Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nooo i o taką odpowiedź mi chodziło - usmiechnęłam sie i w sumie przez chwile sobie tańczyłyśmy a potem zaczęłyśmy sie wygłupiać..a co...brakowało mi takiej zabawy juz od dawna.-Jak samopoczucie Shay? - zapytałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Amnesia, Escape czy Tric?? - spytałem i patrzę na nią z usmiechem... - spokojnie Matt na serio jak ccesz dołaczyć do tych wygłupów - pokazałem na wygłupy Shay i Mel - to dawaj małego... W końcu my już tańczyliśmy i będziemy jeszcze tańczyć gdy Wy sie zwiniecie, więc nie krępuj się i baw się póki możesz - puściłem mu oczko i napiłem sie piwka swojego
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Matt zapewne póki co sie zastanwiał czy coś więc xD -Po kolei mój drogi - zasmiałam się do Wrena i poklepałam go lekko po udzie.-A jakie plany mamy na jutro? Może znów poleniuchujemy..? Popływamy, poopalamy się, hm? - zaproponowałam.Nawet jak dziś się wiecej wypije to przeciez odespac mozna na plazy xD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zaśmiała się na początek z wygłupów Mel, bo to pewnie ona zaczęła i sama przyłączyła się do tego.
- W tym momencie jest ok - odpowiedziała jej, no bo w tym momencie nie myślała o Jaxie i tej całej sytuacji z poranka... Bo to chyba nadal ten sam dzień xD Albo uznajemy, że jest po północy :P
Chanel 'Mona' Vanderwall Shannon 'Shay' Kim
tel Party Lover Dangerous Beauty tel
Obrazek Obrazek
Summer 'Summ' Roberts
Sweet and Lovely tel

Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-To dobrze...ja ci pomogę sie dobrze bawić..a nawet bardziej niz dobrze..mam dziś wolne od opieki nad małym więc wiesz..musze korzystać - zaśmiałam się a potem przy nowej piosence ktoś zaczął kolejny wspólny układ więc sie zapewne przyłączyłyśmy xD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Tak jutro leniuchujemy, więc mozna się pewnie dziś niexle zabawić - powiedziałem do Ness i uśmiechnałem się. No ja tam musze troche czasu spędzić nad prezentem dla Shay ale to pikuć pewnie, poza tym mozna iść tez na piknik popołudniu tam gdzie Mel i Matt znaleźli ten wodospad i tam sie pokapać i pobawic
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

To on bedzie robił prezent a ona bedzie odsypiała na plazy :P A potem do niej dołączy xD-No pewnie...zawsze będzie można na chwile zabłądzić w lesie - puściłam mu oczko.napiłam sie kilka łyków.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- W takim razie chyba ja powinnam zająć się tym byś Ty się wspaniale bawiła - stwierdziła z uśmiechem i rzeczywiście przyłączyły się do tego two-stepa za każdym kolejnym razem tańcząc coraz lepiej. - Poproszę potem Isaaca, zeby nas nagrał - stwierdziła wesoło. Obecnie Isaac był zajęty tańcem ze Sky pewnie...
Chanel 'Mona' Vanderwall Shannon 'Shay' Kim
tel Party Lover Dangerous Beauty tel
Obrazek Obrazek
Summer 'Summ' Roberts
Sweet and Lovely tel

Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Zabłądzić w lesie - uniosłem lekko brew. Ja oczywiście w odróznieniu do Shay miałem zwykle rozeznanie w terenie - weźmiemy Paxtona na spacer, może da rade wejść do lasu razem z nami - powiedziałem no bo przecież piesek ma traume odnośnie wielu drzew wokoło w końcu do drzewa go ktos przywiązał...
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-jasne...i nieco fotek tez sie przyda - powiedziałam wesoło a gdy skonczyła sie piosenka i ludki sie roześzli to pewnie pojakiejs pół godzinie lekko tez sie zmęczyłysmy tymi szaleństwami.-Chyba wyszłam z wprawy..idziemy sie napić - powiedziałam do Shay
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jasne, że tak...powoli, powoli i sie przywyczai.. - pokiwałamgłową.-trzeba mu dac tlyko troche czasu i miłości.. - zapewniłam Wrena.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Jestem pełen miłości, więc mam co mu dawać i czym obdzielac ludzi dookoła - powiedziałem z usmiechem i się zaśmiałem po czym dałem jej buziaka - chcesz dostać jej troszkę?? - zapytałem w żartach
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wróciły do stolika w takim razie - Wytańczyłaś pół godziny, to i tak dobrze - stwierdziła wesoło, szczególnie, ze te wszystkie stepy są męczące. - Zamówię nam... - spojrzała na Mel - coś procentowego - zaproponowała z uśmiechem.
Chanel 'Mona' Vanderwall Shannon 'Shay' Kim
tel Party Lover Dangerous Beauty tel
Obrazek Obrazek
Summer 'Summ' Roberts
Sweet and Lovely tel

Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ej, ej..ja ci dam ludzi dokoła - pogroziłam mu palcem udając obudzenie.-Jasne...od ciebie zawsze - powiedziałam tuz przy jego usteczkach i pocałowałam go czule i nieco dłużej
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Noo wiesz..miałam długa przerwę więc...dla mnie to niczym pół nocy - zaśmiałam sie do niejs siadając i oczywiście musiałam sprwdzić co u małego.Czy jeszcze nie ogłuchnął xD -Jasne..jak najbardziej - kiwnęłam do Shay
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chester's Mill”