Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jasne...to nam poprawi humor- zgodziłam się na zakupy.-Ale..czemu mi.A ty to co? - zapytałem z lekkim śmiechem jak wysiadałyśmy z auta.-A swoją drogą...gdzie masz pierścionek? - zapytałam zaskoczona gdy spojrzałam na jej łapkę.Co jak co nie przyszło mi na myśl, że od razu z Jaxem zerwała czy coś.. :p
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Ja już od dawna mam swój strój Kochana - powiedziała - Noel zabierał nas do country clubu również w Chicago więc coś się zachowało - powiedziała do niej z lekkim uśmiechem. Czas się zająć osobami, które jeszcze tam nie były.
Spojrzała na swoją dłoń a potem na Mel - Oddałam go... a właściwie to rzuciłam nim w Jacksona - odpowiedziała i schowała dłonie do kieszeni sweterka powiedzmy xD
- Chodź, tu coś znajdziemy - dodała szybko i skierowała się razem z Melody do pierwszego z bardzo niewielu sklepów z ciuchami... Powinni tam mieć jakieś fajne koszule w kratę ;P
Chanel 'Mona' Vanderwall Shannon 'Shay' Kim
tel Party Lover Dangerous Beauty tel
Obrazek Obrazek
Summer 'Summ' Roberts
Sweet and Lovely tel

Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ah..no chyba, że tak.Choc sądzę, że u siebie w torbie znalazłabym jakąś sukienkę..czy coś... - zaśmiałam się.Może to by nie była typowa taka sukienka ale...dodałoby sie kapelusz , buty i.. no ale zobaczymy w co tam Shajka ja wystroi :p
-Aha..cóż...mam nadzieje, że niebawem sobie to wyjaśnicie i znów zagości na twojej ręce.. - dodałam w sumie to raczej z nadzieją niz z pewnością.
-Ze Sky rozmawiałaś? - zapytałam przeglądając cos na wieszakach
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Uśmiechnęła się lekko patrząc na wnętrze sklepu - Nigdzie nie znajdziesz lepszego stroju niż w małym, kowbojskim miasteczku - zażartowała, bo sklep wyglądał na prawdziwie kowbojski pewnie. Może jednak sobie też coś kupi. Pierwsze co zrobiła to porwa z jakiejś półki dwa kapelusze, jeden założyła na siebie a drugi założyła Mel na głowie i potem zaczęła przeglądać wieszaki.
- Możemy o tym nie rozmawiać?? - zapytała spoglądając przez chwilę na przyjaciółkę. Nie chciała sobie niszczyć zakupów. Choć raz mogła ich urzyć dla swojej korzyści :P
- Nie - odpowiedziała krótko na jej kolejne pytanie i podała jej jakąś fajną sukienkę - Przymierz - powiedziała z uśmiechem... I pewnie było to coś w tym stylu http://i00.i.aliimg.com/photo/v0/561534 ... _theme.jpg bo ja się nie znam :P
Chanel 'Mona' Vanderwall Shannon 'Shay' Kim
tel Party Lover Dangerous Beauty tel
Obrazek Obrazek
Summer 'Summ' Roberts
Sweet and Lovely tel

Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Zaśmiałam się gdy nam pozakładała te kapelusze.
-Jasne..możemy. Choc wiesz...to ty mnie wyciągnęłaś na rozmowę - puściłam jej oczko.
-tak czy inaczej...wiesz, że w każdej chwili możesz do mnie przyjść by pogadać czzy cokolwiek innego - zapewniłam się i poklepałam po ramieniu po czym wzięłam owa sukienkę .Tez sie nie znam.
-No dobra...zobaczymy.. - zaśmiałam sie i weszłam do przymierzalni.Po chwili wyszłam i sie zaprezentowałam Shay robiąc przy tym pewnie jakś smieszna przesadną minę
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Nie, nie.. Ja Cię wyciągnęłam na zakupy - poprawiła ją i przed jakimś lustrem przyłożyła do siebie też jakąś podobną sukienkę, ale się lekko skrzywiła i odłożyła ją na miejsce.
- Wiem Mel - uśmiechnęła się do niej z wdzięcznością a potem popchnęła ją lekko do przymierzalni. Podczas gdy ta się przebierała Shayka nadal szukała czegoś idealnego dla Melody.
Uśmiechnęła się szerzej na jej minę a potem pokazała palcem by się obróciła.
- Nie, ta będzie lepsza - stwierdziła podając jej sukienkę. Ponownie czekając aż się przebierze usłyszała jakąś fajną kowbojską muzyczkę więc sobie tam zaczęła tupać xD
Chanel 'Mona' Vanderwall Shannon 'Shay' Kim
tel Party Lover Dangerous Beauty tel
Obrazek Obrazek
Summer 'Summ' Roberts
Sweet and Lovely tel

Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Hmm..nie możesz sie od razu zdecydować.. - zaśmiałam sie kiedy stwierdziła, że ta sukienka nie bardzo i dała kolejną.Znów się schowałam w przymierzalni.
-Kurcze..mam nadzieje, że dziś się wybawimy? Brakuje mi porządnej zabawy... - powiedziałam do niej zza zasłonki jeszcze.Po chwili wyszłam.
-No i jak tym razem? - okręciłam sie w kółko
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Nie, przygotuj się na wiele przymiarek moja Droga - zażartowała, choć myślała, ze ta sukienka będzie idealna dla Mel. Dla siebie znalazła tylko nowy kapelusz... Ten który założyła na głowę przy wejściu.
- Zabawa wydaje się dobrze zapowiadać - stwierdziła choć nie sądziła, ze akurat ona będzie miała na to humor. - Jeśli chcesz... mogę zająć się małym a Ty i Matt pojedziecie się pobawić z całą resztą - zaproponowała po chwili.
Gdy wyszła odwróciła się w jej stronę i uśmiechnęła.
- Wyglądasz jak country girl - oceniła i kiwnęła głową - Zdecydowanie w to masz się dziś ubrać.
Chanel 'Mona' Vanderwall Shannon 'Shay' Kim
tel Party Lover Dangerous Beauty tel
Obrazek Obrazek
Summer 'Summ' Roberts
Sweet and Lovely tel

Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oby..bo jak to sie okaże jakaś marna podróbka country clubu to sie zdenerwuje - zaśmiałam sie.
-Tak myślisz... - stanęłam przed lustrem i spojrzałam n siebie.Nawet się sobie spodobałam.
-Okey..to ja kupie - powiedziałam i weszłam do przymierzalni by sie przebrać w swoje ciuchy.Po chwili wyszłam.-
Oj nie trzeba..Matt powiedział, że on sie dziś zajmie małym a to jest mój wieczór na zabawe.A ty...idziesz ze mną i ze mną się bawisz..i nie przyjmuje sprzeciwu - dodałam na koniec widząc, że chce się kłócic o to czy coś.Po drodze do kasy wzięłam jeszcze odpowiednie buty i owy kapelusz co miałam już na gowie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Noel będzie miał przechlapane od wszystkich jeśli klub okarze się zupełnie inny niż opowiada - stwierdziła z rozbawieniem. W końcu wszyscy się już nastawili na odpowiednią zabawę.
- Ja kupuje tylko ten kapelusz - ściągnęła go z głowy i poprawiła sobie włosy - Resztę mam ze sobą - dodała a na jej słowa westchnęła.
- Ok, pójdę... ale nie oczekuj ode mnie jakiejś super zabawy - powiedziała - Zatańczę kilka razy z Tobą i z Isaaciem a resztę nocy będę waszej dwójce kibicować - stwierdziła. Skoro Matta nie będzie to Mel musi mieć partnera... A Isaac potrzebuje partnerki więc proszę bardzo <3 Ruszyły do kasy i kupiły to co chciały i w końcu opuściły sklep.
- Masz ochotę na coś jeszcze?? - zapytała. Ją naszła wielka ochota na coś słodkiego, ale do najbliższego konkursu była na diecie i jadła tylko zdrowe rzeczy xD
Chanel 'Mona' Vanderwall Shannon 'Shay' Kim
tel Party Lover Dangerous Beauty tel
Obrazek Obrazek
Summer 'Summ' Roberts
Sweet and Lovely tel

Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie...to wszystko - powiedziałam
-Hmm..no nie będe cię zmuszać...ważne, że choc na trochę pójdziesz.A jak faktycznie nie będziesz tam chciała siedzieć, zawsze możesz dołączyć do Matta jak wórci do domku z małym -powiedziałam.
-A właśnie...co to za ten Isaac? taki cichy, spokojny...nawet nie było jak go poznać - powiedziałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Dzięki - uśmiechnęła się do niej - Ale jutro nadal jesteśmy umówione na moje opiekowanie się małym - dodała po chwili. Z tego nie zamierzała rezygnować, w końcu kto ją bardziej rozweseli jak nie mały Chris <3
- Isaac to kumpel Wrena i mój - wytłumaczyła - Jest trochę nieśmiały na początku, ale jak pozna was wszystkich lepiej będzie się zachowywał jak każdy inny wariat w naszej rodzince - zapewniła przyjaciółkę. - Polubicie go.
Chanel 'Mona' Vanderwall Shannon 'Shay' Kim
tel Party Lover Dangerous Beauty tel
Obrazek Obrazek
Summer 'Summ' Roberts
Sweet and Lovely tel

Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jasne...nie odbiorę ci tej przyjemności - pokiwałam głowa idąc w stronę auta by wrzucić zakupy i gdzies pójśc dalej lub już wrócic do domków.Jak tam Shay będzie chciała.
-Aha....no to miejmy nadzieję.Wydaje się sympatyczny.I miły.No i nasz sukał..w sumie to pewnie ciebie ale... - machnęłam ręką
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- No ja myślę - powiedziała i wrzuciła swój kapelusz na tylne siedzenie a potem rozejrzała się po centrum - Chyba czas wracać... Musimy się przygotować na wieczór. No i będę musiała chyba nauczyć Isaaca two-stepa by mógł z Tobą przetańczyć pół nocy - zażartowała i wsiadła w takim razie za kierownicę.
- Szukał nas - powiedziała do niej - Jest naprawdę porządnym facetem... Dlatego się z nim tak przyjaźnię - uśmiechnęła się do Mel
Chanel 'Mona' Vanderwall Shannon 'Shay' Kim
tel Party Lover Dangerous Beauty tel
Obrazek Obrazek
Summer 'Summ' Roberts
Sweet and Lovely tel

Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wsiadły do auta i jadąc rozmawiały sobie pewnie ;p
- Wcale nie podsłuchwałam, nie moja wina, że Wren tak głośno gada - zaśmiała się.
- Czyli na co nie zdążyliście? - zapytała patrząc na Ness badawczym spojrzeniem. Po jakimś czasie pewnie dojechały do cenrum.
- No to na podbój miasteczka! - powiedziała, wysiadły z auta i weszły na pewno do któregoś sklepiku.
Sky Thompson - 19 lat - studentka dziennikarstwa [9.06]
Komórka & Info & Szafa & Relacje
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Sibèal "Izzy" Tierney - 24 lata - tajna agentka [14.12]
Komórka & Info & Szafa & Relacje
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chester's Mill”