ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Miałem taki fantastyczny sen i taki ekstra plan na nasz pobyt tutaj a Ty chcesz zwiedzać?? - pokręcił głową i spojrzał na nią odwracając sie a potem ją całował przewalając na plecy
- Mieliśmy uczyć Cie być cicho a także cieszyć sie faktem, że możemy być we dwoje i korzystać z faktu, że nikt nas nie nakryje, że byczenie sie we dwoje nikogo nie gorszy i nie musimy zrywać sie z łóżka bo ktoś może uznać to za głupote
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-chyba faktycznie sporo myślałeś nad tym co będziemy robić -zaśmiałam się i pocałowałam namiętnie jego usta.
-skoro nie chcesz zwiedzać , to możemy później przejść się na niedługi spacer , co Ty na to ?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Wiesz Kochana to jest nasz wyjazd by pobyć we dwoje i nie martwić sie kimś za sciana, mamą czy bratem - powiedział i sie do niej przysunął
- A zwiedzanie... to nie jest kwestia tego czy chce czy nie chcę ale tego, że tu nie ma co zwiedzać. No ale spacer można sobie zrobić, to zdecydowanie
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-no to skoro będziemy tylko leżeć w łóżku , to w sumie nie musiałam się pakować -powiedziałam , no bo wystarczyły by mi nowe ciuchy na wyjazd i tyle.
-no to już od Ciebie zależy skoro jest tu tak nie ciekawie , to nie wiem czy ten spacer ma jakiś sens
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Kochana przed nami cały weekend a ja chce poleżeć tylko dziś - zasmiał sie a potem sie przysunał do niej i ją pocałował namiętnie
- Nie musimy leżeć tez plackiem, tak całkiem bezczynnie - puścił jej oczko
- Ale w suie racja do tego planu ubrań wcale nie potrzebujesz, nawet nowych - zasmiał sie a potem gdy sobie tak leżał blisko niej dodał
- Spacer dla spaceru a nie dla zwiedzania. Powietrze inne niż w TH, więc o to codzi
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Przytuliłam się do niego.
-wyspałeś się ?-spytałam i musnęłam ustami jego szyjkę.
-możemy zamówić jakieś jedzenie i spędzić cały dzień w łóżku , co Ty na to ?-spytałam i spojrzałam w jego oczy z uśmiechem na twarzy.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Podoba mi sie taki plan, ale chyba musimy postawić na jakąś pizze lub inne chińszczyzny, bo chyba nie mają tutaj stołówki - popatrzył na nią i wsunał dłoń pod jej koszulkę i sie zajał jedną jej piersia ale delikatnie bardzo
- Chyba to jest teraz zbędne - dodał po chwili i zaczał zdejmować z niej koszulkę...
- Jestem zdecydowanie rozbudzony a Twoja bliskośc pobudza mnie jeszcze bardziej
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-może być pizza nie mam nic przeciwko , masz jakiś namiar na tutejszą pizzerię ?-spytałam i przymknęłam oczy czując jego dotyk.
-przecież ja nic nie robię Kyle -zaśmiałam się i wpiłam w jego usta.
-skoro mówisz , że jest zbędna to może masz rację -uśmiechnęłam się do mojego chłopaka.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Zajał sie teraz całowaniem z nią bo jedzenie mogło sie pojawić potem. Zresztą podczas czekania będzie pretekst by zabić czas w jakiś fajny sposób. Całował sie z nią coraz łapczywiej i zachłanniej a gdy nie miała już koszulki to przeniósł sie pocałunkami na jej szyje a dłonią znowu odnalazł jej piersi i pieścił je opuszkami palców
- Kochanie, jest zbędna, bo bardzo lubie Ciebie taką nagusienka.... Cholernie mnie kręcisz i... - spojrzał jej w oczy
- muszę Cię mieć...
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-przecież mnie masz Kyle -spojrzałam w jego oczy.
-zawsze mnie miałeś -pocałowałam jego usta i zaczęłam ściągać z niego koszulkę , a później dobrałam się do jego rozporka.
-chyba w to nie wątpisz co ?-spojrzałam w jego oczy.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Wiesz, że nie o to chodzi... - zasmiał sie
- O tak, ale teraz mam Cie przy sobie i mogę sie cieszyć tym nad wyraz - pocałował ją zaborczo
- Jesteś moja i tylko moja Mad - powiedział i pomógł jej ze swoimi ciuszkami a potem gdy jeszcze sie nie przysunał z usmiechem spojrzał na nią ak śliczna jest i tak lezy czekając na niego... Ujał po bokach materiał jej majteczek i je z niej wolno zsuwał...
- Kocha nie jesteś piekna - powiedział i dodał szybko
- Wiem co mówie i sie ze mną nie drocz... Faceci na Ciebie lecą więc nie może być inaczej
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Pozwoliłam Kyle`owi pozbyć się mojego ubrania.
-chyba tylko Ty na mnie lecisz -zaśmiałam się i pocałowałam z języczkiem jego usta.
-poza tym nikt inny mnie nie interesuje -wplotłam palce w jego włosy. Cieszyłam się , że wyjechaliśmy poza miasto i mieliśmy trochę czasu dla siebie bo ostatnio nie za bardzo nam to wychodziło.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Wierz mi Kochana nie jeden facet sie za Toba odwraca, poza tym no sama dobrze wiesz jak na obcych facetów działały Twoje zdjęcia - powiedział i pocałował ją namietnie i przywarł do jej ciała swoim
- O tak ja Ciebie pragnę wyjatkowo ale i sktecznie - pomachał brwiami
- Cała reszta może sobie pomarzyć - i chciał dodać, że spuszczać sie patrząc na jej zdjęcia ale czuł, że ona nie jest jeszcze gotowa na takie wulgarne teksty...
Ten wyjazd i dla niego był czymś waznym, bo faktycznie potrzebowali troche czasu we dwoje, 24h/dobe by sie poznać
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-na zdjęciach to w sumie nie jestem prawdziwa ja , nie maluję się tak ani nie ubieram , to po prostu tylko głupie zdjęcia -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-nikt mnie nie zna tak na prawdę -pocałowałam jego usta.
-nie mówmy o innych tylko cieszy się sobą -wpiłam się ustami w jego usta. Rączkami błądziłam po jego nagiej idealnej klacie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Co nie znaczy, że sie nie podobasz facetom. I to jesteś Ty... niecodzienna ale jednak Ty - powiedział z usmiechem a potem sie z nią całował dłuższą chwile
- po to jest ten wyjazd Skarbie, byśmy sie poznali... byśmy byli razem bez obcych i bez bliskich... tylko Ty i ja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chester's Mill”