Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Możemy na spokojnie zjeść...-powiedział, ale Chloe już zaczęła pakować rogaliki
-A z resztą, co za różnica.-machnął ręką rozbawiony i pewnie wstał od stołu.Gdy byli gotowi poszli na dach, oddali kluczyki od apartamentu, wsiedli w Helikopter i polecieli na lotnisko.

John Hemsworth $ wiek 31 lat $ biznesmen $ ur.13.06
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka$E-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Jamie Junior Barker $ wiek 23 lata $ student/tancerz $ ur.2.04
Obrazek Obrazek
Komórka$e-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Joseph Roca ^ wiek 28 lat ^ strażak ^ ur.10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Clive Robin "Tigh" Teller*lat 26*Motocyklista * ur 10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka<>Szafa<>Informator<>Relacje
James Callahan*27*mechanik* ur 18.07
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Telefon Relacje Informator
^^Chris Novak^^18 lat^^Young Footballer^^ur.17.07
Komórka $ Relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Przyjechali do hotelu. W taksówce bardzo namiętnie się całowali. Weszli do hotelu Christian wynajął apartament i winda pojechali na górę. Od razu dobrałam się do jego rozporka i zaczęłam mu obciągać byłam strasznie napalona
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, ale absolutnie mu to nie przeszkadzało.. Uśmiechnął się pod nosem i rozebrał swoją marynarkę i koszulę, patrząc na nią z góry jak zajmuje się jego nabrzmialym już chujem..
-Ooo tak, piękna.. - mruknął.. Wplotl dłoń w jej włosy.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Nie zwalnialam swoich ruchów ustami pomagałam sobie rączkami , piescilam też jego jajka. Byłam niesamowicie na niego nakręcona. Ta cała sytuacja jeszcze bardziej mnie nakręciła
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Była w tym rewelacyjna jednak od czasu do czasu pociągnął ją mocniej za włosy by przytrzymać chuja w niej dłużej czy żeby go z niej wyciągnąć.. Nakręcił się mocno więc trochę się nie kontrolował.
Pozwolił jej na takie obciaganie aż nie był sam gotowy, jego chuj już ładnie sterczał gdy przyciągnął jej twarz do siebie.. Wpił się ostro w jej usta i złapał mocno za piersi, ściskając je. Podeszli do łóżka. Rzucił ją na nie, ściągnął swoje spodnie i zaraz znalazł się nad nią..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Byłam nakręcona i strasznie podjarana tą całą sytuacją już dawno tak się nie bawiłam. Kiedy opadłam na łóżko zmierzyłam go wzorkiem. Wyglądał zajebiście.
-zerżnij mnie -powiedziałam przygryzając wargę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnął się cwaniacko do niej, a potem nie czekając na więcej zapakował się w nią swoim sztywnym chujem, westchnął, czując jaka jest gorąca i mokra..
-Yhm, czuję, jak mnie pragniesz.. -mruknął gardłowo i już ostro poruszał swoimi biodrami, wchodząc w nią po same jaja, ściskał jej boskie cycki.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-trudno Ciebie nie pożądać Grey -powiedziałam i jęknęłam kiedy mnie tak ostro posuwał. Wbijałam pazurki w jego rozpaloną skórę
-o tak idealnie -jęczałam coraz głośniej brakowało mi takiego zdecydowanego kochanka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Pieprzył ją tak aż doszła po raz pierwszy. A wtedy się uśmiechnął i wyszedł z niej, obrócił ją na brzuch i naparł na nią od tyłu.. Wsunal chuja w jej cipke i poruszał się znowu ostro. Dłonią zjechał na jej guziczek i pieścił go.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Krzyczałam z rozkoszy jego imię kiedy dochodziłam. Po chwili byłam już na brzuchu i poczułam jego kutasa znowu w swojej pulsującej cipce. Moje doznania były jeszcze intensywniejsze. Czułam każde jego pchnięcie .
,- o tak Grey rżnij mnie !- krzyczałam z rozkoszy. Dłonie zacisnęłam na poście i poddałam się chwili było zajebiście
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Cholernie go kręciła taka.. Nie znał jej wcześniej od tej strony.. Wchodził w nią mocnymi pchnieciami.. Ale trochę zwolnił.. Uniósł się bardziej w górę i sprzedał jej ostrego klapsa..
-O tak, mała.. Krzycz.. - mruknął i złapał ją za włosy, uplotl z nich kitek i pociągnął nieco. Dossal się do jej szyi..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Jęczałam i krzyczałam coraz głośniej z rozkoszy. Jego poczynania tylko jeszcze bardziej mnie nakręcały
-o tak Grey rżnij mnie!-mówiłam głośno aż po chwili znowu doszłam krzycząc jego imię. Moje ciało było spocone , serce waliło mi jak szalone
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Podniósł jej tułów całkiem do góry, by oparła się o zagłówek łóżka dłońmi i teraz miał lepszy dostęp do jej piersi. Całował jej szyję, ramiona, kark, mocno ja posuwał, a dłońmi ściskał jej duże piersi..
-Oo tak, bosko.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Czułam jak dalej się we mnie porusza. Potęgował mój orgazm było mi cholernie z nim dobrze.
-idealnie Grey
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wykonywał wolniej ruchy ale za to bardzo dokładnie. Wchodzil w nią cały, posuwając ją mocno. Ściskał jej cycki, brzuch biodro.. Cholernie go nakręciła. W końcu zalał jej cipke z głośny westchnieniem na ustach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”