ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

:arrow:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ne martw sie ja tez nie mam na to odpowiedniego stroju. - zaśmiałam się i poszlismy do clubu.Weszlismi do środka rozgladawszy sie dookoła.-Wow...to naprawde typowy counry club - zasmialam się.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Wiesz Kochanie Twój facet jest bywalcem wielu imprez i potrafie tańczyć w grupie ten ich słynny two step więc warto i Ciebie w tym zakresie podszkolić - powiedziałem i stanałem obejmując ją ramieniem. Pewnie w którymś momencie podeszły do nas te dwie kajakarki i cos tam trjkotały, że fanie, że jestem bla bla bla - cześć poznajcie Sarah moją kobietę - powiedziałem i objąłem ja bardziej a co niech się poczuje wyjątkowa . Małolatom zrzedła trochę mina, ale gdy spytałem czy mogą nam załatwić po kapeluszu to niechętnie ale nam załatwiły
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj nie..nie dam sie na to namówic.nie mam o tym zielnego pojęcia - powiedziałam wzbraniająco a kiedy podeszły owe kajakarki zrzedła mi mina i czułam, żemój gniew znów rosnie.Opanowałam sie jednak by nie robic niepotrzebych scen.Nie odezwałam sie jednak do nich.-Mże się napijemy jakiegos piwka, hm? - zapytałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Popatrzyłem na nia i gdy zobaczyłem jej nieuśmiechającą się minę a laski odeszły pochyliłem się i pocałowałem jej usta czule by potem popatrzyć na nią z usmiechem - rozchmurz się Kochana i chodźmy po to piwko razem...
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jasne...rozchmurze sie jak te dwie lafiryndy dadza nam spokój...tzn tobie - uśmiechnęłam się niec wrednie i pozlismy do baru.Kupilismy sobie po piwie.Napiłam się.-Serio umiesz to tańczyć? - zapytałam naprawdę z podziwem.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Oj czemu od razu lafirundy. Dwie małolaty, przeciez dla mnie są za młode - popatrzyłem na nia i się usmiechnąłem - ja mam taka jedną ukochaną lafirynde na której skupiam swoją uwagę - puściłem jej oczko i zapłaciłem za iwka i tez sie napiłem - pokazałbym Ci ale wtedy nie wiem czy te dwie o które jestes tak zazdrozna się do mnie nie doczepią - poparzyłem na nia badawczo czym mam to pokazać czy nie
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Małolaty czy nie...masz sie od nich trzymac z daleka - powiedziałam.-Oj..no pokarz.Chce cie zobaczyć w akacji Neil - powiedziałam.-A one..jak sie tlyo zbliża to im kłaki powyrywam - zasmiałam sie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Pocałowałem ją i dałem jej piwko swoje - trzymaj mała - powiedziałem i dołączyłem do grupki tańczących i zacząłem wywijać tymi nóżkami tańcząc countrowego kwadrata :P
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Patrzyłam na niego jak sie świetnie p[rzy tym bawi.od rauz mi sie humor poprawił.Popijałam sobie piwko i obserwowałam czy aby te malolaty znów sie gdzies tu nie pojawiły, ale na szczęście nie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Chyba były zajete załatwianiem mi kapelusza :p po chwili gdy już kilkakrotnie odwróciłem sie w kazda stronę to podszedłem do nej - i jak teraz mi wierzysz - puściłem jej oczko i wziałem swoje piwko i się napiłem - to niejest takie trudno sama zobaczysz jak spróbujesz - powiedziałem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jasne....ale fajnie było to zobaczyc na własne oczy - powiedziałam i cmoknęłam go w usta.-Spisałes się świetnie..noo może innym razem.najper udzilisz mi lekcji w domu - zasmiałam sie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Po tych hulankach był wolny taniec, więc ja w siąłem na ten środek i tańczyłem z ia tak jak Emily z paige w PLL ale to ja byłem jak Paige za nią i tańczyłem z nia po prostu wolny countrowy taniec ucząc ją tych kroków
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie wiedziałam, że znasz sie na tańcach country neil..jestem pod wrażeniem - powiedziałam dając mu sie prowadzić, a że to był wolny taniec to szło mi nawet całkiem całkiem
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Znam wiele tańców Kochanie - powiedziałem do niej a potem ja odwróciłem do siebie i objałem zwyczajnie w pasie tak jak sie zwyczajnie wolne tańce tańczy i pocałowałem ją - ale ważne, że z Tobą, nie ważne co i jak ale z Tobą Mała
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chester's Mill”