ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zabrałam się reklamówkę o której mówił Wren poczym upewniłam sie, że zamknęłam ich domek i poszłam na miejsce.ZAczełam wyjmowac wszystko na stół i powoli szykowac czekając sobie przy okazji na Sky i chłopaków.I nawet sobie zaczełam cos pod nosem podśpiewywac ;p
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Razem z Noelem poznosilismy drewno i gałęzie pewnie w recepcji nam powiedzieli gdzie to znaleźć. Poznosilismy i zaczelismy formowac stożek z jednym wolnym miejscem by wsunąć tam rozpałkę no wiadomo o co kaman
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Sky przyszła na miejsce jakiś czas po Vanessie, Ona przyniosła dwie reklamówki, bo obie sie wcześniej przygotowały. Wyjęła jakieś soki, chipsy, chleb, kiełbaski, warzywa i mięsko na jakieś szaszłyki, u Wrena pewnie jakis alkohol był ;p
- Myślisz, że szybko je znajdą? - zapytała zatroskana. Jej obawy były silniejsze po tym jak Noel ją nastraszył historiami, które jej opowiadał.,
Sky Thompson - 19 lat - studentka dziennikarstwa [9.06]
Komórka & Info & Szafa & Relacje
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Sibèal "Izzy" Tierney - 24 lata - tajna agentka [14.12]
Komórka & Info & Szafa & Relacje
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj to nie dobry Noel :P -Jasne.,..maja psy..zaraz tu pewnie wrócą - powiedziałam z nadzieją ale pewnosci nie miałam przecież.Ale trzeba myslec pozytywnie no nie? No xD -Rozumiem,że wszystko przygotowujemy.. -spojrzałam na przyjaciółkę i zaczęłam tworzysz jakies dobre szaszłyki xD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Bardzo niedobry xd - Mam nadzieję, bo to miał być miły wieczór przy ognisku, a nie jakieś poszukiwania - westchnęła szykując pewnie kiełbaski.
- No chyba tak, bo jak tamci wrócą pewnie od razu rzucą się na jedzenie - zaśmiała się wesoło. Zerknęła sobie na chłopaków jak to po męsku rozpalają ognisko.
Sky Thompson - 19 lat - studentka dziennikarstwa [9.06]
Komórka & Info & Szafa & Relacje
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Sibèal "Izzy" Tierney - 24 lata - tajna agentka [14.12]
Komórka & Info & Szafa & Relacje
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-I będzie miły..zobaczysz..niech sie tlyko wszyscy zejdą..i to pewnie lada moment - powiedziałam.-Chłopaki..a wy jak? Bo juz za chwile wszystko bedzie gotowe - powiedziałam do nich
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

No i rozpalili i juz niebawem ogień sie palił i zajmował powoli drewienka co wiadomo, że zajmie mu sporo czasu i napewno nie zgaśnie za chwilke - no jak wróca to będzie mozna zając się jedzonkiem - powiedziałem uśmiechając sie do obydwu dziewczyn i spojrzałem na ogień - tak ognisko jest gotowe a drewienko będzie sie dokładało systematycznie póki będziemy chccieli tutaj siedziec...
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No to po niedlugim czasie cała vrgada szczęsliwie dotarła do ogniska.-Noo..a wy co? Tak bez nas zaczynacie zabawe? - zapytałam żartując sobie i podeszła od razu do ogniska ogrzac sie troszeczke
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

mel matt sky ness wren shay....
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Właśnie co to ma zanczyć?Gdzie browarek dla strudzonych wędrowców i bohaterów?-zapytał śmiejąc się lekko i podszedł do Melody przytulajac ją do siebie jedną ręką
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- W końcu... - powiedziała - Co się stało? - zapytała w stronę Melody i Shay pewnie, bo chciała się dowiedzieć jak to było. Popatrzyła pewnie na dziewczyny i małego Chrisa czy nic im nie było.
- A co do browarów, to też są - powiedziała z uśmiechem do Matta i wskazała dłonią na taką przenośną lodówkę, bo pewnie wzięli taką i tam chłodziły się wszelakie trunki i napoje.
Sky Thompson - 19 lat - studentka dziennikarstwa [9.06]
Komórka & Info & Szafa & Relacje
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Sibèal "Izzy" Tierney - 24 lata - tajna agentka [14.12]
Komórka & Info & Szafa & Relacje
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Matti wszystko obmyslone i browarków jest dostatek, jakby te sie skończyły to w lodówce w domku chłodzą sie kolejne - zasmiałem sie i podałem mu piwko biorąc też sobie i rozdając każdemu to co chciał
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przez was już nie mam pojęcia po co Shayka chciała jechać na zakupy xD Jak tu wszystko do ogniska jest przygotowane :P
No ale niech będzie, jak wrócili to Shayka też podeszła do ogniska by się odrobinkę ogrzać choć bluza Jaxa wiele jej dała. Schowała sobie rączki do kieszeni i spojrzała na Sky.
- Poszłyśmy na mały spacer, pogadać - spojrzała znacząco na Mel by się nie wygadała - I zeszłyśmy ze ścieżki a potem nie mogłyśmy znaleźć drogi powrotnej - wyjaśniła.
A Jax pewnie się poczęstował piwkiem i Shayka tez chciała więc i jej przyniósł jedno :P
Chanel 'Mona' Vanderwall Shannon 'Shay' Kim
tel Party Lover Dangerous Beauty tel
Obrazek Obrazek
Summer 'Summ' Roberts
Sweet and Lovely tel

Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Noo dokładnie jak Shay mówi..wiadomo,że jak ciemno to trudniej znaleźć droge - powiedziałam i stwierdziłem, że mimo iz karmiłam piersia ejszcze to jedno piwko nie zaszkodzi więctez poprosiłam ale pewne jakiegos Redsa czy coś xD.Usiadłam sobie chwile na jakiejs ławce
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chester's Mill”