Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nadal je biorę -powiedziałam głośno dysząc. Przysunęłam się do jego twarzy i całowałam namiętnie jego usteczka , nie mogłam się nim nacieszyć , po dłuższej chwili poczułam jak dochodzę , głośno jęknęłam i mocniej wbiłam paznokcie w jego klatę zapominając się , że jest obolały.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Ohhh - westchnąłem i te jej pazurki mnie dodatkowo podnieciły i sprawiły, że zacząłem się w nią wlewać bum bum bum i to kilkoma potężnymi salwami... - ohhh tak.... - westchnąłem i spojrzałem na nia - Kochanie, nie wstawaj - szepnałem i przytuliłem ją mocno łapiąc jedną dłonią za jej tyłeczek by utrzymać ją nadal na sobie - zaraz będe gotowy znowu - szepnałem jej do ucha i pocałowałem jej szyję
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Spojrzałam w jego oczy i się uśmiechnęłam. Pocałowałam namiętnie jego usta i opadłam na jego klatę, cały czas byłam nabita na niego.
-jesteś tego pewny Nick...nie możesz tak szarżować dopiero co przestałeś być torturowany-powiedziałam z troska w głosie. Oczywiście miałam cholerną ochotę na niego , ale ważniejsze było dla mnie jego zdrowie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Byłem totalnie jej sprawgniony i nie myslałem o niczym związanym z bólem - to nic... pragnę Cię całą Kochanie i pragnę czuć Ciebie na nim - popatrzyłem jej w oczy i delikatnie poruszyłem jej bioderka pobudzając go powoli by znowu stanął bardziej
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przysunęłam się do jego twarzy i zaczęłam całować namiętnie jego usta , chciałam dać mu jak najwięcej siebie. Poruszałam swoimi biodrami i całowałam z miłością i pożądaniem jego usta.
-ja Ciebie też pragnę Nick -powiedziałam między pocałunkami , czułam jak znowu moje podniecenie wzrasta i nie mogę mu się oprzeć. Ręce oparłam na jego klacie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Tak bardzo za Tobą tęskniłem Mała - szepnąłem i pocałowałem jej usta łapiąc mocniej za tyłeczek - nikt mnie tak nie nakręcał jak Ty, nigdy nikt nie kręcił mnie aż tak uwierz i kochaj mnie juz na zawsze mała, bo nie dam Ci nigdy odejść, więc wolałbym być zawsze była tego świadoma, że nalezysz teraz do mnie
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-zawsze należałam do Ciebie Kochanie -powiedziałam i pocałowałam jego usta. Zaczęłam poruszać swoim tyłeczkiem , dłonie delikatnie oparłam na jego klacie w końcu był cały poobijany , a ja nie chciałam sprawić mu bólu. Całowałam łapczywie jego usta pod dłuższej chwili zeszłam pocałunkami na jego szyję , a później klatę.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Po upojnych chwilach , zasnęliśmy jeszcze na pare godzin. Kiedy zadzwonił budzik zebraliśmy się , spakowaliśmy nasze rzeczy i pojechaliśmy na lotnisko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Vancouver”