ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Tylko pod prysznice i gdy jestem sam - powiedziałem do Ness... - nigdy publicznie - zasmiałęm sie - aż tak zdolny jestem.. umiem brzdąkać na gitarze i fortepianie i rysować... Nawet niezłe fotki robie ale to chyba koniec moich zdolności... no chyba, że jako zdolność uznać mam swoją prace to potraktujmy to jako bonus - powiedziałem. Pal licho, że domek i jego wygląd i sprawność wielu rzeczy to jego zasługa, ale to raczej nie tyczy sie artystycznych tematów...
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Pod prysznicem jak bylismy ani nutki nie usłyszałam - zasmiałam sie i poklepałam go lekko po ramieniu.Kątem oka zobaczyłam Matta i Mel, że przyszli i im pomachałam.-Grasz na gitarze i pianinie? - zapytałam zaskoczona.-No cos ty? To mi sie trafił multitalent - cmoknęłam co w usteczka
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Spojrzał ze strachem w oczach na Sky - Yyy... Jasne - nie mógł powiedzieć jej nie. On chyba rzadko kiedy mówi nie xD
Uśmiechnął się do Mel i Matta i Chrisa gdy przybyli a potem pewnie został zaciągnięty na parkiet :(


A za to Shayka gdy tylko zobaczyła Mel to zostawiła Noela samotnie na parkiecie i pobiegła się przywitać xD
- Hey - uścisnęła przyjaciółkę i siadła sobie przy stoliku obok Matta by się bawić z Chrisem :P - Co tak późno??
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

_jasne Matt- powiedziałam i psozłam do baru po sok dla niego a sobie wzięłam piwko:p Wórciłam do stolika, po chwili przyleciała Shay.-Oj..wybacz..bylismy na wycieczce w lesie - odpowiedziałam jej.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Pewnie też przywitała się z Mattem, Melody i małym ;p No więc Sky pociągnęła za rękę Isaaca i poszli się bawić do reszty na parkiecie. A Issac całkiem dobrze się ruszał, więc nie wiem czemu te obawy ;p Fajnie się bawiła na parkiecie.
Sky Thompson - 19 lat - studentka dziennikarstwa [9.06]
Komórka & Info & Szafa & Relacje
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Sibèal "Izzy" Tierney - 24 lata - tajna agentka [14.12]
Komórka & Info & Szafa & Relacje
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Dzięki Skarbie.-uśmiechnął się i pewnie się małym zajął i przywitał przy okazji z kim tam mógł.Matt ruszał kolanem i mały podskakiwał lekko.Cieszył się przy okazji.
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Nie gram, bardziej uznałbym to za brzdąkanie, ale może kiedyś zasłużysz to Ci zademonstruj mój ten multitalent - zasmiałem sie a potem dałem jej buziaczka w usteczka, a co...
http://www.youtube.com/watch?v=5y_KJAg8 ... r_embedded
No i poleciała szybsza piosenka, więc znowu trzaba było sie od siebie odsunąć :/ - no a było juz tak miło - powiedziałem z usmiechem i puściłem jej oczko i zaczęlismy tańczyć zywiej znowu jakiś two step - po tym kawałku idę sie czegoś napic a Ty Kochanie?? -0 spytałem ja głosniej mówiąc no bo był gwar
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Noo to nie moge sie doczekac.. - powiedziałam wesoło apotem znów porwał nas wir tańca itp.-Jasne- pokiwałam głową no i sobie tam tańczylismy a gdy piosenka dobiegła końca złapałam go za łapke i poszlismy do reszty do stolika.-Hej spóźnialscy - powiedziałam do Matta i Mel.Poczochrałam lekko małego ;p bo pewnie tam jakies włoski miał xD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Nie bałaś się iść do lasu po naszej ostatniej wycieczce?? - zaśmiała się patrząc na Melody i wzięła sobie Isaacowe piwo, bo się pogubiła w tej ilości drinków i innych takich xD
Chanel 'Mona' Vanderwall Shannon 'Shay' Kim
tel Party Lover Dangerous Beauty tel
Obrazek Obrazek
Summer 'Summ' Roberts
Sweet and Lovely tel

Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Kochana.tym razem miałam zajebistego przewodnika... - cmoknęłam męza czule.-Do tego...odkryliśmy super mały wodospad...musimy sie tam wybrać na jakis piknik czy cos...
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Uniosła lekko brwi i spojrzała na Matta - Wodospad?? - przeniosła spojrzenie ponownie na przyjaciółkę - Następnym razem idę z wami. Muszę mieć pewność, ze się nie zgubię.
Chanel 'Mona' Vanderwall Shannon 'Shay' Kim
tel Party Lover Dangerous Beauty tel
Obrazek Obrazek
Summer 'Summ' Roberts
Sweet and Lovely tel

Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No jasne..wszyscy pójdziemy..kto będzie chciał - powiedziałamz usmiechem.-No to co..wiem, że pewnie ty już sie wytańczyłas ale...niemasz wyjścia i idziesz ze mna na parkiet - powiedziałam wstając i łapiąc przyjaciółke za łapke i ciągnąc ją ze soba
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

No to ja klapnałem obok Ness i pogładziłem małego - wiesz Matt wujek Wren chętnie się zajmie chwile małym, w końcu i Ty pewnie masz ochote potańczyć... my sie nim zajmiemy przez jakiś czas - powiedziałem z usmiechem i uznajmy, że zamówiłem Ness whisky z colą a sobie piwko
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-=No jasne..jak coś to dawaj małego.. - zgodziłam się ze słowami Wrena po czym gdy dostałam drinka napiłam się.-Gorąco - dodałam zusmiechem na ustach.-Co jak co nie jest źle..choc jednak to nie do końca moje klimaty...w TH idziemy do porządnego klubu mój drogi.. - powiedziałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Na taniec z Tobą zawsze mam siły Skarbie - powiedziała wesoło i zaczęła tańczyć w sumie nie żadne stepy czy coś, tylko tak normalnie razem z Mel. Będa się wyróżniać.
Chanel 'Mona' Vanderwall Shannon 'Shay' Kim
tel Party Lover Dangerous Beauty tel
Obrazek Obrazek
Summer 'Summ' Roberts
Sweet and Lovely tel

Obrazek Obrazek
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chester's Mill”