Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-lubię kiedy pozbywasz się mojego ubrania-powiedziałam i puściłam mu oczko....-ważne , że jesteś mój -powiedziałam i jęknęłam kiedy poczułam jego pieszczoty. Wplotłam palce w jego włosy i zaczęłam go za nie ciągnąć pod wpływem silnego podniecenia , jęczałam i krzyczałam coraz głośniej , Ryana rozpalał moje zmysły i sprawiał , że byłam totalnie na niego napalona.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Lubiłem tak na nią działać i wiedziałem jak ja rozpalic. Nie chodziło dzis mi jednak o jakiś tam ostry sex czy coś ale pieszczoty terax były intensywne, bo chciałam ją tak porządnie podniecić by szczytowała tak ładnie jak ładnie niedawno spijała moje soczki Od taki rewanż
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-oh tak Ryan -pojękiwałam bardzo głośno pewnie nie jedna osoba w akademiku mnie słyszała , ale miałam na to wyrąbane. Moj facet zdecydowanie robił mi dobrze i wiedział jak doprowadzić mnie do prawdziwej ekstazy. Wygięłam się w łuk , a dłonie zacisnęłam na pościeli , poczułam jak moje ciało zalewa cudowna fala przyjemności.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Wpiłem sie w nia mocniej i nie pozwalałem jej ochłonąc. Chciałem wydłuzyc jej ten stan i mi także nie przeszkadzało to że ktoś nas słyszy. Byłem ze swoją kobieta... Pal licho, że nieletnia i, że to nie jest legalne. Nie robiliśmy nikomu krzywdy i chcieliśmy być razem, wiec czemu by nie :P
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Czułam jak krew buzuje w moich żyłach , a tętno przyspiesza z każdą chwilą. Kiedy Ryan nie przestawał ja coraz mocniej wiłam się pod wpływem tych cudownych pieszczot....-nie przestawaj Kochanie- jęknęłam. Było mi nieziemsko dobrze i chciałam , żeby to jeszcze chwilę potrwało.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Nie przestawałem i nie przerywałem pieszczot sprawiając, że niebawem ponownie doszła a ja sie szczyciłem tym, że umiem ja zaspokoić także jedynie w ten sposób... Niemniej to były dopiero nasze wstępy i czas na to oby znowu był gotowy do pracy :P
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przyciągnęłam do siebie Ryana i pocałowałam namiętnie jego usteczka, jedną nóżkę założyłam na jego bioderku. Całowałam go przez dłuższą chwilę i delektowałam się jego boskimi usteczkami. Rączką zaczęłam błądzić po jego umięśnionym ciele , tak jak bym uczyła się go na pamięć.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No a że chcemy jechac nimi do NY to pewnie po długich czułych wstepach, pieszczotach i pobudzaniu siebie zaczelismy sie kochać... Najpierw czule to pierwszego jej orgazmu a potem coraz zachłannie, zaborczej i ostrzej aż szczytowała kolejny raz... Nastepnie pewnie pozmienialismy pozycje i ona troche mnie ujeżdzała, potem ja przejałem na nowo kontrole... I tak po dobrych kilku godzinach harców słyszalnych w całym akademiku doszlismy oboje i opadlismy na łózko cięzko dysząc
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Leżałam na brzuchu i patrzyłam na Ryana głośno oddychając....-byłeś boski, brakowało mi Ciebie -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego. Leżałam i starałam się unormować swój oddech, byłam szczęśliwa i zaspokojona, a przede wszystkim miałam ukochanego faceta przy sobie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Tak wiem Skarbie, wiem - pusciłem jej oczko - zawsze taki jestem i zawsze tak Ci ze mną dobrze - powiedziałem i się usmiechałem do niej
- Wiesz jednego wieczoru byłaś zajebiście seksowna rozbierając sie i tańcząc na łózku. Liczę że jeszcze któregoś dnia to będę mógł zobaczyć. Tym razem nie zrezugnuję i zdecydowanie z wielką przyjemnością na koniec Cie przelecę
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a kiedyś z tego zrezygnowałeś ?-spytałam i zaśmiałam się , choć może i zrezygnował nie pamiętam tego.
-chcę , budzić się przy Tobie Ryan i chcę wiedzieć , że chcesz tylko mnie-powiedziałam patrząć w jego oczka. Dłonią pogładziłam jego policzek i się do niego uśmiechnęłam.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Tak gdy nie pamietała kim jest i uwazała sie za dziewice nim mu uciekła do akademika to po pijaku tańcowała w pokoju i sie do niego dobierała a on zrezygnował i ona sobie potem usneła....
- Tak udało mi sie raz jeden powstrzymać, ale tym razem z tego nie zrezygnuje i wykorzystam kazdą nadarzająca sie sytuację by sie z Tobą kochać Mała - popatrzyłem na nią z cwanym usmiechem na ustach
- Chcę tylko Ciebie i jak mówiłem, chcę byś po powrocie z NY zamieszkała ze mną znowu w mieszkaniu, bo tu mamy mniej miejsca na zabawę i zbyt wielu gapiów wokoło
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

O to ja nie pamiętałam , ale to dlatego , że było to dawni.
-oj to musiałeś się nieźle męczyć Skarbie-powiedziałam i zaśmiałam się xD. Leżałam i patrzyłam sobie w jego oczy, delikatnie przygryzłam swoją dolną wargę.
-a co nie lubisz jak inni Cię podglądają ?-spytałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Spojrzałem na ta jej dolna wargę i się pochyliłem ku niej i pocałowałem ja zaborczo bardzo - zdecydowanie uwielbiam gdy tak robisz - powiedziałem od razu i patrzyłem jej w oczy znowu
- O tak żebyś wiedziała, że to była ęka, bo ja zawsze wiedziałem co i jak i kim dla mnie jestes... To było trudne dla nas obojga, choć dla każdego w inny sposób - powiedziałem poważnie
- E tam podsłuchują czy podglądaja. To ich sprawa gdy ich to kręci. Niemniej nie lubie gdy mi sie przeszkadza i mnie rozprasza. A poza tym mnie moge podgladać ale Ciebie nigdy, bo sie Tobą nie dzielę... rozumiesz... nie dziele
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek i oblizałam jego dolną wargę. Patrzyłam w jego oczka, byłam szczęśliwa , że mam go przy sobie.
-ja też nie chcę się dzielić Tobą , ani Twoim ciałkiem , jest tylko moje Kochanie , a jak nie to zginiesz razem z lafiryndą , która będzie się do Ciebie dobierała-powiedziałam z cwanym uśmieszkiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokoje”