Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..no czy aż tak wiele bedzie miała tych ciotek to ja nie wiem..lauren z tego co wiem to wyjechała i nie wiem czy tu wróci..nie mam z nią za wiele kontaktu..no ale..W sumie bella, Andie..kath..w sumie racja..jednak sie ich troche nazbiera - zasiała się .
-NIeee mozmey wyjśc..porelaksujemy sie w łożeczku - pomachała brwiami
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

/wybacz , nie pokazywało mi że jest post :/
-nie zapominaj , o Felicity i Christianie jak dobrze pojdzie to jedze brat Christiana i jego siostra , mój kuzyn , James -zaśmiałem....-jest ich na prawdę sporo-powiedziałem i wyszedłem z wanny. Pomogłem Alex i podałem jej ręcznik. Spóściłem wode i zacząłem się sam wycierać. Poszliśmy do sypialni.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wszedłem do łazienki z Hope nalałem wodę do wanny , rozebrałem ją z tych brudnych ciuszków po kolacji. Wsadziłem ją do wanny , dałem jej zabawki i się bawiłem z nią. Zaczynała coraz lepiej mówić więc był z nią coraz większy kontakt.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Kiedy woda robiła się chłodna , umyłem Hope , owinąłem ją w ręcznik i poszedłem z młodą do jej pokoju.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wszedłem z Hope do łazienki , pomogłem jej się rozebrać. Nalałem wodę do wanny i oczywiście włożyłem sporo zabawek do wanny. Kiedy woda już się nalała , zakręciłem kurek i wsadziłem Hope do wody, usiadłem sobie i przez chwilę się z nią bawiłem. Po czym umyłem córcię , spuściłem wodę owinąłem ją w ręcznik i poszedłem z Hope do jej pokoju.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Tylera i Cillii Grey”