Leila M. Robson
lat
cm

Post

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Leila M. Robson
lat
cm

Post

Wjechałam windą do swojego apartamentu. Weszłam do środka przykładając kartę do drzwi. Po chwili przyszedł boy z moimi bagażami kazałam mu je zanieść do jednej z sypialni. Dałam mu napiwek i poszłam do łazienki wzięłam szybki odświeżający prysznic i po chwili weszłam do sypialni , gdzie były moje bagaże wyciągnęłam nowe ubranie i się w nie ubrałam pomalowałam się i napisałam smsa do Wade z nadzieją , że będzie miał czas się ze mną spotkać.
mów mi:
Leila M. Robson
lat
cm

Post

Odczytałam wiadomość od Wade`a , odpisałam mu i wstałam z sofy. Poprawiłam się przy lusterku i wyszłam ze swojego apartamentu. Weszłam do windy i zjechałam na dół.
mów mi:
Leila M. Robson
lat
cm

Post

Weszłam do swojego apartamentu , rzuciłam torebkę na sofę. Włączyłam tv i zrobiłam sobie mocnego drinka. Chodziłam po salonie i piłam drinka układając sobie kolejny plan , byłam zła na siebie , że mnie tak poniosło i podarłam te jego papiery , ale kiedy wyskoczył z tym seksem z Christiną to nie wytrzymałam. Usiadłam na sofie piłam drinka i patrzyłam w ekran telewizora.
mów mi:
Leila M. Robson
lat
cm

Post

Dopiłam drinka wyłączyłam tv. Poszłam do łazienki odświeżyłam się przebrałam i wyszłam z apartamentu.
mów mi:
Leila M. Robson
lat
cm

Post

Weszłam do apartamentu. Ściągnęłam buty , później sukienkę i poszłam do łazienki. Wzięłam szybki prysznic, owinięta w ręcznik , poszłam do sypialni. Ubrałam się w koszulkę i położyłam się spać. Po chwili spałam jak zabita.
mów mi:
Leila M. Robson
lat
cm

Post

Obudziłam się następnego dnia , spędziłam prawie cały dzień na telefonie rozmawiałam z przyjaciółką , a później z moim adwokatem i nie zamierzałam, tak szybko oddać wolności Wadeowi nadal czekałam na jego wiadomość czy mnie zatrudni w swojej szkole. Zamówiłam sobie obiad do pokoju kiedy go dostarczono usiadłam przy stole włączyłam tv i zaczęłam jeść.
mów mi:
Leila M. Robson
lat
cm

Post

Po obiedzie wzięłam telefon i napisałam do Wade`a. Wyszłam z pokoju , a później z hotelu i postanowiłam pospacerować po miasteczku. Miałam nadzieje , że spotkam Wade`a w szkole.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Wjechałem widną do swojego apartamentu, wejście było oczywiście z drzwi. Boy hotelowy już przyniósł moje bagaże dałem mu napiwek i podszedłem do barku. Nalałem sobie whisky dodałem lód i rozglądałem się przez okno podziwiając widok i zastanawiając się jak mam podejść siostrę , żeby mi nie uciekła.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Dopiłem drinka , wyciagnąłem z walizki nowe ubranie i poszedłem do łazienki. Wziąłem szybki prysznic , wyszykowałem się wypsikałem się perfumą, poprawiłem krawat i wyszedłem z łazienki. Wziąłem portfel i kartę od apartamentu. Wsiadłem do windy zjechałem na dół i wyszedłem z hotelu.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Wjechałem widną do mojego apartamentu, wszedłem do środka. Ściagnąłem płaszcz , marynarkę i rozluźniłem krawat. Włączyłem laptopa , a w tle leciały jakieś wiadomości w tv sprawdziłem swoją pocztę odpisałem na parę meil. Wyłączyłem tv i laptopa , poszedłem do łazienki wziąłem szybki prysznic i nago połozyłem się do łóżka po paru chwilach zasnąłem myśląc jak naprawić stosunki z siostrą.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Dostałem telefon od Greya , wyszykowałem si i poszedłem do windy , nadal z nim rozmawiając. Zjechałem na dół i poszedłem do wyjścia z hotelu.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Wróciłem do swojego apartamentu , wypiłem drinka przejrzałem jeszcze parę stron plotkarskich i poszedłem do łazienki. Wziąłem szybki prysznic i położyłem się spać następnego ranka poszedłem na siłownie pobiegałem na bieżni , a kiedy wracałem dostałem wiadomość od Greya , zjadłem śniadanie wziąłem szybki prysznic i wyszedłem z apartamentu , zjechałem na dół,
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Siedziałem w apartamencie i pracowałem kiedy dostałem smsa od siostry. Zamówiłem taksówkę wyszykowałem się , wsiadłem do windy i zjechałem na dół. Wsiadłem do taksówki , którą zamówiłem i pojechałem do klubu.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Wrócił do apartamentu po spotkaniu z Donną w klubie. Wziąłem szybki prysznic , ubrałem w spodnie od piżamy i położyłem się do łóżka.; Byłem trochę zmęczony dniem , no i spotkanie z siostrą. Po jakimś czasie zasnąłem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”