Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obrazek
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Usiadłam przy stoliku i zamówiłam sobie gorącą czekolade i deser lodowy
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Dostałam swoje zamówienie i zaczęłam jeść i pić czekolade
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Zjadłam zapłaciłam i wyszłam
lat
cm

Post

zołi siedziała przy stoliku jedząc swoje lody czekoladowe i rozmyślała o tym, jak bardzo żałowała, że rzuciła szkołę, bo zaczynała się nudzić. nie mówiąc już o tym, że nikogo prawie nie znała w tym mieście i w ogóle.
mów mi:
lat
cm

Post

Weszła do środka i kupiła ogromny deser czekoladowy. Rozejrzała się na boki. No cóz wszystkie stoliki były pozajmowane. Przyuważyła młodą dziewczynę siedzacą przy pustym stoliku. Ponieważ nie wygladała na jakąs psychicznie chorą Mia postanowiła podejść.
-Hej, przepraszam ze przeszkadzam. Moge się dosiąść? - usmiechnęła się przyjaźnie
mów mi:
lat
cm

Post

-och, jasne - zoe wyrwana z zamyślenia o mało nie przewróciła swoich lodów, co prawdopodobnie nie skończyłoby się nieco szczęśliwie, więc w duchu pogratulowała sobie refleksu. uśmiechnęła się do nowoprzybyłej dziewczyny, bo tak podobno trzeba, żeby nie wyjść na jakiegoś buca, a to ostatnie czego zoe by chciała. przesunęła się odruchowo, co było trochę głupie, bo barbie miała przecież wolne miejsce naprzeciwko. - niezły ruch jak na tę porę, co? - zapytała, mając na myśli te wszystkie pozajmowane stoliki.
mów mi:
lat
cm

Post

Mia uśmiechnęła się i usiadła na przeciw Zoe.
-Też się dziwie. Myślałam że teraz prawie nikogo nie będzie - zanurzyła łyżeczkę w swoim deserze.
-A tak właściwie jestem Mia - dodała z uśmiechem.
mów mi:
lat
cm

Post

-zoe. miło cię poznać. - wyciągnęła dłoń przez stolik, zastanawiając się czy istnieją jakieś przesądy na ten temat; znała chyba tylko takie o podawaniu ręki przez próg, więc mówi się trudno. - szczególnie że w zasadzie nikogo tu nie znam. dopiero się przeniosłam - wyjaśniła.
mów mi:
lat
cm

Post

-Mi również - uścisnęła delikatnie jej dłoń.
-Ja tak samo. Przyjechałam prawie miesiąc temu ale przez ten czas w ogóle nie wychodziłam z domu. I póki co jesteś druga osobą którą tu poznałam.- spróbowała deseru i popatrzyła na Zoe .
-Skąd przyjechałaś?
mów mi:
lat
cm

Post

-Z Nowego Jorku. W zasadzie jestem stąd, ale przeprowadziliśmy się, gdy miałam.. może z pięć lat? Nie mam pojęcia, nie pamiętam - zaśmiała się, machając ręką, jakby chciała powiedzieć, że to nie jest ważne, bo nie lubiła zbyt mówić o sobie. - A ty? I hej, to miło. To znaczy że jestem drugą osobą którą poznałaś. To znaczy nie wiem czemu miło, tak myślę... - trochę się poplątała!
mów mi:
lat
cm

Post

-Mmm byłam pare razy w NY ... fajne miasto ale ja chyba bym nie umiała tam żyć. Za dużo się dzieje. - odstawiła na moment pucharek z deserem.
-Mexico City - powiedziała .
-Tak tak rozumiem - roześmiała się
mów mi:
lat
cm

Post

-Żebys wiedziała, że za dużo się dzieje! Dlatego chyba tutaj uciekłam, jest tak - rozejrzała się z uśmiechem i westchnęła - spokojnie. Zniżyła głos jak jakaś plotkara - Może nawet trochę nudnawo, ale mam nadzieję, że tak mi się tylko wydaje. Mexico City? Cholera, nigdy nie powiedziałabym, że nie jesteś Amerykanką, nie masz w ogóle akcentu!
mów mi:
lat
cm

Post

-Hmm moze i masz racje. tutaj niby jest nudno ale...nie zawsze . Słyszałam że beęda organizowane jakies imprezy i rózne atrakcje więc raczej w nabliższym czasie nie umrzemy z braku zajęcia - oparła się wygodnie o oparcie krzesełka.
-To pewnie dlatego że od małego często jeździłam z tatą po całym świecie i musiałam znac wiele języków i uczyć się zakywać akcent. No ale lata nauki i mozna dojśc do wprawy - uśmiechnęła się rozgladając.
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „CHOCOLAND”