Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałam na palec brata i to jak na niego pokazuje..
-Tak to wtedy..-powiedziałam, patrząc na nią, a potem spojrzałam na brata..
-Myślałam, że mamy to już za sobą..-powiedziałam do niego, bo w końcu ostatnio nie poruszaliśmy tego w rozmowach, a tu znów wyszło na światło dzienne.
-Mówiłeś, że przyjechałeś tu, by ze mną porozmawiać i naprawić wszystko, więc..-pokręciłam głową.
-Nie utrudniaj tego..-poprosiłam tylko.

Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Spojrzałem na Donnę , a później na siostrę.
-tak , przyjechałem tu dla Ciebie nie dla niego więc nie myśl , że on i ja za kumplujemy się , jeszcze nie tak dawno nie wiedziałaś gdzie się podziewa , obwiniałaś mnie za jego zniknięcie -przypomniałem jej o tym jak na mnie naskoczyła , kiedy chciałem się z nią spotkać.
-nie wiem jak możesz zadawać się z taką patologią Erica , kiedyś przez niego stracisz wykonywania zawodu , albo co gorsze pójdziesz siedzieć -powiedziałem i zabrałem się do jedzenia.
-nie tego chciał bym dla Ciebie -powiedziałem szczerze
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Donna siedziała i jadła sobie kolację, popijając wino, słuchała tego wszystkiego i w sumie dopiero teraz się okazywało, że większości jednak nie wiedziała o tym wszystkim, patrzyła na swojego szefa i na jego siostrę, nie wiedząc jak ma reagować na to wszystko..
<center><link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Cookie" rel="stylesheet" type="text/css"><div style="font-family: Cookie; font-size: 40px; color: black;margin-bottom: -0px;position:relative;">Donna Paulsen - Specter<br>
Obrazek Obrazek
<div style="font-family: arial; font-size: 11px; color: black; width: 360px; text-align: center; line-height: 13px;">If you respect me, don't protect me... <a href="http://kateislazy.tumblr.com/" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(c)</a><br> <a href="topics61/8198.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(sms)</a> <a href="topics67/8197.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(rozmowa)</a> <a href="topics3/8195.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(karta)</a></center>
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Otworzyłam szeroko oczy trochę zdziwiona mimo wszystko..
-Okej, wiem, ze się nie kumplujecie i nie mam zamiaru Cię do tego zmuszać..-powiedziałam do niego i zmarszczyłam brwi, czułam jakby mnie atakował, może źle go wcześniej potraktowałam, ale nie mógł oczekiwać, że go tak z otwartymi ramionami przyjmę.
Spojrzałam na niego i skrzywiłam się lekko..
-On nie jest patologią i nie musisz się o mnie martwić..-powiedziałam..-Jak masz zamiar prawić mi kazania, to chyba przyjście tutaj było błędem..-spojrzałam na brata..

Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-nie zamierzam prawić Ci kazań , zauważ , że jeszcze nie siedzi , a powinien za to co mi zrobił , nie oskarżyłem go tylko ze względu na Ciebie ...nie zawsze będzie miał tyle szczęście -powiedziałem i napiłem się wina.
-a teraz koniec rozmowy o kimś kto nie jest tego wart-powiedziałem.
-jak sobie radzisz na tutejszym rynku...możliwe , że z Donną zostaniemy tu na dłużej jeśli będzie warto -powiedziałem do siostry i uśmiechnąłem się do Donny.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Donna słuchała tej wymiany zdań, a potem spojrzała na Harveya, w sumie to było do niego niepodobne, że nie oskarżył tego osiłka, no ale.. Faktycznie musiał kochać Ericę, że tego nie zrobił..
-Będziemy Ci podbierać klientów..-powiedziała i zaśmiała się, w końcu się mogła wtrącić w rozmowę..-Albo i nie, bo w sumie wszyscy z NY ciągle pytają o nasz powrót..
<center><link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Cookie" rel="stylesheet" type="text/css"><div style="font-family: Cookie; font-size: 40px; color: black;margin-bottom: -0px;position:relative;">Donna Paulsen - Specter<br>
Obrazek Obrazek
<div style="font-family: arial; font-size: 11px; color: black; width: 360px; text-align: center; line-height: 13px;">If you respect me, don't protect me... <a href="http://kateislazy.tumblr.com/" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(c)</a><br> <a href="topics61/8198.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(sms)</a> <a href="topics67/8197.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(rozmowa)</a> <a href="topics3/8195.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(karta)</a></center>
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jeśli chciałeś go oskarżyć, to trzeba było to zrobić, a nie używać tego jako wielce łaskawego gestu, uczynionego w moim kierunku..-powiedziałam do brata trochę wkurzona..
-Dla mnie jest wart tego wszystkiego, Harvey, jeśli nie jesteś w stanie tego zaakceptować, to może jednak nie ma sensu, byśmy się spotykali..-powiedziałam do niego, wiedziałam, że go nie przekonam, ale chciałam, zeby w końcu odpuścił, miałam dość tej kłótni.
-To może powinniście wrócić do Ny, bo jak będzie za duża konkurencja, to będzie słabo..-zaśmiałam się i spojrzałam na Donnę.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-gdybym go oskarżył , siedziała być w obskurnym pokoju widzeń , tego chciałaś aż tak nisko się cienisz-powiedziałem nie dowierzając w to co słyszę. Na pewno nie była to moja siostra.
-to nie jest łaskawy gest, z resztą nie ważne....pewne to prawda i już nigdy nie powinniśmy się spotykać-powiedziałem , skoro ona tego chciała ja nie zamierzałem naciskać. Miałem po dziurki w nosie jej tekstów , przyszła do mnie tylko się pokłócić proszę bardzo.
-nie martw się Donna mamy też tu swoich klientów , ale jak słyszysz nie jesteśmy tu mile widziani-odechciało mi się jeść. Wziąłem kieliszek z winem i napiłem się.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Donna spojrzała z lekka paniką najpierw na Ericę, a potem na Harveya..
-Jeśli mogę się wtrącić...-zaczęła i spojrzała na jedno i na drugie..
-Jesteście jak dwa osły uparte..-powiedziała..-Nie wiem, jak to się stało, że nie możecie się dogadać.. Zawsze byliście idealnie zgodni.. -patrzyła to na jedno to na drugie..
-Rozumiem, że nie lubisz jej faceta, ale może powinieneś odpuścić, w końcu ona nie ma już pięciu lat, da sobie radę..-spojrzała przelotnie na Ericę..
-A jeśli nie chcecie się dogadać, to co tu właściwie robicie, co?-zapytała..-Ty przyleciałeś z NY po to, żeby się kłócić? A Ty eR.? Co tu robisz dzisiaj? Jak to ma tak wyglądać, to może lepiej odpuścić, co?-zapytała, patrząc na Ericę..
<center><link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Cookie" rel="stylesheet" type="text/css"><div style="font-family: Cookie; font-size: 40px; color: black;margin-bottom: -0px;position:relative;">Donna Paulsen - Specter<br>
Obrazek Obrazek
<div style="font-family: arial; font-size: 11px; color: black; width: 360px; text-align: center; line-height: 13px;">If you respect me, don't protect me... <a href="http://kateislazy.tumblr.com/" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(c)</a><br> <a href="topics61/8198.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(sms)</a> <a href="topics67/8197.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(rozmowa)</a> <a href="topics3/8195.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(karta)</a></center>
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałam na brata, nie wierzyłam w to, co słyszę..
-Tak właśnie, tak nisko się cenię..-powiedziałam do brata..
-Kocham mojego faceta i chyba to nie jest dla Ciebie coś do pojęcia.. Nie wiesz co to jest miłość Harvey, ale trudno Ci się dziwić.. W końcu nie nauczyli nas tego w domu..-powiedziałam do brata..
-Jeśli tak uważasz, to nie ma sprawy..-powiedziałam, a potem spojrzałam na Donnę zaskoczona, że się nagle wtrąciła i nas zjebała za to wszystko xD Zamilkłam na chwilę, prawda była taka, że nie chciałam się kłócić, to Harvey doszukiwał się jakiegoś drugiego dna, podtekstów, pretekstów.. nie wiem czego..

Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-nie zamierzam przepraszam , bo nic złego nie zrobiłem , nie wiem kto Ciebie wychowywał ,ale wiem co to miłości , na pewno nie ma nic wspólnego z głupotą -powiedziałem do siostry.
-jak powiedziałem parę chwil temu nie chce rozmawiać o Twoim facecie bo dla mnie nie istniej więc jeśli chcesz się kłócić możesz iść droga wolna -powiedziałem i spojrzałem na Donnę. Nic nie powiedziałem , bo uważałem to za zbędne , nalałem sobie wina i napiłem się.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Donna teraz już się nie wtrącała w tą rozmowę, nie miało to sensu. Nie wiedziała do końca, o co im chodziło, więc jadła sobie kolację i popijała wino.
<center><link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Cookie" rel="stylesheet" type="text/css"><div style="font-family: Cookie; font-size: 40px; color: black;margin-bottom: -0px;position:relative;">Donna Paulsen - Specter<br>
Obrazek Obrazek
<div style="font-family: arial; font-size: 11px; color: black; width: 360px; text-align: center; line-height: 13px;">If you respect me, don't protect me... <a href="http://kateislazy.tumblr.com/" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(c)</a><br> <a href="topics61/8198.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(sms)</a> <a href="topics67/8197.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(rozmowa)</a> <a href="topics3/8195.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(karta)</a></center>
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ja też nic złego nie zrobiłam i nie mam zamiaru się tłumaczyć z tego że się zakochałam..-powiedziałam do niego i spojrzałam w jego oczy..
-Tak się stało, tyle. A twój palec.. Nie wiedziałam o tym, nie chciałam tego..-spojrzałam na brata.
-To moje decyzje Harvey, musisz je uszanować..-powiedziałam jeszcze i napiłam się wina, wytrąbiłam cały kieliszek na raz.
-Koniec tematu..-sama zakończyłam rozmowę..
-Przyszłam się z Tobą zobaczyć, bo stęskniłam się za bratem, więc bądź nim do cholery..-spojrzałam na niego.
-A ty nalej mi wina, proszę..-powiedziałam do Donki xD
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-nie chcę Twoich tłumaczeń , ani niczego innego , po prostu nie gadajmy o nim bo nie o to tu chodzi , nie zamierzam Cię stąd porywać czy co innego robić , powiedziałem jakie mam zdanie na ten temat , a Ty możesz sobie robić co chcesz.... to Twoje życie jesteś dorosła i własnie jako że jestem Twoim bratem mogłem to wszystko powiedzieć , a Ty to możesz przemyśleć , albo puścić w niepamięć -powiedziałem i napiłem się wina.
-a teraz jedzcie zanim to wszystko wystygnie-dolałem wszystkim wina.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Donna spojrzała na Harveya i napiła się wina spokojnie z kieliszka, prawie skończyła już jedzenie, bo jednak mało mówiła w całej tej wymianie zdań.

/lecę, kochani :P pa :*
<center><link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Cookie" rel="stylesheet" type="text/css"><div style="font-family: Cookie; font-size: 40px; color: black;margin-bottom: -0px;position:relative;">Donna Paulsen - Specter<br>
Obrazek Obrazek
<div style="font-family: arial; font-size: 11px; color: black; width: 360px; text-align: center; line-height: 13px;">If you respect me, don't protect me... <a href="http://kateislazy.tumblr.com/" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(c)</a><br> <a href="topics61/8198.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(sms)</a> <a href="topics67/8197.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(rozmowa)</a> <a href="topics3/8195.htm" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(karta)</a></center>
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”