Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Postanowiłam nie czekać na Ciebie..-powiedziałam i zaśmiałam się lekko..-Jakieś 20 minut..-dodałam..-Ale to nawet lepiej dla mojego tyłka..-wytknęłam mu język i biegłam sobie dalej..
-Co tam?-zapytałam i próbowałam się skupić na unormowaniu oddechu, by spokojnie biec dalej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tak..bedzie zgrabniejszy -zażartowałem sobie.CHoc powinna wiedzieć, że mnie sie tam jej tyłeczek baaardzo podba.
-A no jakos sie zwlec z łozka nie mogłem.Siedziałem jeszcze trochę z siostra i rozmawialiśmy.. - powiedziałem i przyspieszyłem sobie nieco tempo biegłem.Bez większych problemów
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Po tej pizzy to się przyda..-powiedziałam i zaśmiałam się lekko..
-Ale wiem, ze go lubisz, więc możesz mi tak gadać.-wytknęłam język do niego..
-Ooo, fajnie..-powiedziałam..-Co tam u niej?-zapytałam radośnie i spojrzałam na niego na chwilę, a potem wróciłam wzrokiem przed siebie..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-To dobrze, że wiesz..bo nie chciałbym bysmy sie źle zrozumieli w tej kwesti - powiedziałem.
-Hmm a no w sumie jakos leci.Zachecałem ją by poznała wiecej ludzi, zorbiła impreze czy cos bo siedzi w tym domu w ksiazkach a wakacje są.No ale dzis idzie na imprezke wiec..to juz cos - powiedziałem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałam na niego i roześmiałam się..-Ostatnio bardzo dobrze się dogadujemy..-powiedziałam i uśmiechnięta biegłam dalej.
-Chyba macie bardzo spokojną tą siostrę, skoro siedzi w książkach całymi dniami.. Musisz nas poznać, to ją kiedyś zabiorę ze sobą na jakąś bibkę..-puściłam mu oczko..
-Dobrze, niech się bawi dziewczyna.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tak..masz rację - kiwnąłem glową.faktycnie tak było.Mieli jakies tam sprzeczki ale szybko je łgodzili.Nie to co kiedys xD
-Noo tak.Chetnie cie pozna wiec jasne.Ale biba z toba..o, nie nie..bron boże.jeszcze by sie zgorzyła i tyle..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęłam się do niego i raczej się skupiałam na biegu..
-Jesteśmy dla siebie po prostu idealni..-zaśmiałam się lekko..
-Hmm, chętnie mnie pozna, to ja ją już zabiorę na imprezkę i pokażę jej co to świat pełen balang..-powiedziałam, zartujac sobie..
-Serio myślisz, że by się zgorszyła?-zapytałam i spojrzałam w jego stronę..-Mój brat się nie zgorszył..-powiedziałam..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No w sumie..ja ideał ty ideał..cos w ty musi być - pokiwałem glową i sobie biegłem tez sie skupiając juz nieco bardziej na tym bi z bieżni nie zlecieć xD
-E..pozna bo przyjdziesz do mnie..do nas..na obiad..ona ugotuje - powiedziałem.-A ne jakies balangi..wybij to sobie z głowy..poza tym..jest nieletnia nie wpuszczą jej- dodałem.jakby to miało w czyms przeszkodzić xD
-Noo nie wiem...choc..juz mi truła dupe, że czasem niemoze słuchac tych ochów i achów z mojego i Sebastiana pokoju - skrzywiłem się.No bo eh..nie powinna tego słuchac xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałam się i spojrzałam na niego..-Och, jaki komplement z Twoic ust, aż nie wierzę..-powiedziałam, no bo nie codziennie mnie od ideałów wyzywał xD
Spojrzałam na niego gwałtownie i wyszczerzyłam oczy na niego..-Na obiad? Czemu?-zapytałam, jakby to było nie wiadomo co.. Ale jakoś poważnie dla mnie zabrzmiało.. prawie jak "poznaj moich rodziców" xD
-Proszę Cię.. od 15 roku życia chodziłam po najlepszych klubach NY.. Więc nie mów mi tu, że nie jest pełnoletnia..-zachichotałam.
-Aha, no tak.. Z taką częstotliwością tego słuchac, to świętego by poruszyło..-powiedziałam nieco złośliwie, no bo w sumie nie wiedziałam, jak tam jest, ale jakaś zzdrośc leciutka mnie ukłuła xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A no widzisz..zapamiętaj sobie to na długo.ne wiem kiedy znów mnie tak weźmie - zasmiałem się.
-Ej..wyluzuj Serena - zatrzymałem bieznie i odszedłem kawałek dalej by sobie popodnosić ciężary troche.Ułozyłem sie na ławeczce i zacząłem ćwiczyć.
-No co?CHyba możemy cos zjeść?Chyba ze wolisz nie wiem..kawe..i ciasto..mnie tam zwisa - powiedziałem.No tak..przesadzała z ta reakcją xD
-Ej..ty to ty..Babi to Babi.Jest spora różnica..ne ubliżac ci..po prostu to moja siostra..młodsza siostra więc..bez takich drastycznych rzeczy..poza tym..Bastian by cie chyba zamordował - a przynajmniej ta sie mi zdawało.Choć z drugiej strony czego oko nie widzi..moga sie zawsze po kryjou spotkac we dwie xD
-Ej..jaka czestotliwośc..nie wszystkie laski przyporwadzam do domu.. - powiedziałem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-O tym akurat wiem, że nie często Cię tak bierze..-powiedziałam z uśmiechem i biegłam sobie dalej..
-Dobra, niech będzie ten obiad..-powiedziałam, gdy już się ogarnęłam chwilowo.. -W sumie mi to bez różnicy..-spojrzałam na niego, jak pręży tam te swoje mięśnie.
Aż zamrugałam szybciej oczami i zeszłam z tej bieżni i wytrzeszczyłam na niego oczy i aż nie wiedziałam, za co się najpierw oburzyć..
-Co to niby miało znaczyć, że ja to ja? I nie ubliżając mi? Uważasz że jestem gorsza d Twojej siostry? -spojrzałam na niego rozzłoszczona lekko, bo mógł już sobie darować tą wypowiedź..
-Nie boję się Bastiana..-powiedziałam, żeby się odgryźć..-Potrafię go skutecznie udobruchać..-wypaliłam i poszłam sobie na rowerek.
Spojrzałam na niego unosząc brew..-No nie wszystkie.. Ale pewnie większość..-zaśmiałam się..-Sama byłam u Ciebie kilka razy, więc wiem, jak to wygląda..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ej..wcale nie..ostatnio jestem dla ciebie bardzo milusi..nie zauwazylaś? -zapytałem.
-Noo to jak cos to dam ci znac kiedy tam masz wpaśc - powiedziałem i chwilowo skupilem sie na tym by mi sztanga nie zleciała na łeb xD
-Ej, ej..spokojnie..czekaj - westchnąłem i odłozyłem sztangę na podpurkach.Usiadłem i spojrzalem na nią i złapałem za rekę zanim mi jeszcze zwiała na rowerek.
-Nie o to mi chodziło.Ty od zawsze bylaś rozrywkowa..babi to twoje przeciwieństwo.nie chce by jakiś kretyn ja wykorzystał..i tyle..Ty pójdziesz sie bawic z jakimś typem a ona co?Zostanie sama i źle to sie może skończyć - no co..tak se w tym łbie myslałem xD
-EJ..bez takich mi tu..już ci mówiłem coś na jego temat - oj fakt..zdenerwowała mnie tym.Gdy posza na rowerek ja se poszedłem na ławeczke pochylą do brzuszków.Zacząłem ćwiczyć.
-Oj..ostatnio to ja bywałem non stop u ciebie - powiedziałem pomijjąc temat tych liczych innych lasek xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No już się tak nie chwal..-zaśmiałam się lekko i spojrzałam na niego..-Raz na jakiś czas Ci nie zaszkodzi, żebyś był dla mnie miły..-powiedziałam.
-Yhmm..-mruknęłam tylko i wzruszyłam ramionami..
-No jasne, bo przecież ty wiesz lepiej, co ja zrobię..-powiedziałam do niego z wyrzutem. -Może i żartuję sobie teraz z tą imprezą, ale wiedz, kretynie, że jakbym wzięła ją pod swoją opiekę, to na pewno bym jej nie zostawiła samej i nie dałabym jakiemuś typowi, by ją wykorzystał.-powiedziałam do niego z wyrzutem..
-Nie wiem za kogo ty mnie masz, ale nie jestem taką egoistką i nie jestem tak nieodpowiedzialna..-powiedziałam do niego, po czym poszłam sobie na ten rowerek w końcu. Było mi przykro, że tak sobie myślał o mnie i o tym jakbym się mogła zachować..
-Możesz sobie mówić..-powiedziałam tylko na odczepne..
-No tak.. Ale wcześniej wcale nie spędzaliśmy tule czasu u mnie..-powiedziałam i włączyłam rowerek na maksa, bo musiałam się wyżyć..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj..ja jestem zawsze miły..chyba musiałas mne pomylic z kims innym kto nie jest - powiedziałem ze smiechem.
-No a nie? Nie uwierze, że bedziesz siedziala cała impreze z nastolatką i nic wiecej.. - powiedziałem no co.To by mogło być dośc nudne xD
Widziałem, że sie nieźle wkurzyła.-Oj no dobra.Przepraszam.przesadzilem..przyznaję- no co.mówiłem szczerze.
-Ej..nie bądx zła..jak znów cos takiego powiem po prostu mi przywal i tyle..naucze sie z czasem - powidziałem chcac ja troche rozweselić.
-No tak..cóz..to teaz u mnie bede musiał cie kneblowac - zasmiałem sie i sobie dalej robiłem brzuszki.No co..trzeba ciezko pracowac na kaloryferek
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Właśnie idealnie pokazujesz jaki jesteś milusi..-powiedziałam ironicznie i spojrzałam na niego z mordem w oczach, wkurzał mnie i tyle.
-Najwyraźniej wcale mnie nie znasz..-powiedziałam nadal zła, po czym zlazłam z rowerka i poszłam do worka treningowego, nałozyłam rękawice i zaczęłam walić w niego, bo wysiłek na rowerze był za mały, by wytrzepać z siebie te złe emocje..
-Jakoś mi się nie wydaje, żebyś żałował...-powiedziałam tylko i przywaliłam w worek, bardzo mocno..
Prychnęłam tylko..-Nie będę Cię bić..-powiedziałam do niego i spojrzałam na niego jakby zwariował.. -Nie mam zamiaru tracić energii na coś takiego.. Nie jesteś moim facetem, więc nie muszę Cie wychowywać..-dodałam i napieprzałam w worek.
-Chyba, że po prostu przestanę do Ciebie przychodzić..-rzuciłam do niego i zaczęłam ostro trenować z workiem, huśtając go, robiąc uniki i kopiąc co jakiś czas..
ODPOWIEDZ

Wróć do „FIT GYM CENTER”