
-Więc...zakładam,że chociaz wy wiecie o dzisiejszych urodzinach Shay? W restauracji? - zapytałam bo Sky nie wiedziała
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Tak uściisnałem sobie reke z Mattem i pewnie cos tam zamienilismy pare zdań po męsku na początku by nie było, że nie gadają wcale - no w sumie każdy na wakacjach lubi sobie pospać, zwłaszcza jak ma małe dziecko, które nie zawsze sypia w nocy - męska solidarnośc
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No przecież ja nic nie mówie.. - powiedziałam im.-Dziś rano zrobił nam pobódkę o 6 - zasmiałam się.-I tak..wiemy o urodzinach Shay...jakżebym mogła zapomniec - usmiechnęłam sie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Właśnie, niespodziewana pobudka nie była zbyt miła.-zaśmiał się
-Ale na szczęście Melody zaspokoiła potrzeby małego.-uśmiechnął się obejmując żonkę ramieniem
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj..biedactwa..trzeba było go nam podrzucić..my juz od dawna nie spimy - powiedziałam wesoło.-No ale...wszystkich nas to kiedyś czeka..wy będziecie mieli już z głowy.. - stwierdziłam fakt
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Wy będziecie mieli wtedy gromadkę i będziemy tu przyjezdzać z brygadami dzieciaków i będzie gwarno jak na jakimś dworcy w wielkim mieście - zasmiałem się i sięgnałem po swoje piwko - w lodówce sa napoje jeśli chcecie
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A skąd ty to wiesz Wren ile będa miec dzieci..juz ci sie gromadka marzy..- zasmiałam sie i szturchnęłam go.Potem zaczełam sie troszke bawic z maluchem.-Jak siew wczoraj bawiliscie Kochani? - zapytałam ich
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Myślę, że na jednym nie poprzestaniemy, ale na razie wystarczy nam ten brzdąc.-uśmiechnął się szerzej
-Wczoraj?No nie było źle, potańczyłem sobie z małym na dworze.-zaśmiał się
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No to tak czy inaczej ile byście nie mieli to fajnie.. -powiedziałam z usmiechem.
-No to dobrze..mały od najmłodszych lat imprezuje..fajnych ma rodziców.. - zasmiałam się
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Ano my sie bawilismy bardzo dobrze. Ness to tam miała nawet niezłe branie, ale grzecznie zajeła się jak nalezy swoim facetem, więc musieli się adoratorzy obejść smakiem - zażartowałem sobie.... Niemniej wiemy dobrze kto i jak dobrze kim sie zajał :P
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No tak..z pewnoscia Wren..masz po prostu szczęście, że zostala twoja panna przed imprezą.. - pusciłam mu oczko wrednie sie usmiecghając.-Ale fak..tez sie dobrze bawiłam..brakowało mi tego jak byłam w ciazy..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tak..ma wielkie szczęście - powiedziałam wesoło smiejąc się ze słow Melody.Wrenowi puściłam oczko.-A ty moja droga spokojnie..jak mały nieco podrosnie to z pewnością sobie to wszystko odbijesz... - dodałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Kto jak kto Mel ale Ty powinnaś wiedziec, że to ona ma większe szczęście - powiedziałewm i sie usmiechnałem do Mel a potem popatrzyłem na Ness - no ale ja na brak szczęścia także nie narzekam - i pusciłem oczko swojej gilr... - Impreza była udana, ale chyba te nasze Tree Hillowskie bywają fajniejsze... Może nie grywa sie na nich country, ale jest różnorodnie i każdy cos sobie znajdzie... A Wy musicie czasem pomyslec o wykorzystaniu rodziców chrzestnych małego lub wujków i ciocie i wyjść zaszaleć... nie tylko na imprezie całonocnej, przeciez i zwykły miły wieczór, jakaś randka sie przydaje - powiedziałem do Melody i Matta... Potem spojrzałem na zegarek - chyba czas sie zbierać ze słonka i szykować... pamietajcie punkt 18 zbieramy sie w domku Shay na lampkę szampana i życzenia czy cokolwiek sie ma a potem ruszamy wszyscy do restauracji... Tym razem wszyscy razem a nie grupkami...
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chester's Mill”