lat
cm

Post

- No cóź... Wydawałeś mi się niegroźny. Ale skoro pozory mylą... - zamyśliła się na chwilę.
- Kurczę, chyba nie masz złych intencji, prawda? - uniosła jedną brew i przyjrzała się chłopakowi. Machnęła ręką. - W razie czego znam sztuki walki. Tylko ostrzegam. - uśmiechnęła się. Ciągle się uśmiechała. Czyżby Conrad tak na nią działał? Nie zastanawiała się nad tym, ponieważ dobrze jej się rozmawiało.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Cóż... bez ręki zdecydowanie jestem nie groźny.-uśmiechnał się mimowolnie
-A jak Ci sie wydaje?-uniósł jedną brew do góry lekko się pochylajac nad stolikiem i trochę do niej przysuwając.
-Z pewnością nic złego się nie stanie.W szczególności, jeżeli sobie umiesz poradzic.-skomentował na koniec jej podejżenia, choc nie do końca je rozjaśniając
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
lat
cm

Post

W pierwszym momencie chciała się odsunąć odrobinę, pod wpływem impulsu. Zauważyła, że było coś w tym chłopaku. Zamarła w bezruchu. Przygryzła wargę.
- Uważaj, bo zacznę się Ciebie bać. - zadrwiła ale nie w złym znaczeniu. Dopiła resztkę czekolady ze swojego kubka.
- Masz ochotę oprowadzić mnie po okolicy? - zapytała odsuwając od siebie kubek.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Szczerze w to wątpie.-uśmiechnął się niewinnie i zaraz normalnie usiadł
-Pewnie.Powiedz mi tylko co chcesz zobaczyć.-powiedział pełen entuzjazmu, że ich spotkanie jeszcze się nie skończy, no i dopił również tą swoją już tylko lekko ciepławą czekoladę.Często działał tak na kobiety, lecz czesto trafiał na te niewłaściwe.
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
lat
cm

Post

Wzruszyła ramionami i wstała.
- Wydaje mi się, że Ty lepiej znasz te tereny ode mnie. Zaprowadź mnie w miejsce, godne zobaczenia. - uśmiechnęła się.
- Decyzja należy do Ciebie. - ubrała płaszcz, położyła pieniądze za dwie czekolady na stoliku i zachęciła Conrada kiwnięciem głowy do opuszczenia lokalu.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-To może... hmm chcesz zobaczyć tutejszy Zamek?-zapytał ubierając sie powoli, bo było to trochę utrudnione.Zatem by nie przedłużać, wyszli i wzięli taksówkę.Conrad powiedział kierowcy gdzie jechać i możesz zacząć na miejscu :)
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Podeszliśmy do stolika, odsunałem jej krzesło, poczekałem jak usiądzie i dopiero poszedłem na swoje miejsce.
-Bardzo jest na Ciebie zła?-zapytałem i spojrzałem w jej oczka..-Przepraszam, że tak uciekłem..-pogładziłem dłonią jej policzek.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No nie wiem..mamy dośc ciche dni ostatnio - powiedziala Ems wzruszając ramionami.
-generalne to mnie ochrzanila, że nie zyczy sobie bym cie przyprwadzala i bysmy uprawiali sex pod jej dachem.Ze mogł wejśc Mike itp ied..a potem przyhechał Clark..i znów awantura, że przyszedł do mnie najpiew a nie do niej..eh.daj spokój.. - machnęła reką.
-nie ma sprawy.Dobrze zrobiles..jeszcze tobie by sie oberwało..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Westchnąłem lekko..
No następnym razem musimy zamykać drzwi, bo jak moja babcia nas dorwie, to będzie kaplica..-zasmiałem się..
-Jak się czujesz po tych tabletkach?-zapytałem i spojrzałem w jej oczka, uśmiechnąłem się do niej lekko.
-Co chcesz do picia w ogóle?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Spoko zostana nam hotele, motele i miejsca publiczne - zażartowała. matko..skąd sie jej to w ogole wzięło?! xD
A nooo..ujdzie.Choc czesto głowa mne boli..i czasem mam mdłosci ale..da sie przeżyć - powiedziała mu.
-Czekolade pistacjową.Duża.Z bita smieetaną...jesli moge.. - usmiecnęła sie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uniosłem brwi do góry i spojrzałem na nią zdziwiony i rozbawiony zarazem..
-Aha..-pokiwałem głową i złapałem ją za rączkę..-Widzę, że lekka desperacja Cię dopadła..-zachichotałem.
-Jasne, że możesz..-powiedziałem, przywołałem kelnerkę i poprosiłem o dwie czekolady pistacjowe.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ej..żadna despracja..to chyba takie głupoy gadam po tej tabletce.Musze doczytac ulotkę czy psało cos o mąceniu umysłu - pusciła mu oczko.
-No to super.. - usmiechnęła sie szeroko i przesiadła w sumie tak obok nego a nie na przeciwk.
-jeszczeraz przepraszam za te kopoty.I za siotre.. - powiedziala i pocalowała go czule
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem na nią lekko rozbawiony..-Jezu, jeszcze zrobiły z Ciebie świrusa?-zapytałem i zaśmiałem się lekko.-Co w nich było?
-Przestań nie masz za co przepraszać..-powiedziałem od razu i odwzajemniłem jej pocałunek..-Twoja siostra miała trochę racji, ale nie powinna się tak rzucać..-spojrzałem w jej oczka i sam ją pocałowałem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-nie wiem ale..rzucam je raz na zawsze - rozesmiała się.
-no moze tak ale..nie planowałam tego więc..ne zamykałam drzwi..ale no ne wazne.Było minęło.. - westchnęła lekko.Splotła z nim swoje paluszki na stole.
-Co tam babci?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No i w sumie dobrze..-powiedziałem i pokiwałem głową.
Uśmiechnałem się lekko i spojrzałem na nasze dłonie, w końcu przynieśli nam naszą czekoladę, więc odsunąłem się lekko, by kelnerka mogła ją postawić przed nami, a potem znów zbliżyłem się do Emmy.
-W sumie chyba nic ciekawego..-zaśmiałem się..-Powiedziała, żebym Cię przywiózł na kolację..-spojrzałem na nią.
ODPOWIEDZ

Wróć do „CHOCOLAND”